10 סיפורים שמוכיחים כי יד הגורל באמת קיימת

ישנו מיתוס סיני עתיק לפיו אהבה היא דבר קסום. לפיו, אם שני אנשים שנועדו להיות יחד, הם יפגשו זה את זו מאוחר יותר לא משנה מה המרחק שמפריד ביניהם. החיים שלהם תמיד יצטלבו, כי הם מחוברים ע״י ״סרט אדום״.

צוות האתר שלנו רוצה לספר לכם 10 סיפורים על זוגות שמוכיחים כי האגדה הזו אמיתית וכי שני לבבות שנועדו להיות יחד תמיד ימצאו דרך זה אל ליבה של זו.


אהובים מהגן מצאו זה את זו באפליקציית דייטינג


ג׳סטין ואיימי נפגשו באינטרנט כשהיו בני 32 שנים. במערכת היחסים הזו, הם הרגישו כאילו הכירו זה את זו לנצח. יום אחד ג׳סטין סיפר לה על הקראש הראשון שלו, שגם לה קראו איימי, ושהם הכירו בגן. אז הוא הזכיר במקרה כי למדת בגן Sunshine. מאחר והם בני אותו הגיל, הם הבינו שהלכו לגן ביחד. כך הם גילו שהיו אהובים בגן ולבסוף מצאו זה את זו בדרכם המיוחדץ

הם נולדו להיות יחד

אימא של מדלין ואימה של אדם הן חברות טובות. הן התרגשו נורא נוכח העובדה שנכנסו להריון כמעט באותו הזמן. לאחר שילדו, הן חיו בערים שונות אבל לעתים קרובות סיפרו לילדים שלהן על החברות הזו. הם שמעו רבות מפיהן של האימהות. בתיכון, משפחתה של מדלין החליטה לבקר את משפחתו של אדם בווסטצ׳סטר, ניו יורק והם הפכו בקלות לחברים טובים. יום אחד, אדם התקשר אליה וביקש ממנה לבוא איתו לנשף, או אז הבינו כי נועדו להיות יחד. למרות העובדה שהם לומדים בקולג׳ים שונים כעת, האהבה שלהם עדיין חזקה.

היא מצאה את הארוס שלה בתמונת חוף ישנה

View this post on Instagram

A post shared by Veronavanity (@veronavanity) on


יום אחד ורונה הביטה בתמונות המשפחתיות הישנות שלה. היא החליטה להראות אחת מהן לחבר שלה סתם בשביל הצחוקים. הוא שם לב לילד ברקע ונזכר שהיו לו אותה החולצה, אותן המכנסיים וגם אותה הסירה. אז מירנד, החבר שלה, התחיל לנתח את המצב מעט יותר לעומק, השתמש בבני משפחה כדי לאמת זאת, והבין שהילד בתמונה הוא למעשה הוא. הוא ״עשה פיגוע״ בתמונה של אשתו לעתיד, 10 שנים מאוחר יותר.

זוג מגלה שהם מופיעים באותה התמונה

מיסטר יה פגשה והתאהב באשתו ב-2011 בשגדו וכרגע יש להם שתי בנות. יום אחד מיסטר יה הביט בתמונות ישנות של אשתו וגילה תגלית מדהימה. הוא הבין שביולי 2000 שניהם היו בכיכר הארבעה ביולי באותו הזמן. בזכות אלבום התמונות המשפחתי שלו הם הבינו כי דרכיהם כבר נסללו משחר נעוריהם. כעת הם רוצים להביא את כל המשפחה לאותו המקום כדי שיוכלו להצטלם שוב יחד.

אשתו הייתה הידידה הראשונה שלו

קת׳לין הייתה הידידה הראשונה שלו. המשפחות שלהם עשו כמעט הכל יחדיו כשחיו בג׳נבה. כשמלאו לו 5, המשפחה שלו עברה לארצות הברית והמשפחות חיו בנפרד. לאחר עשורים רבים, ההורים שלהם מצאו זה את זו בזכות פייסבוק. המשפחה של קיית׳לין ביקרה בארצות הברית. היא הייתה בת 17 והוא בן 18 כשהתחיל לחוש רגשות כלפיה. אבל המשפחה שלה חזרה לשווייץ והם ניתקו קשר שוב. כשאימו נפטרה, קיית׳לין השיגה אותה בפייסבוק והם החלו לדבר מדי יום. הם ניהלו מערכת יחסים מרוחקת במשך 7 שנים וכעת הם נשואים באושר.

