10 טריקים הקשורים במשק הבית שיהפכו את השגרה שלכם לקלה יותר

טיפ ניקיון אחד יכו לחסוך לנו הרבה דמעות ולילות נטולי שינה. כמה משחרר זה לדעת שבמקום לבצע את מטלות הבית במשך כמה שעות, תוכלו לקצר את משך הזמן באורח פלא, נניח ל-30 דקות בלבד. הקץ לבזבוז זמן או לרכישת מוצרים יקרים ותירוצים לניקיון הבית.

צוות האתר שלנו כאן כדי ללמד אתכם כמה טריקים ולהראות לכם כיצד להפיק מהם את המירב.


חתכו קודם את ה״פינה״ של כיכר הלחם

חיתוך הקרום העליון קודם לכן עשוי להחריב את כל כיכר הלחם (במיוחד אם היא טרייה). במקום, נסו לחתוך את הלחם מהקרום התחתון כדי לשמור על צורת הלחם. לאחר מכן הפכו אותו או הניחו את הכיכר על צידה.


מדדו את מנות המזון עם היד שלכם

© Shutterstock.com© Shutterstock.com

אם אין לכם מאזניים בהישג יד, אין סיבה לדאגה, תוכלו לעשות זאת בידיכם. 2 חופנים שווים לכוס אחת, ״מצקת״ של אצבע אחת היא כפית אחת, וכף אחת היא מקצה הבוהן שלכם ועד לבסיסה. מהמפרק הראשון ועד קצה הזרת שלכם זה ״קומץ״.

השתמשו ב-2 דליים כשאתם שוטפים את הרצפה

© Shutterstock.com© Shutterstock.com

אם אתם רוצים להאיץ את התהליך הבלתי כייפי הזה בעליל, הכפילו את כמות הדליים. מלאו את הדלי הראשון במים נקיים והשאירו את הדלי השני ריק. סחטו את המים המלוכלכים לדלי השני, וכך המים בדלי הראשון יוותרו נקיים. כך, לא תצטרכו לרוץ ולהחליף את המים, ובנוסף, לא תפזרו את הלכלוך על הרצפה.

השתמשו בחומץ לבן כדי להיפטר מכתמים בספל שלכם
מלאו את הספל שלכם במים וחומץ בכמות שווה. הניחו לזה להיספג למשך כמה דקות, ואז שפשפו ביסודיות את הספל שלכם ושטפו הכל במים חמים. תוכלו גם להוסיף מלח לקבלת תוצאות מרביות.

השתמשו בשמנים כדי להסיר שיירי מדבקה

© Shutterstock.com© Unsplash.com


ניתן להסיר אותם בקלות בעזרת שמנים, ואומרים ששמן קוקוס הוא הטוב ביותר למטרה זו. לפני שאתם משפשפים היטב את הצנצנת שלכם, השרו אותה במשך כמה דקות במים חמים, לאחר מכן מרחו קצת שמן על התווית והשאירו במשך 10 דקות. לאחר מכן, הורידו את השמן יחד עם הדבק.

השתמשו בקשיות פלסטיק כדי לגרום לפרחים שלכם לעמוד זקוף

פרחים ינבלו כך או כך אחרי כמה ימים. כדי למנוע את זה, השתמשו בקשיות פלסטיק לשם תמיכה. שימו אותם סביב הגבול או קשרו את הפרח לקשית בזהירות. כך, תמיד תהיה לפרחים גישה למים והם יוותרו זקופים.

הוסיפו קינמון כדי להיפטר מהריח בשואב האבק שלכם

© Shutterstock.com© Shutterstock.com

אם אחרי שאיבת החדר הוא מריח נורא, הסיבה לכך עשויה להיות נעוצה בשואב האבק שלכם. כדי להיפטר מהריח הרע, שימו חצי כפית קינמון בשקית האבק. לאחר מכן, הפעילו את השואב. לא רק שהחדר שלכם יתמלא בארומה נפלאה, זה גם יגן מפני בקטריה מזיקה.

הסירו את הנורות השבורות בעזרת תפוח אדמה

כדי להגן על הידיים שלכם בעת הוצאת מנורות שבורות, השתמשו בתפוח אדמה בגודל זהה לנורה. וודאו שהמתג סגור. חתכו את תפוח האדמה לחצי, ייבשו אותו ודחפו את תפוח האדמה לתוך הנורה השבורה. כעת סובבו את תפוח האדמה ושלפו את הנורה החוצה.

הסירו כתמי שמן בעזרת טלק לתינוק

© Shutterstock.com© Shutterstock.com

היפטרו מכתמי שמן בעזרת שימוש בטלק לתינוק על הכתמים. השאירו את זה במשך 30 דקות והסירו את הטלק בעזרת האצבעות או כפית.

באיה טריק אתם משתמשים כדי לצמצם את זמן הניקיון בחצי? מה ניסיתם או תנסו בעתיד?