״כן, אני ענקית, וזה קשה!״ אישה מגיבה לתגובות קשות שקיבלה באופן בלתי מפתיע בהיותה בהריון

הריון יכול להיות הזמן הקסום ביותר בחייה של אישה, אבל זה יכול גם להוביל לאתגרים בלתי צפויים ולדחוק את גוף האישה לקצה. יתרה מכך, אימהות לעתיד נוטות לקבל עצות בלתי רצויות לעתים קרובות, תשומת בל בלתי רצויה, ואף תגובות חצופות. רוב הנשים לא חושבות שה קל פשוט לנפנף את הדברים הללו ולהתגבר, אבל אימא אחת הראתה לאחרונה לכולם כיצד להתמודד עם שליליות בחן.


© eliana.rodriguez__ / Instagram


אימא שקיבלה תגובות אכזריות בשל היותה בעלת בטן ״נקית״ לא נכנעה ל׳שיימינג הריון׳. אליאנה רודריגז בת ה-29 מנוואדה ילדה את בנה השני, בן זכר, ביוני. למרות שההיריון שלה וסבסטיאן הקטן היו בריאים, הבטן הגדולה של רודריגז משכה המון תגובות לא נעימות, החל מ״את נראית כאילו יש לך תאומים״, ועד ל״בטח ממש כואב לך״.


© eliana.rodriguez__ / Instagram


בעוד שבטן גדולה של הריון יכולה להעיד על בעיות בריאותיות מסוימות, במקרים אחרים זה טבעי לחלוטין וזהו האופן בו גופה של האישה פשוט גדל. רודריגז אומרת שהיא ותינוקה בסדר גמור. הרופא שלה הבטיח לה שאין לה מה לדאוג ושמבנה הגוף הקטן שלה ופלג הגוף העליון הקצר עשוי להיות קשור לכך.


© eliana.rodriguez__ / Instagram

רודריגז מדגישה ששתי התינוקות שלה היו גדולים בזמן ההיריון, אז היא לא מופתעת: ״ההיריון הראשון שלי היה בדיוק אותו הדבר!״ אך היא מודה שבהשוואה להריון הראשון שלה עם בתה סופיה בת ה-3, ההיריון הזה קצת יותר מאתגר מאחר והיא נאלצת להתמודד עם אנמיה.


© eliana.rodriguez__ / Instagram

מה שהגיע כהפתעה מוחלטת, בכל אופן, היו התגובות החצופות של אנשים. רודריגז אומרת שהיה קל להתעלם מתגובות אכזריות של זרים באינטרנט, אבל אנשים היו גם חצופים אליה בחיים האמיתיים. היא אפילו מספרת שנאמר לה שהיא נראית ״מגעיל״. יש אנשים שהציעו לה ״לבדוק אם יש תינוק נוסף בפנים״, בעוד שאחרים ציינו כמה ״ענקית״ היא.


© eliana.rodriguez__ / Instagram


מה שהדהים אותה יותר מכל הייתה העובדה שתגובות חסרות רגישות רבות הגיעו דווקא מנשים. אבל רודריגז הצליחה להישאר רגועה, ומעולם לא הגיבה בחוצפה. היא בדרך כלל אומרת דברים כמו, ״כן, אני ענקית, וזה קשה״. פוסט בפרסמה באינסטגרם, בו שיתפה כמה מהעלבונות הללו עם חיוך על פניה, סחף את האינטרנט בסערה, והסיפור שלה הדהד גם בקרב נשים רבות אחרות.


© eliana.rodriguez__ / Instagram

חרף כל השליליות, האם הצעירה הזו בחרה בחמלה. היא אומרת שאנשים לא צריכים לשפוט כל כך מהר ושעליהם להראות יותר חיבה ואהבה כלפי נשים בהיריון. ״זה קשה גם ככה לעבור שינויים פיזיים כה רבים שאינך יכולה לשלוט בהם – שלא לדבר על השינויים הרגשיים״, אומרת רודריגז.


© eliana.rodriguez__ / Instagram

״בין אם האישה בהיריון או לא, אני תמיד אומרת שאם אין לכם משהו נחמד לומר, מוטב לא לומר. זו הסיבה מדוע אני אוהבת להעצים ולרומם אחרים בגלל שישנה מספיק שנאה ושליליות בכל מקום״, מוסיפה רודריגז. סבסטיאן, שנולד ב-11 ביוני, שקל 3.76 ובאורך של כ-50 ס״מ. הוריו הגאים ואחותו הגדולה קיבלו פניו בברכה.

כיצד הלך ההיריון שלכן? האם חוויתם משהו יוצא דופן? כיצד התמודדתן עם זה?