10 סרטי אימה מומלצים בנטפליקס שפשוט אסור לכם לפספס

אתם בטח כבר יודעים שיש בנטפליקס אלפי סרטים וסדרות שיכולים להעביר את הזמן, ומה שחסר זה זמן לראות את הכול כי מה לבחור תמיד יש. כדי לעשות לכם את החיים קלים החלטנו להכין רשימה של סרטי אימה מומלצים שתוכלו לראות בלי שום בעיה.

אם אתה חובב סרטי אימה וסרטים מפחידים אנחנו ממליצים לכם להשלים פערים ולראות את כל הסרטים ברשימה הזאת. אם יש לכם עוד סרטים שבא לכם להמליץ אתם תמיד מוזמנים לרשות בתיבת התגובות.הטיהור / The Purge
הסרט מתרחש לאחר שארצות הברית "נולדה מחדש" עם שיעורי פשע ואבטלה בשיאי שפל של כל הזמנים, בשל הממשלה שהנהיגה אירוע שנתי: במשך 12 שעות החושך, שנקראו "הטיהור", כל פעילות פלילית (כולל רצח, גניבה ואונס) מוכרזת כחוקית. הטיהור נועד לשמש כקתרזיס עבור העם האמריקאי, ולאפשר להם לפרוק את כל הרגשות השליליים שלהם, בכל דרך שימצאו לנכון. ההרג הרב המאפיין את ליל הטיהור תורם גם לשליטה בגידול האוכלוסייה.

כופר נפשה / Apostle
השנה: 1905. נווד יוצא למשימה מסוכנת: לחלץ את אחותו החטופה שהסתבכה עם כת אכזרית על אי בודד.

מטען / Cargo
כשמגפה איומה משתוללת, אב אחד לוקח איתו את בתו הקטנה למסע בערבות אוסטרליה כדי למצוא מישהו שיהיה מוכן להגן עליה ולטפל בה.

הניצוץ / The Shining
הוא סרט אימה שיצא לאקרנים ב-1980 בבימויו של סטנלי קובריק המתאר את תהליך אובדן שפיותו של סופר השוהה עם משפחתו במלון מבודד לתקופת החורף. הסרט מבוסס על הספר "הניצוץ" מאת סטיפן קינג. כוכב הסרט הוא ג'ק ניקולסון, באחד מתפקידיו הידועים ביותר. הסרט זכה לביקורות טובות וכן להצלחה קופתית.

לזמן את הרוע / The Conjuring
סרט אימה-על-טבעי אמריקאי אשר בוים על ידי ג'יימס ואן. תסריטו נכתב על ידי צ'אד האייס וקרי האייס. הסרט הוא הראשון שיצא במסגרת היקום הקולנועי של לזמן את הרוע. פטריק וילסון וורה פרמיגה שיחקו כאד ולוריין וורן הידועים כמגרשי שדים ורוחות, וחוקרי מקרים על-טבעיים. הסרט מבוסס על סיפור אמיתי, ועלילתו מתמקדת בשנת 1971.

המשחקים של ג'ראלד / Gerald's Game
סרט אימה ומותחן פסיכולוגי שבוים ונערך על ידי היוצר מייק פלנגאן ונכתב על ידיו בשיתוף פעולה עם התסריטאי ג'ף הווארד. הסרט מבוסס על מותחן אימה באותו השם מאת סופר האימה המצליח סטיבן קינג ומככבים בו קארלה גוג'ינו וברוס גרינווד בתפקידים הראשיים. עד לרגע שבו פלנגאן החליט לעבד את הספר למסך, הספר נחשב בלתי ניתן לעיבוד.[


קיוב / Cube
סרט מדע בדיוני ואימה קנדי מ-1997, אשר בוים על ידי וינסנזו נטלי. הסרט עוקב אחר שבעה אנשים, זרים מוחלטים זה לזה, שמתעוררים במבוך עצום בצורת קובייה בלי לדעת איך הגיעו לשם. שישה מתוכם מוצאים זה את זה, ונאלצים לעבוד ביחד כדי לשרוד בשעה שהם מנסים לברוח מהמבוך הקטלני.

למרות תקציבו הנמוך, הסרט זכה להצלחה כספית מרשימה והגיע למעמד של סרט פולחן. חלק גדול מהצלחת הסרט טמון באווירה הסוריאליסטית ובעובדה שלא נעשה במהלכו כמעט שום ניסיון להסביר מהי הקובייה, למה היא נוצרה, בידי מי או לאיזו מטרה הובאו אליה השבעה. גם כשהעולם בחוץ נראה בסרט, הוא מוצג אך ורק כאור לבן בוהק.

מלחמת העולם Z / World War Z
עלילת הסרט מבוססת באופן רופף ביותר על הספר "מלחמת הזומבים הגדולה" מאת מקס ברוקס, ועוסקת במגפת זומבים קטלנית המתפשטת ברחבי העולם ומאיימת להשמיד את המין האנושי כולו. עלילת הסרט מתמקדת בסוכן האו"ם ג'רי ליין (המגולם על ידי בראד פיט) אשר נוסע לאזורים העיקריים של העימות בין בני האנוש לזומבים ברחבי העולם ומנסה לגלות כיצד ניתן יהיה לבלום את התפרצות המגפה.

עלילת הסרט מתרחשת בחלקה בישראל, אך סצנות אלו צולמו במלטה. בסרט משולבים מעט צילומי אוויר מקוריים של ירושלים, ומעט כתוביות ודיבור בעברית. בסרט משתתפים מספר שחקנים ישראלים, בהם: דניאלה קרטס, אורי פפר, ג'וליה לוי בוקן ולוסי אהריש.

תברח / Get Out
הוא סרט אימה אמריקאי מ-2017 בבימויו של ג'ורדן פיל. בסרט מככבים דניאל קלויה ואליסון ויליאמס. הסרט זכה בפרס אוסקר לתסריט המקורי הטוב ביותר בטקס פרסי אוסקר ה-90.