״יש תינוק באשפה״, אדם הופך באופן בלתי צפוי לאב יחידני בגיל 22 לאחר שמחליט לגדל ילד שננטש

בגיל 22, החיים של ג׳ימי השתנו לחלוטין בין לילה כשמצא תינוק נטוש בן 4 חודשים. ומה שנראה כמו מסע מאתגר בהתחלה הפך למתנה יקרת ערך ושיעור לחיים. ג׳ימי למד לעולם לא להמעיט בערך כוחו ונחישותו כי כשהחיים מפגישים אותנו עם החלטות קשות, הם גם נותנים לנו את הכוח להתמודד איתן ולשגשג.

צוות האתר שלנו נרגש ושאב השראה מהאהבה נטולת התנאים ומסירותו. אנחנו רוצים לשתף בסיפורו של הילד שגורלו התשנה לחלוטין בזכות ליבו הענק של איש צעיר.


לראות את הבלתי סביר

© jimmyluv6 / Instagram

אנחנו חושבים שסיפורים כאלה מתרחשים בסרטים, אבל ג׳ימי חווה את זה במציאות. הכל החל כשאיש צעיר, שלמד בארצות הברית באותה עת, חזר הביתה להאיטי לביקור לכבוד חג המולד. בערב השנה החדשה, הוא ביקר בבית יתומים בו ביקר כדי לתת מתנות לילדים קטנים. לא היה לו מושג שהגורל שלו עומד להשתנות.© jimmyluv6 / Instagram

בעודו בדרך לבית היתומים, הוא שמע קולות המגיעים מקבוצת אנשים. הוא התקרב וכששאל מה מתרחש, השיבה אישה, ׳יש תינוק בפח!׳
בעודו מתקרב למקום, הוא ׳ראה תינוק בוכה מעל ערמת זבל גדולה׳. הפעוט היה ערום ונמלי אש זחלו על גופו הקטן.

הקהל המקומי לא עשה דבר כדי לסייע לתינוק, בחושבו שמא הוא מקולל. היו לחישות כמו, ׳אני לא הולך לגעת בתינוק הזה. אני לא יודע מי שם את התינוק׳.

נחלץ לעזרה

© jimmyluv6 / Instagram

לבו של ג׳ימי נחמץ בקרבו למראה המחזה, ועיניו דמעו. הוא היה מוכן לעשות הכל כדי לחלץ את התינוק מהמצב הזה ומיד. הוא הוא נחלץ לעזרה מיד, הרים את התינוק, והלך ישר לבית של אימו כדי לנקות, להלביש, ולהאכיל את הפעוט הבוכה.


© jimmyluv6 / Instagram


ביום המחרת, הם נסעו לבית החולים וטיפלו בעקיצות של נמלי האש ובתגובה האלרגית של התינוק. באין אם, אב, או קרובי משפחה שייקחו את התינוק הביתה, ג׳ימי נקט בצעדים החוקיים כדי להגן על התינוק והפך לאפוטרופוס החוקי שלי.

קיבל החלטה משנת חיים

© jimmyluv6 / Instagram

האיש הצעיר בילה לילות רבים ללא שינה בתהייה מה עליו לעשות כעת כשהחיים הציבו בפניו דילמה משנת חיים כזו. הוא לעולם לא ציפה להתמודד עם מצב כזה. אחרי הכל, הוא היה רק סטודנט שביקר את משפחתו לכמה ימים – הוא לא היה מוכן להפוך להורה. בו בעת, בכל מקרה, היה בו קול פנימי שאמר לו כי הוא נועד להתאחד עם התינוק הזה מסיבה כלשהי.


© jimmyluv6 / Instagram

בסוף, החליט ג׳ימי לאזור אומץ, לזקוף קומה, ולקבל את המצב בנחישות. הוא לא התכוון לנטוש את הנשמה התמימה הזו. הוא קראה לו אמיליו אנג׳ל וקיבל אותו בברכה אל תוך ליבו לנצח.

להתמודד עם המכשולים אחד אחרי השני

© jimmyluv6 / Instagram

בכל מקרה, עתידו של הסטודנט היה כעת מלא באי ודאות ובלבול. לא היה לו מושג כיצד יטפל ויגדל ילד קטן, אבל הוא החליט לעשות זאת ויהי מה. הוא ידע כי יזכה להדרכה וצעדיו יוארו באור יקרות במהלך המסע המאתגר הזה.


© jimmyluv6 / Instagram

וזה בדיוק מה שקרה. בכל פעם שנאלץ לשוב לארצות הברית כדי ללמוד, המשפחה שלו טיפלה באמיליו. חבריו סיפקו לו בגדים, תרומות כספיות, ותפילות. ג׳ימי ואמיליו היו מוקפים בחום ובורכו בכך שיש להם את תמיכתם המלאה של האנשים הקרובים.


© jimmyluv6 / Instagram

אך אפילו שזכה לתמיכה, ג׳ימי עדיין היה המטפל העיקרי של אמיליו, והיה עליו להתמודד עם קשיים כלכליים. אחרי הכל, לא קל לגדל ילד כשאתה עדיין לומד ומנסה להבין את החיים בעצמך. אז הוא החליט לנשור מבית הבפר ולטפל בתינוק שלו במשרה מלאה.

מקבל את תפקיד האב בזרועות פתוחות

© jimmyluv6 / Instagram

היום, ג׳ימי הוא אב מסור ופעיל, ולא היה מחליף את החיים לצד אמיליו בעד שום דבר. המסע הזה לימד אותו לצפות לכל דבר מהעתיד ולהיות מוכן להתמודד עם אתגרי החיים בכל עת ובזרועות פתוחות.

החוויה המיוחדת של ג׳ימי גם לימדה אותו שלפעמים היקום שולח את ברכותיו במסווה של אתגרים. ורק כשאנחנו מחליטים לקבל אותם אנחנו מבינים שהם, למעשה, מתנה.


© jimmyluv6 / Instagram

כעת ג׳ימי נחוש לכבוש את האתגר הבא שלו, שהוא מתאר כ׳תהליך האימוץ של אמיליו והפיכת הילד המקסים הזה לבני החוקי׳. הילד הקטן משגשג בשל החום והאהבה חסרת הגבולות המקיפה אותו. הוא ילד חכם ובעל שמחת חיים חברת גבולות. אביו חושף כי הוא אוהב ספורט, לדבר בטלפון, ולנגן בגיטרה, וטוען שהוא רוצה להיות מוזיקאי.


© jimmyluv6 / Instagram

בכל פעם שהחיים הופכים קשים ומאתגרים במיוחד, ג׳ימי נזכר בציטוט הזה: ״התרומה הטובה ביותר שלך לממלכה היא איננה משהו שאתה עושה, אלא מישהו שאתה מגדל״ וזה מעניק לו את הכוח לו הוא זקוק כדי לצלוח את המסע המופלא הזה.

מה דעתכם על מסעו של ג׳ימי? האם יש לכם סיפור משלכם של מעשה אכפתי שהייתם רוצים לשתף?