10 סיפורים על זוגות שמוכיחים כי ישנם אנשים שהגורל שלהם קשור זה בזה

ישנו מיתוס סיני עתיק שטוען כי אהבה היא דבר קסום. נטען כי אם שני אנשים נועדו להיות יחד, הם יפגשו זה את זו במוקדם או במאוחר לא חשוב מה המרחק שמפריד ביניהם. חייהם תמיד יצטלבו, כי הם קשורים ב״חוט האדום״ של הגורל.

צוות האתר שלנו רוצה לספר לכם 10 סיפורים של אנשים שמוכיחים כי האגדה הזו אכן קיימת ואם שני לבבות נועדו זה לזה, הם ימצאו אחד את השנייה בסופו של דבר.


1. זוג אוהבים מבית הספר מצאו זה את זו דרך אתר היכרויות

View this post on Instagram


A post shared by the way we met (@thewaywemet) on

ג׳סטין ואיימי נפגשו אונליין והתחילו לצאת כשהם בני 32. במערכת היחסים הזו, הם הרגישו כאילו הם מכירים זה את זו מאז ומעולם. יום אחד ג׳סטין סיפר לה את הסיפור על הקראש הראשון שלו, שגם לה קראו איימי, והם הכירו בבית הספר היסודי. לאחר מכן הוא הזכיר במקרה שלמד בתיכון ״סאנשיין״. מאחר והם בני אותו גיל, הם הבינו שהלכו לבית הספר יחד. כך הם גילו שלמעשה אהבו זה את זו בבית הספר ומצאו אחד את השנייה בדרכם המיוחדת

2. הם נולדו להיות יחד

View this post on Instagram

A post shared by the way we met (@thewaywemet) on


אימא של מדלן הייתה חברתה הטובה של אימו של אדם. הן היו נרגשות כשנכנסו להריון בערך באותו הזמן. לאחר שילדו, הן חיו בערים נפרדות אבל סיפרו לילדיהן על החברות ביניהן לעתים קרובות. הם שמעו רבות זה על זו מהאימהות אחד של השנייה. בבית הספר התיכון, משפחתה של מדלן החליטה לבקר את משפחתו של אדם בווסטצ׳סטר ניו יורק, והשניים הפכו במהירות לחברים טובים. יום אחד, אדם התקשר אליה והזמין אותה לצאת איתו לנשף, שם הבינו השניים שנועדו להיות יחד. למרות העובדה שהם בקולג׳ים נפרדים כעת, האהבה שלהם עדיין חזקה מאוד.

3. היא מצאה את הארוס שלה בתמונה ישנה מחוף הים


״הילד שצף בתמונה המשפחתית שלי הוא כעת הארוס שלי״

יום אחד הסתכלה ורונה בתמונות המשפחתיות הישנות שלה. היא החליטה להראות אחת מהם לחבר שלה סתם כדי לצחוק קצת. הוא הבחין בילד ברקע ונזכר שהיו לו חולצה זהה, מכנסיים ומזרן ים כזה. אז מירנד, החבר שלה, התחיל לנתח את הסיטואציה קצת יותר לעומק, תוך כדי שהוא נעזר בבני המשפחה שלו כדי לאשר את זה, והבין שהילד בתמונה זה הוא. הוא עשה פיגוע בתמונה של משפחת אשתו העתידית 10 שנים קודם לכן.

4. זוג מגלה שהוא מופיע באותה התמונה

מר יה פגש והתאהב באשתו ב-2011 בצ׳גדו וכעת יש להם שתי בנות. יום אחד מר יה הבין בתמונות הישנות של אשתו וגילה תגלית מפתיעה במיוחד. הוא הבין שביולי 2000 שניהם היו בכיכר הארבעה במאי באותו הזמן בדיוק. בזכות אלבום התמונות המשפחתי שלו הם הבינו שדרכיהם הצטלבו כשהיו צעירים. כעת הם רוצים לקחת את המשפחה כולה לאותו המקום כדי לצלם תמונה משפחתית נוספת.

5. אשתו הייתה החברה הראשונה שלו

קת׳לין הייתה החברה הראשונה שלו. המשפחות שלהם עשו כמעט הכל יחד כשחיו בג׳נבה. כשמלאו לו 5, המשפחה שלו עברה לארצות הברית והמשפחות שלהם חיו בנפרד. אחרי עשורים, המשפחות מצאו זה את זו בזכות הפייסבוק. משפחתה של קייטלין בסיקרה את משפחתו בארצות הברית. היא הייתה בת 17 והוא בן 18 כשהתחיל לפתח רגשות כלפיה. אבל המשפחה שלה חזרה לשווייץ והם איבדו קשר שוב. כשאימא שלו נפטרה, קת׳לין השיגה אותו דרך הפייסבוק והם התחילו לדבר זה עם זו בכל יום. הם היו במערכת יחסים מרוחקת במשך 7 שנים וכעת הם נשואים באושר.

