10 הרגלי אנטי-אייג׳ינג של מייגן מרקל שאתם יכולים לתרגל בבית שלכם

אסטתיקאית האהובה על מייגן מרקל, ניקולה יוס, יצרה טכניקה משלה שעוזרת להשיג עור זוהר ולשמור על צורה מוצקה. עיסוי הפנים הזה משפר את גוון ומרקם העור, מעודדת ניקוז לימפתי, נפטר מהנפיחות, מפעיל את ייצור הקולגן, מאמן את שרירי הפנים כך שיוותרו מוצקים, ומעניק לפנים שלכם יותר מתאר. שיטה זו קלה דיו כדי שכל אחד ילמד ויעשה אותה בביתו. וודאו שאתם לא מדלגים על חלק הבונוס בסוף.

צוות האתר שלנו מאמין שלכל אחד יש זכות להיות בעל עור יפה ואנחנו מתרגשים לספר לקוראים שלנו כיצד להשיג זאת.


השיגו שמן

זכרו שעיסוי פנים לא צריך לכאוב. כשאתם מתחילים, זה עשוי לכאוב מעט, ואם זה המצב, אל תלחצו חזק מדי. התחילו ע״י מריחה של שמן אתרי אהוב או קרם לחות ללילה על הפנים והצוואר כך שכשאתם מעסים, זה לא מושך את העור. שימו כמה טיפות של שמן על האצבעות שלכם, עסו אותם למשך כמה שניות כדי לחמם את השמן לטמפרטורת הגוף.


הירגעו

עצמו עיניים וכסו את הפנים שלכם בידיים, הישארו למספר שניות ואז הזיזו את הידיים שלכם לצוואר. זהו שלב הכנה עבור העור, לכן אל תפעילו לחץ רב מדי ופשוט הירגעו.

הכינו את העור שלכם

הפעילו מעט לחץ והזיזו את הידיים ממרכז הפנים החוצה. בשלב זה אתם מפעילים את המערכת הלימפתית וגם מחממים את העור בהכנה לעיסוי הממשי.

מעגלים קטנים

התחילו ממרכז הפנים שלכם, ועסו את השמן לתוך העור בתנועות סיבוביות קטנות כלפי מעלה והחוצה.


סביב קו הלסת

בעזרת האמה והאצבע המורה בשתי הידיים, עסו סביב עצם הלסת מהסנטר ועד לאוזניים. הפעילו מעט לחץ, אבל לא יותר מדי. זוהי דרך מעולה להפעיל את ניקוז לימפתי ולהפוך את קווי המתאר של הפנים שלכם מוצקות והדוקות. חזרו על זה 6 פעמים.

הרמת הלחיים

השתמשו באצבע המורה והאמה (האצבע האמצעית), מצאו את בסיס עצמות הלחיים שלכם בעודכם יוצאים צורת V. התרגיל הזה עוזר בהרמת הלחיים שלכם ובמניעת הידלדלות. חזרו על זה 6 פעמים.

עצמות הלחיים

בעזרת חלקו הפנימי של הידיים שלכם, לחצו על בסיס עצמות הלחיים שלכם והפילו את הראש שלכם לתוך הידיים. החזיקו במשך 10 שניות. שימו את חלקו הפנימי של היד שלכם על בסיס עצמות הלחיים וגלגלו את הידיים שלכם תחת עצמות הלחיים. חזרו על כך 6 פעמים.

סביב העיניים שלכם

עיסוי סביב העיניים שלכם יעזור להתמודד עם נפיחות. התחילו בטפיחות קלות תחת העיניים שלכם עם האמה והאצבע המורה. זה יחמם את האזור ויכין אותו לעיסוי. שימו את האצבעות המורות שלכם ליד פינות העין והתחילו לעסות תחת העין עם האמות.

מצח

שימו את האצבעות שלכם ממש מעט הגבות והפעילו מעט לחץ, תוך כדי שאתם נעים קדימה ואחורה, לכיוון קו השיער. חזרו על כך 6 פעמים. התרגיל הזה עובד על הקמטים הדקים במצח.

צוואר

שימו את הידיים שלכם במרכז הצוואר ועסו לכיוון המרכז והכתפיים עם מעט לחץ. חזרו על כך 3 פעמים בכל צד.

בונוס

גם לידיים שלנו מגיע להתפנק. עסו את הידיים שלכם יחדיו עד שהשמן נספג, וודאו שאתם לא מפספסים את האצבעות ואת גב כף היד שלכם. טיפול בשמן על בסיס קבוע עוזר להתמודד עם יובש ומונע קמטים.

האם אתם הולכים לתת לזה צ׳אנס? או שאולי יש לכם טיפים וטריקים משלכם כדי לעזור לשמור על עור צעיר וזוהר? ספרו לנו ע כך בתיבת התגובות בהמשך!