10 זוגות ששברו את כל הסטריאוטיפים לגבי האופן בו מערכות יחסים צריכות להיראות

מערכת יחסים מתרחשת כששני אנשים באמת אוהבים זה את זה (או זו). זהו ההכרח היחידי. אבל מסיבה מסוימת, אנשים רבים עדיין מופתעים כשהם רואים זוגות עם הבדלי גבהים, משקל, לאום וכן הלאה.

צוות האתר שלנו מצא 10 הוכחות לכך שאין סטנדרטים בכל הנוגע לאהבה. לכן, אם שני אנשים אוהבים זה את זה, לא אמור להיות אכפת להם מה חושבים אנשים אחרים.


משפחת פרננדז דה סילבה

© Even Medeiros / facebook


ז׳ואליסון פרננדז דה סילבה הוא האיש הגבוה ביותר בברזיל והשלישי הגבוה ביותר בעולם – כ-2.38 מ׳. לאיש הזה היו בעיות רבות כילד והוא לא יצא מביתו במשך שנים. אבל הדברים הללו הם נחלת העבר כעת. הוא לא מפחד לעזוב את ביתו וחי חיים מלאים יותר עכשיו. ב-2015, ז׳ואליסון התחתן עם אבם מדיירוס אשר צעירה ממנו ב-7 שנים ונמוכה ממנו ב-76 ס״מ.

אנטון קראפט וצ׳יינה בל

© China Bell / facebook   © Anton Kraft / facebook

הבחור הדני בן ה-54 הזה הוא שיאן העולם בהרמת משקולות. גובהו הוא 1.21 מ׳ בלבד והוא מרים פי 4 ממשקל גופו. אבל זו לא העובדה המעניינת היחידה לגבי החיים שלו. מזה כמה שנים, צ׳יינה בל מפלורידה, שנולדה כגבר, היא חברתו של אנטון. הפכים נמשכים זה לזה, לא?

דייוויד סיקורסקי והבוריטו שלו

© Kristina Bakrevski

פעם, הכתב הזה מסאן פרנסיסקו איבד את הסבלנות שלו. הוא לא יכול היה להביט יותר בתמונות רומנטיות של החברים שלו בפייסבוק. כמה מהם נישאו ולחלקם גם נולדו ילדים. אז דייוויד החליט להראות לכולם מה קורה בחיים שלו – הוא יצא לאכול ארוחת ערב, קנה בוריטו, וצילם בוק של סיפור האהבה שלו ב-2015.

ורן טרוייר וג׳נבייב גאלן

© s_bukley / depositphotos

כולנו מכירים את ורן טרוייר מ׳אוסטין פאוורס׳ ובתפקידו בסרט הארי פוטר. למרות גובהו (1.21 מ׳), ורן תמיד היה פופולרי בקרב נשים שנראות כמו דוגמניות. טרויר ניהל מערכת יחסים ארוכה עם ג׳נבייב גאלן והם נישאו בפברואר 2004. כן, החתונה בוטלה ביום המחרת, אבל אנחנו עדיין חושבים שלזוג הזה מגיע מקום ברשימה הזו.

ויקטור הוגו וגבריאלה פרלטה

© querubintattoo / facebook

זהו הזוג המקועקע ביותר ופרט לקעקועים, לזוג הזה יש 77 שינויים גופניים. לדוגמא, יש להם 50 פירסינגים, שתלים במקום שיניים, טבעות, צלקות וכדומה. ויקטור וגבריאלה נשואים באושר מזה 15 שנים. יש להם סטודיו לקעקועים בו הם עובדים יחדיו.

ביוטיפול אקזיסטנס (קיום יפהפה) נישאה לעצמה

© Beautiful Existence / facebook

הכירו את ביוטיפול אקזיסטנס. לפני שמלאו לה 42 שנים, האישה האמריקנית הזו, שהיא אם חד הורית ל-2 ילדים, נולדה בשם אחר – דזירה לונגבאו. והיא לא הייתה ממש מאושרת מחיי האהבה שלה. אבל פעם אחת, היא הבינה שלפני שאדם בונה מערכת יחסים עם אדם אחר, הוא חייב להינשא לעצמו. היא שינתה את השם שלה באופן רשמי ואירגנה טקס חתונה בפריז, ליד מגדל אייפל.


אליסני דה סילבה קרוז ופרנסינלדו דה סילבה קרבליו

ושוב, ברזיל ואנשים גבוהים במיוחד. אבל הפעם, זו בחורה בשם אליסני דה סילבה קרוז. היא האישה הגבוהה ביותר בעולם – 2.04 מ׳. זה היה נראה הגיוני לו בן הזוג שלה היה ז׳ואליסון פרננדז דה סילבה, שהזכרנו בתחילת הכתבה, אבל זה לא המקרה. אליסני נמצאת במערכת יחסים מזה שנים עם פרנסינלדו דה סילבה קרבליו והוא נמוך ממנה ב-42 ס״מ. נראה כאילו לזוג אין בעיות והם מאושרים יחדיו.

גלוריה שורי הנרי ואלי לאורי

הזוג הזה היה פצצה של ממש באינסטגרם. האם ראיתם פעם אדם שנראה כמו אל יווני יוצא עם אישה בשרנית עם משקפיים? אנשים לא האמינו שזו אהבה, אבל תמונות החתונה שלהם לא הותירו להם ברירה. גלוריה ואלי נראים מאושרים. וכפי שאתם יכולים לראות, גם סגנון החיים השונה שלהם אינו מהווה בעיה.

הזוג הנמוך ביותר בעולם פאולו וקטיושה

וזה כנראה זוג יוצא דופן שמורכב משני אנשים לא שגרתיים בעליל. זה נראה כאילו פאולו וקטיושה נועדו זה לזו – הם פחות או יותר באותו הגובה – 91.44 ס״מ. הם נפגשו לפני מספר שנים ונישאו ב-2016. הם בילו את ירח הדבש שלהם בלונדון שם קיבלו תעודה מספר השיאים של גינס, שהכתיר אותם כזוג הנמוך בעולם.

אשלי סטיבנס וכריסטופר ריד

© u/FellSamurai/reddit

התמונה הזו של הזוג פורסמה ע״י חבר של השניים ב-Reddit. החבר כתב, ״חברה שלי תפסה את הזר. זה בן הזוג שלה מאחור״. אשלי סטיבנס וכריסטופר ריד היו המומים מהתגובות ברשת. בריוני רשת לא האמינו שבחורה כזו יפה יוצאת עם אדם כבד משקל ופגעו בשניים בצורה חצופה ביותר.


© Christopher Glenn Reed/facebook   © Christopher Glenn Reed/facebook

למרות שכריסטופר ואשלי לא לקחו את הבריונות שהופגנה כלפיהם בקלות, הם ניסו שלא להניח לזרים מוחלטים לשפוט אותם כך, על סמך תמונה אחת. הם ביחד מזה שנתיים והם דוגמא ומופת לזוג חזק ויציב.

למי תתנו את הפרס עבור ״הזוג המגניב ביותר״?