6. הוא הציע לה נישואין בגן כשהכל התחיל

הוא פגש את לורה בגן. הוא זוכר עצמו בבירור כילד בן 3, עומד לפני החברים בגן ומבטיח להתחתן איתה מתישהו. כילדים, הם היו קרובים מאוד אבל איבדו קשר כשהתחילו ללמוד בבית הספר. לאחר מכן, הם פגשו זה את זו רק על כרטיסי הברכה שההורים שלהם החליפוז בחג המולד. לא היה זה עד התיכון בו התחברו מחדש והתחילו לצאת זמן קצר לאחר מכן. הוא נשאר נאמן להבטחה שנתן לה בגן ונישא ללורה לאחר הלימודים בקולג׳.

7. האינטרנט חיבר בין שתי הנשמות התאומות הללו

הסיפור שלהם מתחיל בערב הסעודית כשההורים שלהם עבדו בחברת הנפט Armco. המשפחות שלהם היו קרובות מאוד ובילו את כל החגים יחד. אבל החיים שלהם נפרדו כשהמשפחות שלהם החליטו לעבור בחזרה לארצות הברית. היא מצאה את מייקל 20 שנים מאוחר יותר בזכות הקסם שבאינטרנט. הם התחברו שוב דרך זכרונות הילדות שלהם והבינו שהם מרגישים כמו נשמות תאומות שנועדו להיות אחד עם השני.

8. אהבה ראשונה שהוצתה מחדש לאחר שנים רבות של חיים במדינות שונות

הוא היה הקראש הראשון שלה בבית הספר. הם חיו דלת ליד דלת בקנדה, אבל הגורל הפריד בינהיהם כשהוא עבר לארגנטינה. לא היה דבר שיכלו לעשות בסיטואציה הזו והם היו בטוחים שלא יראו זה את זו לעולם. לאחר שנים רבות רמירו החליט לעבור חזרה לקנדה והיא לא יכולה הייתה להדחיק יותר רגשות הילדות שלה. הם התחילו להיתקל זה בזו במקומות שונים. זה הרגיש כאילו הגורל דחק בהם להיות יחד. זמן קצר לאחר מכן הוא ביקש ממנה להיות החברה שלו.

9. הם צעדו בשביל החופה פעמיים

כשהיו בני 5 הם צעדו על שביל החופה, היא כנערת הפרחים והוא כשומר הטבעת. כבר אז היא הייתה דלוקה על אדריאן, אבל הוא התנהג כאילו הוא שונא אותה. לאחר החתונה הם לא ראו זה את זו למשך זמן רב. לאחר מכן התחברו שוב בבית הספר התיכון, שם נפגשו באירוע של הכנסייה. הם התחילו לצאת וזמן קצר לאחר מכן אדריאן הציע לה נישואין. הם צעדו במורד שביל החופה שוב באותה הכנסייה שצעדו בה 17 שנים קודם לכן.

10. הם לא ויתרו על רגשותיהם לעולם

כילדים הם חיו דלת ליד דלת והיו חברים טובים. למרבה הצער, ההורים שלו החליטו לעבור לקליפורניה אבל הם לא ניתקו קשר והמשיכו לכתוב מכתבים זה לזו. הוא למד באקדמיה הימית וביקר תכופות את משפחתו בקונטיקט בתקווה שהיא תחזור לביקור מהקולג׳ בו למדה בפילדלפיה. לבסוף הוא תפס אותה והלהבה ביניהם ניצתה. הוא הציע לה נישואין במשחק פוטבול צבאי-ימי ב-1990. הם הפגינו חוזק של ממש גזוג במהלך הקריירה הצבאית שלו, עם כל המעברים והנסיעות שהיו מעורבים בכך. הם כבר חגגו את יום הנישואין ה-25 שלהם ולא איבדו את רוח ההרפתקנות שלהם. הם עדיין יוצאים למופעי רוק ומטפסים על הרים יחד.

האם אתם מאמינים בגורל רומנטי? שתפו אותנו בתיבת התגובות בהמשך!