10 סימנים תמימים לכך שגופכם מוצף ברעלנים

רעלנים נמצאים בכל מקום סביבנו, באוויר שאנחנו נושמים, במים שאנחנו שותים, או באוכל שאנחנו אוכלים. אפילו הסמארטפון האהוב שלכם הוא חוות זיהומים, השופעת במספיק חיידקים כדי להפוך אתכם ברצינות לחולים. הרעלנים נצברים בגופנו על בסיס יומיומי, ואם הם יגיעו לנקודת השיא אתם עלולים להפוך לחולים מאוד.

כדי לעזור לכם להבין שאולי הגיע הזמן לניקוי יסודי, brightside ליקטו עבורכם רשימת סימפטומים המצביעים על הצפת רעלנים בגופכם. כדי ללמוד איך לנקות אותם, קראו את הבונוס המחכה לכם בסוף.


אתם סובלים מעצירות.


כאשר אנו אוכלים מזון, אנחנו גם צורכים בטעות כימיקלים רבים שבאים איתו כמו חומרים משמרים, צבעי מאכל וטעמים מלאכותיים. המעיים שאחראים על העיכול חייבים להתמודד גם עם חלקיקי הרעלנים הללו. הרעלנים המתגבשים האלה יכולים להבין לבטן רגיזה ולעצירות.

אכילת אוכל אורגני, הגבלת צריכת האלכוהול ושתיה מרובה של מים אמורים לעזור לפתירת הבעיה.

המוח שלכם מעורפל.

אם אתם מרגישים מסוחררים, ואתם לא מסוגלים להתרכז אפילו בבוקר שמגיע אחרי שנת לילה טובה, יתכן שרעלנים מזיקים מתעסקים איתכם. רעלנים אלו גורמים לסדרת תגובות המייבשות את הויטמינים והמינרלים החיוניים שהגוף זקוק להם כדי לתפקד. זה דומה למה שקורה אם אתם ממלאים שמן גרוע במכונית שלכם.

דאודורנט לא עוזר ואתם ממשיכים להרגיש מסריחים.

סיימתם את מקלחת הבוקר שלכם, שמתם דאודורנט, ועדיין אנשים ברכבת מעקמים את האף כשאתם מתקרבים אליהם. ניחשתם נכון: רעלנים יכולים להפוך אתכם למסריחים! רעלנים אלו, כשהם מתעכלים, מייצרים גזים וריחות שנפלטים מהנקבוביות שלכם וגורמים לכם להריח כמו הפלוץ הנבזי ביותר שאי פעם חוויתם.

שרירים וחוליות כואבים משביתים אתכם. 


אם לא השקעתם מעצמכם בחדר הכושר או עשיתם עבודה פיזית מעייפת, ועדיין יש לכם כאבים בשרירים ובמפרקים, רעלנים שנבנים עשויים להיות הסיבה לכך. כאבים ומיחושים של הגוף יכולים להצביע על כך שבגופכם יש דלקת לא מאובחנת, אז אם אין לכם סיבה לכאבים, נסו ניקוי רעלים.

פגמים חדשים מופיעים על העור שלכם.

העור הוא האיבר הגדול ביותר בגופנו ונחשף לזיהומים לעיתים קרובות. כמו כן, מוצרים כמו שמפו, מרכך, סבון וקרמים שאנו משתמשים בהם עשויים להכיל כימיקלים מזיקים. חשיפה לכל הרבה כימיקלים רעילים יכולה להוביל לסימפטומים כמו אקנה, פריחות ואקזמה.

ההירדמות נעשית קשה יותר. 

מצד אחד, הרעלנים הנבנים גורמים לכם להרגיש מותשים ומצד שני, מה שעוד יותר גרוע, הם יכולים להרוס לכם את השינה. כמויות גדולות של רעלנים יכולות לשבש את רמות הקורטיזול, ההורמון האחראי על השינה, ובכך להשפיע לרעה על השינה שלכם. נדודי שינה יכולים להוביל לבעיות בריאותיות חמורות, אז אם אתם חושבים שההירדמות נהייתה קשה יותר, כדאי לכם לשקול ניקוי רעלים.

