10 דברים שרק זוגות מאוהבים עושים ויוכיחו לכם שמצאתם את האחד או האחת

כמה כיף כשיש בחייך בן אדם אהוב. איתו כל הדברים הרגילים שאתה עושה הופכים לתענוג ומקבלים משמעות אחרת. לפניכם רשימה של דברים שכל זוג מאוהב עושה.

1. להתקלח ולבלות זמן באמבטיה ביחד
כשמערכת היחסים שלכם עולה רמה, מדי פעם אתם מתחילים להתקלח ביחד. אתם מקלחים אחד את השני וחופפים אחד לשני את השיער. אתם יכולים אפילו לעשות מלחמת קצף באמבטיה!
2. רואים את אותו הסרט כל אחד בנפרד
כשאחד מכם מתמכר לסדרה כלשהי, אז גם השני מתחיל לראות אותה בסופו של דבר. שניכם יודעים שראיתם ביחד את כל 8 העונות של "דקסטר". לפעמים קורה שאין לכם אפשרות לבלות הרבה זמן ביחד, אז מה שאפשר לעשות זה להתחיל לראות את אותו סרט, כל אחד איפה שהוא נמצא ואז יהיה לכם נושא משותף לשיחה. דברים כאלו עוזרים מאוד להרגיש מחוברים.
3. לחלוק מיטה
כל זוג חולק מיטה. במקרה שלי הוא ישן על החצי הימני של המיטה, קרוב לשעון מעורר ואני ישנה על החלק השמאלי, כדי שאוכל להתרחק כשניהיה חם מדי. בדרך כלל בבוקר, הוא נמצא על הריצפה או כמעט נופל מהמיטה ואני תופסת את כל המיטה. אין כאן שום קשר לשוני במשקל הגוף שלי ושלו כי ברגע שהבנתי שאני מסוגלת לדחוף אותו מהמיטה, חוקי הפיסיקה הפסיקו לפעול.
4. ישנים מחובקים
זה אחד הרגעים המרגשים בסרטים, אבל בואו ניהיה כנים, אי אפשר לישון מחובקים כל הלילה. כשאתם ישנים מחובקים, מגיע הרגע בו הוא מוריד ממך את היד, שניכם מתעוררים ומתהפכים כל אחד לצד השני. מדי פעם, מתוך שינה, את שמה את הרגל שלך עליו, כדי להראות אהבה.
5. בוחרים מקום לאכול בו
כשגברים שואלים:"איפה בא לך לאכול?", נשים צריכות להפסיק לענות:"לא אכפת לי, כל מקום". הגברים יודעים טוב מאוד שזה לא נכון. הגבר שלך כבר יודע במה את רוצה לבחור ושואל אותך רק כדי להראות שהוא מכבד אותך.
6. מצחיקים את הבן זוג שלך
היכולת לצחוק ביחד עם הבן זוג שלך זו תכונה מאוד חשובה. זה מעולה כשיש לכם חוש הומור דומה. כך למשל, כשיש לו יום רע, את יכולה לעלות את מצב הרוח שלו עם כמה בדיחות, כי הרי כל מה שקורה – קורה לטובה.
7. מחליפים בגדים אחד ליד השני
לא משנה אם אתם גרים ביחד או לא, מגיע הרגע בו אתם מתחילים להחליף בגדים ליד הבן זוג שלכם. יש בזה גם יתרונות. למשל, כשיש צורך לסגור רוכסן או למצוא גרביים תמיד יש מי שיעזור. בנוסף, תמיד יש את מי לשאול איך את נראת.
8. לסבול את הימים "האלו" שלה
התקופה הזאת קשה לנשים ולגברים גם מבחינה פיזיולוגית וגם מבחינה רגשית. שלושת הימים הראשונים הם הקשים ביותר. כשהגבר שלך מודע לכך הוא לא מתרגש מהצעקות והבכי שלך. הוא יודע שעוד כמה ימים זה יעבור ואת מודה לו על הסבלנות.
9. בוחרים נושא טוב לשיחה
בין אם אתם חוגגים כמה שנים ביחד או שיש לכם סיבה אחרת לחגוג, לאחר שאתם מתלבשים יפה ומתיישבים ליד השולחן, את מתחילים לדבר על נושאים לא קשורים אחד לשני. הכי כיף כשאתם יכולים לדבר על מגוון נושאים כמו: סדרות חדשות, חברים, רעיונות חדשים, איפה לבלות את החופשה או מדברים על הקניבלים. אל תשאלו אותי איך הגענו לנושא של קניבליזם.
10. מדברים לפני השינה
זה למה אנחנו אוהבות את הגברים שלנו. הם תמיד מוכנים להקשיב ולדבר איתנו על איך עבר היום ואיך הם מרגישים. זה הוא רגע מיוחד ואינטימי במערכת היחסים. ואז אחרי השיחה אתם נרדמים מחובקים.


מקור לתמונה: Howard Galicia