״אני לא תופס בכלל כמה היא יפה״, אומר אדם המאורס לאישה המבוגרת ממנו ב-47 שנים

הזוג הזה, אשר מפרידים בינו 47 שנים, נחוש להראות לעולם שאהבה איננה יודעת גבול. קאת׳י ג׳נקינס בת ה-74, ודבון אוברי בן ה-27, מאורסים ומתכננים להתחתן בשנה הבאה, מה שתהיה בעצם חתונתה הראשונה של הסבתא רבא הזו.

הכירו את הזוג

© devaughnfirebornstarchild / Instagram


קאת׳י ג׳נקינס היא פנסיונרית כעת, והיא משתפת, ׳לרוב הייתי מלצרית ועבדתי ברשתות מזון מהיר כדי לכלכל את ילדיי׳. בעבר ניהלה מערכות יחסית ארוכות שהסתכמו ב-4 ילדים, 13 נכדים, 36 נינים, ואחד נין של נין.

דבון אוברי עובד כמחסנאי ברשת סופרים וסבל. ולמרות שאין לו ילדים, הוא נישא בעבר בגיל 27 לאישה איתה למד בבית הספר. הזוג נפרד ב-2021, מעט לפני שפגש את ג׳נקינס.


כיצד הם נפגשו

© devaughnfirebornstarchild / Instagram

השניים נפגשו באינטרנט, כפי שמסביר אוברי, ״קראתי את הפרופיל שלה ושלחתי לה הודעה בתקווה שהיא תגיב, היא הייתה מחוברת והגיבה״.

לאחר מכן הוא ביקש מהאישה את מספר הטלפון שלה, והזוג דיבר באינטרנט במשך 3 חודשים לפני שנפגש באופן אישי מאחר והם חיים במרחק של שעתיים האחד מהשנייה.


© devaughnfirebornstarchild / Instagram

כשזכה סופסוף לפגוש אותה באופן אישי, הבחור בן ה-27 חש משיכה מיידית לג׳נקינס ושם לב שהיא נראית טוב יותר מאשר בתמונות שלה. הוא גם שם לב כי ׳היא הדיפה ריח נעים ומתוק׳.

בכל מקרה, אוברי חשש שמא ג׳נקינס לא תחבב אותו מאחר והעדיפה גברים גבוהים והוא היה רק 1.71 מ׳, פרט שלא הבכיר בפניה טרם הפגישה שלה. הוא נזכר כי היא הופתעה מגובהו ואמרה לו, ׳אתה נמוך מכפי שציפיתי׳. עם זאת, המשיכה הייתה הדדית.


הם זוג מושלם

© devaughnfirebornstarchild / Instagram

למרות שמפרידים ביניהם יותר מ-4 עשורים, זוג היונים הללו נראה כמו התאמה משמיים. ״היא כל כך מושלמת עבורי והיא מנוסה מאוד, ומלמדת אותי רבות״, הסביר אוברי. ״אנחנו לא רבים לעולם, אנחנו תמיד מדברים בלי לצעוק, ואני בוטח בה לחלוטין״.


© devaughnfirebornstarchild / Instagram

הוא גם שם לב שכמה מהדברים שמושכים אותו בג׳נקינס זה הבדיחות והמראה שלה. הוא גם אוהב את האופן בו היא שרה את השירים שהיא בוחרת לשיר.

לא כולם מרוצים ממערכת היחסים שלהם

© devaughnfirebornstarchild / Instagram

השניים מודים שכזוג, הם מתמודדים עם המון ביקורת בגלל שמערכת היחסים שלהם סוטה מהרגיל.

אוברי גם שם לב שאנשים מסוימים אף מניחים שג׳נקינס עשירה וזו הסיבה בגינה הוא נמצא איתה, אך הוא מתעקש ש׳זה לא המקרה כלל וכלל׳.


© kathleenjenkins788 / Instagram

באשר לאימו של אוברי, אומר בן ה-27 כי הוא סיפר לה על הרומן שלו פעם אחת כשהתחיל לצאת עם ג׳נקינס. הוא הסביר, ׳היא חשבה שאני מתבדח על הגיל שלה עד שהזמנתי אותה ליום ההולדת שלה והראיתי לה תמונות שלנו׳.

בכל הנוגע לילדיה ונכדיה של ג׳נקינס, רובם תומכים במערכת היחסים הזו, פרט לאחת הבנות שלא אוהבת את העובדה שאוברי הוא טבעוני.

הם יתחתנו

© devaughnfirebornstarchild / Instagram

חרף היותם זוג שנוי במחלוקת, ג׳נקינס ואוברי מחוברים עמוקות ומתכננים לבנות יחד עתיד משותף. כעת הם מאורסים וייקחו את מערכת היחסים שלהם לשלב הבא כשיתחתנו בשנה הבאה.

בת ה-74 מצהירה, ׳אני רוצה שנחיה יחד את שארית חיינו ונהיה מאושרים׳. ובאר לבעלה לעתיד בן ה-27, הוא ציין, ׳אני אוהב להשוויץ בארוסתי. אני לא יכול לתפוס בכלל כמה היא יפה׳.


© kathleenjenkins788 / Instagram

לזוג המקסים יש עצה עבור זוגות אחרים שמוצאים עצמם במצב דומה. הם אומרים, ׳אם אתם אוהבים מישהו מבוגר יותר, לכו על זה, עשו מה שגורם לכם להרגיש טוב. ואוברי מוסיף, ׳אני חושב שעלינו לעשות מה שמשמח אותנו ולא משנה מה אנשים חושבים או מרגישים. היו עצמכם׳.