10 טריקים פשוטים אך גאוניים להם תזדקק כל אישה לפחות פעם בחייה

במיוחד עבורנו הנשים, החיים יכולים להיות מלאי מתח ומכריעים, אבל זה לא חייב להיות כך. טריק פשוט אך יעיל יכול תמיד להיות בהישג יד ולהציל את היום. זו הסיבה מדוע אנחנו תמיד מקבלות בברכה טריקים חדשים שיכולים לעזות לנו להיות, להרגיש או להפוך דברים לטובים יותר בכל מצב, צורה או דרך.

צוות האתר שלנו חרש את הרשת בחיפוש אחר הטריקים יוצאי הדופן והשימושיים ביותר שנשים רבות יזדקקו להם כדי לעבור את היום.


כיצד להיפטר מהתכווצויות במהלך המחזור

כדי לצמצם כאבי מחזור, השתמשו בקצה הגומי של העיפרון ועסו אותו לחרך העליון באוזן למשך דקה אחת לפני שאתן ממשיכות לאוזן השנייה.


כיצד להימנע מכוויות להב הגילוח לאחר הגילוח

© Depositphotos.com

כדי להימנע מכוויות של הלהב לאחר הגילוח, השתמשו בקרם גילוח נטול ריח והשילו את העור יום או יומיים לאחר הגילוח. בגלל שמוצרים בעלי ניחוח כוללים רכיבים שיכולים לגרום לגירוי בעור, מוטב להימנע מהם לחלוטין. יתרה מזאת, השלת העור לאחר הגילוח עוזרת לשחרר את קצות העור שעשויים להיות כלואים תחת העור, ולהקטין את הסיכוי לפציעות.

כיצד להקל על התכווצויות בזמן המחזור

© Depositphotos.com

דיסמנוריאה (כאבי מחזור קשים במיוחד) יכולים להתרחש במהלך או זמן קצר טרם המחזור שלך. הבטן התחתונה, הגב או הירכיים עשויים לסבול מהתכווצויות. כדי להקל על זה, התחילי לקחת משככי כאבים יום לפני המחזור הצפוי.

כיצד לשטוף שיער שומני

© Depositphotos.com

אם יש לך שיער שומני, השתמשי במרכך לפני השמפו. שיטת השטיפה ההפוכה יכולה לעזור לאלו בעלות השיער השומני כדי להזין ולהעניק לחות לשיער מבלי להכביד עליו.


כיצד להסיר כתמי שמן

© Depositphotos.com

ניתן להסיר כתמי שמן מבגדים ע״י שימוש בטלק לתינוקות על הכתם, ולהניח לזה לספוג את השמן. אבקת טלק ממלאת את החריצים בין הסיבים של הבגדים, והופכים את השומן לספיג יותר. אחרי שנתתם לזה לעבוד במשך הלילה, שפשפו את האבקה עם מברשת שיניים רכב.

כיצד להסיר סימנים של דאודורנט

© Shutterstock.com

כתמים על בגדים יכולים להופיע ממספר סיבות. ברוב המקרים, אלו נגרמים ע״י אינטראקציה מורכבת בין בלוטות החלב, אבקות כביסה ומלחי אלומיניום. בכל אופן, כתמים צהובים יכולים גם להיווצר ללא חומרים נגד הזעה, מאחר והשומן בעור יכול להכתים את הבגדים כשהם באים במגע עם חלקיקי לכלוך.

כדי להיפטר משניהם, ערבבי מי חמצן, סבון לכלים וסודה לשתייה. לאחר מכן, שימי את התערובת על מברשת שיניים ושפשפי בעדינות את הכתם. השיטה עובדת על בגדים לבנים, שחורים וצבעוניים.

כיצד להימנע מהמס הורוד

© Depositphotos.com

מוצרי היגיינה אישיים לנשים הם יקרים יותר 56% מהזמן, כך לפי מחקר. כדי לחסוך כמה שקלים, קני להבי גילוח ודאודורנטים לגברים. הם הרבה יותר זולים ולעתים קרובות אפילו עובדים טוב יותר.

כיצד לפתוח צנצנת עיקשת

© Shutterstock.com

כדי לפתוח צנצנת עיקשת, כמו כזו של חמוצים, שימו את המכסה תחת מים חמים למשך דקה אחת. כך תוכלו לפתוח את זה ללא עזרה.

כיצד לנקות סיר שרוף

© Shutterstock.com

כדי לנקות סיר שרוף, הרתיחו מים וסודה לשתייה בסיר השרוף, ואז שטפו אותו. סודה לשתייה הוא כימיקל ניקוי מעולה מאחר והוא אלקלי (חומר מסיס בסיסי) שגורם ללכלוך והשומן להימס במים בקלות, ומאפשר הסרה פשוטה.

כיצד לנקות כתמי מחזור
מי חמצן (H2O2) הם נוזל חיטוי בו נעשה שימוש כדי לטפל בחתכים ובפציעות עור אחרות, והם מחסלים חיידקים. כיום, משתמשים במי חמצן בעיקר לצרכים בלתי רפואיים, כמו ניקוי, חיטוי והסרת כתמים. אם אתם מנסים להסיר כתמי מחזור מביגוד תחתון לבן או אוף-ווייט, השרו אותם בדלי של מים וכוס אחת של מי חמצן למשך 30 דקות.

איזה טריק הוא החביב עליך מכל? האם ישנו אחד שגילית וכעת את לא יכולה להסתדר בלעדיו? שתפי אותנו בתיבת התגובות בהמשך.