אתם צוברים קילוגרמים.

למרות כל העבודה היפה שאתם עושים בחדר הכושר, אם אתם ממשיכים לעלות במשקל, יתכן שישנה בעיה בהורמונים שלכם. רעלנים יכולים להשפיע באופן שלילי על הורמונים מסוימים בגוף, כולל אלו שאחראים על תחזוקת המשקל. מעבר לדיאטה אורגנית בריאה וניקוי רעלים יכולים לעזור.

הנשימה שלכם מריחה רע, אפילו עבורכם.

הבל פה בעל ריח רע הוא בדרך כלל סימן לבעיית עיכול. זה קורה כשמערכת העיכול מתקשה לעכל כל מה שאכלתם. אבל בעיות עיכול יכולות לקרות גם כשהכבד שלכם נלחם כדי לנקות את כל הרעלנים שהצטברו. היפטרות מהרעלנים היא הדרך היחידה שלכם להתמודד עם הבעיה הזו.

ציפורני הרגליים שלכם שבורות ונראות מכוערות.

כוח המשיכה דוחף את הרעלנים במורד הגוף שלכם, וציפורני הרגליים שלכם עשויות להיות אלו שיסבלו מזה. הבהונות, במשך חלק גדול מהיום, נשארות בתוך גרביים ונעליים חשוכות, מערכת אקולוגית שפטריות אוהבות. כל זה מצטרף לכדי מיטה חמה עבור פטרת ציפורניים. בעוד שיש תרופות שנועדו להתמודד עם זה, טיפול פנימי בעזרת ניקוי רעלים היא הדרך ההוליסטית לצעוד בה.

אתם מאבדים את השיער שלכם מהר יותר.

איבוד שיער הוא לא סימפטום של הצטברות רעלנים שנגרמה בידי רעלנים יומיומיים. זו יכולה להיות העבודה של רעלים מרושעים יותר כמו ארסן, עופרת ותליום (הנמצא בעשן סיגריות) יחד עם רעלנים נוספים, מה שיכול להיות קטלני. אז אל תתייחסו לאיבוד שיער בקלילות ורוצו לרופא שלכם.

בונוס: איך לנקות רעלים

אם מצאתם את עצמכם חווים אחד או יותר מהמצבים המתוארים למעלה, ניקוי רעלים עשוי להיות רעיון טוב. בעוד שישנן פרוצדורות יותר מורכבות של ניקוי רעלים, עריכת שינויים קטנים בסגנון החיים יכולה גם כן לעזור.

  • שתו כמויות גדולות של מים; זה עוזר לשטוף את הרעלים החוצה.
  • הרעלים הורסים את הכבד. כדי לשמור על הכבד שלכם חזק, שתו תה שן הארי או שתוסיפו פטרוזליה, כוסברה או חלב גדילן לתפריט שלכם.
  • התאמנו ביוגה. זה משפר את חילוף החומרים בגוף ועוזר להיפטר מרעלים.
  • צחצחו את השיניים בלילה אחרי ארוחת הערב. ואל תשכחו להשתמש גם במנקה-לשון.
  • אכלו רק מזון נקי, שלם ואורגני.
  • הוסיפו פרוביוטיקה לדיאטה שלכם.
  • השתמשו רק במוצרי קוסמטיקה טבעיים ללא בישום ורעלנים אחרים.

האם יש לכם חבר שסיפר לכם בפרטיות על בעיות דומות? שלחו לו את המאמר הזה! ואם חוויתם את הבעיות הללו בעצמכם, אתם יודעים עכשיו מה עשויה להיות הסיבה. ספרו לנו על חוויות ניקוי הרעלים שלכם בתגובות.