הביקורת המצחיקה של אבא על 'המסעדה' של הבת הופכת ויראלית כי היא פשוט מקסימה מדי!

האם הלקוח תמיד צודק? בואו נעיף מבט בסיפורו של האב הזה. כריסטופר קייל הוא תומך נלהב של עסקים מקומיים, והוא מרבה לסעוד במסעדות בקרבת מקום. למעשה, אחת ההרפתקאות הקולינריות האחרונות שלו היו בביתו שלו – ב׳מטבח׳ של בתו!

המטבח של אווה היא המסעדה החדשה בעיר, וכריס הוא אחד מלקוחותיה הנלהבים. אחרי הכל, זה נמצא ממש בביתו, אז כל שדרושים הם כמה צעדים כדי להגיע לשם. כשהוא מגיע, מקבלת אותו הטבחית המתוקה אשר שמחה לראות פנים מוכרות במסעדה שלה – את אביה.© christophe_kyle / Instagram

היא הובילה אותו למושב הטוב ביותר בבית, המקושט בבלונים יפים ובנוף למטבח. כריס ראשי לצפות בבתו בת 18 החודשים אווה בעודה מכינה עבורו ארוחה טעימה.


כמו עם רוב הלקוחות, כריס נותן את הביקורת הכנה ביותר שלו ומחליט לשתף את זה באינטסגרם. הביקורת היא תערובת של טוב ורע. הוא התרשם מהניקיון של המסעדה אך היה מאוכזב בשל הצורך להמתין זמן רב לארוחת הצהריים שלו. עם זאת, הוא אומר כי הוא מתכוון לתת למקום הזדמנות נוספת.

הביקורת המשעשעת של כריס ומערכת היחסים המקסימה שלו עם בתו שסבתה את תשומת לב הגולשים. באופן מפתיע, הפוסט שלו הפך מיד לוויראלי! אפשר לקרוא את הפורט המצחיק והמרגש של האבא הזה בהמשך.


© christophe_kyle / Instagram

״אז ניסיתי לתמוך בעסק נוסף בבעלות אדם שחור בארוחת הצהריים היום. קוראים לזה ׳המטבח של אווה׳, הוא נפתח בסוף אפריל. המקום נקי מאוד, אבל אלוהים ישמור, תנו לי לספר לכם על הבעלים.

ראשית, שאלתי מדוע יש בלונים על הכיסא שלי, מאחר וזהו לא יום ההולדת שלי. היא אמרה לי, ׳אל תתערב; אלו בשביל אימא׳.

חיכיתי להזמנה שלי במשך 45 דקות, ואני הלקוח היחיד במקום. היא התקדמה יפה בהתחלה, אבל אז עצרה במשך 20 דקות כדי לצפות בתוכנית מצוירת בטלוויזיה.


בסך הכל שירות הלקוחות יכול להיות טוב יותר, אבל הטבחית חמודה אמיתית; אז אני אתן לה הזדמנות נוספת. אסור לנו לוותר על עסקים של אנשים שחורים כל כך מאחר בגלל טעות אחת״.


© christophe_kyle / Instagram

הפוסט הקומי הזה תיאר בצורה מושלמת את אופייה של אווה.

״האישיות של אווה היא פשוט מדהימה״, הוא אמר לאתר מפורסם. ״היא כזו טיפשונת. מהרגע בו היא מתעוררת, היא צוחקת, מחייכת, ומשחקת כל היום״?

כריס הוא אב בר מזל על כך שהוא זוכה לבלות את היום כולו בחיק התינוקת שלו – משהו שלא כל הורה יכול להרשות לעצמו. הקריירה שלו כיזם במשרה מלאה מאפשרת לו לעבוד מהבית ולהיות אב במשרה מלאה.


© christophe_kyle / Instagram

בהתחלה, כריס לא שש לקנות לאווה את המטבח הזה. זה עולה כמה מאות דולרים, וזה ממש לא זול. בכל מקרה, כשראה כמה היא נהנתה מזה, הוא השתכנע שהם עושים את ההחלטה הנכונה עבורה.

״זה בהחלט שווה כל פניץ. אווה היא כוכבת בעולם משלה והיא מוכנה לשחק״, הוא אומר.

כריס מודע לוויראליות הנוכחית שלהם, והוא אומר שהם מרגישים מוצפים ברגשות בזכות האהבה שהם מקבלים מאנשים.

״זה פשוט מתוק!!! היא חדשה בעסק! שמחים שאתם נותנים לה הזדמנות נוספת! כל כך חמודה!״, הגיבה מישהי באינסטגרם.


© christophe_kyle / Instagram

גם אחרים לא יכלו אלא להעריץ את המטבח של אווה.

״איזה מטבח מפואר! נראה טוב יותר משלי״, אמרה מישהי.

כריס שמח על שפוסט פשוט שלו סיפק אושר לאנשים כה רבים, במיוחד במהלך המגפה.

״במהלך זמנים קשים אלו, אני שמח לראות שפוסט אחד שלנו משפר את חייהם של אנשים מסביב לעולם״, הוא אמר.

אם הייתה לנו הזדמנות, היינו גם אנחנו מבקרים במטבח של אווה (ואולי אף צופים איתה בסרטים מצוירים!)