״האם הם כלבי חילוץ?״ אב ל-5 משתמש ברצועות כדי לשמור על בטיחות ילדיו, ואנשים נחפזים לשפוט

ג׳ורדן פריסקל פרסם לאחרונה סרטון בו הוא נראה כשהוא עם 5 ילדיו במקומות ציבוריים. הסרטון צבר יותר מ-4 מיליון צפיות, והוא חילק את דעת הקהל ל-2: אלו ששיבחו את האב על כך שהוא משתמש ברצועות ואלו שהתנגדו לכך, למרות שהקבוצה השנייה קטנה יותר. אנחנו מביאים בפניכם ראיון שנערך עם ג׳ורדן, בו נספר לכם הכל בנושא.

נשמח אם תשתפו את הסיפור הזה. שימו לב לאופן בו ג׳ורדן שומר על בטחון ילדיו וכיצד הוא ואשתו הגו את הרעיון.


הורות איננה הייתה מסע פשוט עבור ג׳ורדן ואשתו, בריאנה

© driskell_quints_dad / Instagram

בריאנה וג׳ורדן ניסו להביא תינוק לעולם במשך שנתיים ולאחר שכשלו, הם החלו בטיפולי הפריה. בסבב ה-5, באולטרה-סאונד, הם גילו שהם עומדים להיות הורים לא לתינוק אחד, גם לא לשניים, אלא ל-5!


החלק הטוב ביותר באהבות, לדברי ג׳ורדן, הוא היכולת להיות שוב ילד. ״לראות אותם עושים את כל הדברים הכיפיים שגם אנחנו עשינו בעבר כילדים, ולראות כיצד הם נהנים מזה״

שימוש ברצועות לילדים היה דבר הכרחי עבור הזוג

© drixxleman / Instagram© drixxleman / Instagram

כשהזוג הבין שהחמישייה כבר גדולה מדי כדי לשאת אותם בעגלות ושביקור במקומות ציבוריים הפך להיות עסק מורכב, הם הבינו שעליהם לחשוב מחוץ לקופסה. כך הם עלו על הרעיון להשתמש ברצועות; פתרון לבעיית ה׳יותר מדי ילדים אבל לא מספיק ידיים׳.

אנשים הביעו תמיכה באב ל-5

© driskell_quints_dad / Instagram

ג׳ורדן מספר בראיון שהם לא משתמשים ברצועות לעתים קרובות מדי בגלל שעם 5 ילדים, הם ׳לא באמת יוצאים כל כך הרבה׳. בכל אופן, כשהם פרסמו את הסרטון הוויראלי הזה, אנשים שמחו לשתף בדעותיהם התומכות.

* מוטב להיות בטוחים מאשר להצטער. אם היו לי כל כך הרבה, הייתי עושה את אותו הדבר. כל הכבוד! @jensen_james10
* עם חמישה ילדים, אתם זקוקים לזה – זו הורות אחראית! @largerthanlifeliz
* בהתחשב בעובדה שבני בן השנתיים ניסה לרוץ לכביש, כן, אנחנו משתמשים כעת ברצועות. @_thetwistedtwig© driskell_quints_dad / Instagram

* אני אשכרה יכול לשמוע את סבא שלי אומר, ׳מה נהיה מאנשים?׳ העניין הוא שזה אולי עשוי להיראות מוזר, אבל זמנים משתנים במהירות, אז שמירה על הבטיחות היא עבודה לכל דבר. @gerta_qose
* העובד שהאב הזה בכלל משגיח על 5 הילדים שלו ויוצא עם כולם החוצה, היא מדהימה בעיני! מעולם לא הייתי ברת מזל אפילו לבקש מאב ילדיי להשגיח עליהם כדי שאוכל להתקלח! האיש הזה עושה מה שהוא צריך לעשות כדי להגן על ילדיו ולשמור על בטיחותם! באופן אישי, אני מצדיעה לו!!! זוהי דוגמה לאיך שגבר/בעל/אב צריך להיות! תודה לך, אדוני, על היותך ההוכחה לכך שגברים כמוך עוד קיימים. @anjyloflove


© drixxleman / Instagram

כרגיל, תגובות מתנגדות לא איחרו להגיע.

* ״האם הם כלבים מאומצים״? @uncustomary_tomatos
* לא היתיי משתמשת בזה, הם ילדים ולא כלבים, והם גדולים מדי כדי לא להתרחק. @dreaming_around_the_world001

רוב האנשים שהגיבו כל, לדברי דריסקל, הם אנשים שככל הנראה אין להם כמה ילדים או שאולי אין להם ילדים בכלל.

עצתו של ג׳ורדן לכל מי שרוצה להשתמש ברצועות לילדים

© driskell_quints_dad / Instagram

עבור אנשים שרוצים להשתמש ברצועות לילדים, אך חוששים מתגובותיהם של אנשים, ג׳ורדן רוצה לומר את זה: ״פשוט התמקדו בעצמכם ובילדכם. בכנות, זה לא עניינו של אף אחד, פרט לכם. הילד שלכם לא נפגע, והוא בטוח בקרבתכם. העולם הוא מקום בלתי בטוח, ולא משנה מה תעשו, העיקר שבטיחות ילדיכם היא בעדיפות עליונה״.

מה דעתכם על הורים שמשתמשים ברצועות לילדים? האם ההורים שלכם השתמשו ברצועות בטיחות עליכם, או אולי אתם תשתמשו בהם על הילדים שלכם? שתפו אותנו בתיבת התגובות בהמשך.