הוא הציע לה נישואין בגן, שם הכל התחיל


הוא פגש את לורה בגן. הוא זוכר את עצמו בבירור בן 3, עומד מול החברים שלו בגן ומבטיח להינשא לה יום אחד. כילדים, הם היו קרובים מאוד, אבל ניתקו קשר כשנכנסו לבית הספר היסודי. לאחר מכן, הם ראו זה את זו רק באמצעות כרטיסי ברכה לחג המולד שנשלחו ע״י ההורים שלהם. לא היה זה עד בית הספר התיכון בו התחברו שוב והתחילו לצאת זמן קצר לאחר מכן. הוא נשאר נאמן להבטחת הילדות שלו ונישא ללורה לאחר הקולג׳.

האינטרנט חיבר בין שתי נשמות תאומות

הסיפור שלהם התחיל בערב הסעודית כשההורים שלהם עבדו עבור חברת הנפט, Armco. המשפחות שלהם חיו בסמיכות ובילו יחדיו את רוב החגים. אבל החיים שלהם התפצלו כשהמשפחות החליטו לעבור חזרה לארצות הברית. היא מצאה את מייקל 20 שנים מאוחר יותר בעזרת קסם האינטרנט. הם התחברו זה לזו בעזרת העלאת זכרונות והבינו שהנשמות התאומות שלהם נועדו זה לזו.

אהבה ראשונה שאוחדה לאחר שנים של חיים במדינות נפרדות

הוא היה האהבה הראשונה שלה בתיכון. הם חיו דלת ליד דלת בקנדה, אבל הגורל הפריד ביניהם כשעבר לארגנטינה. לא היה דבר שיכלו לעשות בנידון והם חשבו שלעולם לא יראו זה את זו. לאחר שנים רבות רמירו החליט לעבור בחזרה לקנדה והיא לא יכלה לעמוד בפני רגשות הילדות שלה. הם התחילו להיתקל זה בזו במקומות שונים. זה הרגיש כאילו הגורל דוחק בהם להיות יחד. זמן קצר לאחר מכן הוא ביקש ממנה להיות בת זוגתו.

הם צעדו במורד שביל החופה פעמיים

כשהיו בני 5 הם צעדו במורד החופה, היא כנערת פרחים והוא כנושא הטבעת. כבר אז היא הייתה דלוקה על אדריאן, אבל העמידה פנים כאילו היא שונאת אותו. לאחר החתונה לא ראו זה את זו במשך זמן רב. הם התחברו שוב במהלך התיכון כשפגשו זה את זו באירוע של הכנסייה. הם החלו לצאת זמן קצר לאחר מכן, ואז אדריאן הציע לה נישואין. הם צעדו במורד החופה שוב, באותה הכנסייה, 17 שנים מאוחר יותר.

הם מעולם לא וויתרו על הרגשות שלהם

כילדים הם חיו זה לצד זה והפכו לחברים הכי טובים. למרבה הצער, ההורים שלו החליטו לעבור לקליפורניה אבל לא ניתקו קשר והמשיכו לכתוב זה לזו. הוא למד באקדמיה של חיל הים ותמיד ביקר את משפחתו בקונטיקט, בתקווה שגם היא תבקר בבית מהקולג׳ בו למדה בפילדלפיה. לבסוף הם נפגשו ולהבת האהבה ניצתה. הוא הציע לה במשחק פוטבול בין חיל הים והצבא ב-1990. הם הראו חוזק יוצא דופן כזוג למרות הקריירה הצבאית שלו והנסיעות המרובות. הם חוגגים את יום הנישואין ה-25 שלהם ולא אבדה להם רוח ההרפתקנות. הם עדיין הולכים למופעי רוק ומטפסים על הרים יחד.

האם אתם מאמינים בגורל? שתפו אותנו במחשבות שלכם בתיבת התגובות בהמשך!