10 פטנטים מגניבים אך לא מוכרים שיכולים לחסוך להם זמן וכסף רב

ישנם פעמים בהן אנחנו נצמדים להרגלים ספציפיים, ולא חושבים על האפשרות שאולי ישנה דרך אחרת, קלה יותר, להגיע לאותה התוצאה ואף טובה מזו. פטנטים בלתי מוכרים הם מושלמים כדי לשנות את אופן החשיבה שלכם, והכי טוב, שהם כה נפוצים שנוכל לשלב אותם בחיי היומיום שלנו ולחסוך לעצמנו זמן רב.

צוות האתר שלנו חיבר רשימה של טיפים מקוריים שיעזרו לכם לפתור כמה מהבעיות הנפוצות ביותר בחיי היומיום.


צרו עיגול עם החוט הדנטלי שלכם במקום להחזיק אותו בציפורניים

כשאנשים מעבירים חוט דנטלי, הם נוטים לעתים קרובות לאחוז בחוט בעזרת קצות הציפורניים, ולעתים קרובות אף יותר, אפילו בציפורניים עצמן. בעוד שהשיטה הזו עובדת, זה יכול גם להסב לכם כאב. בשל כך מוטב ליצור לולאה עם החוט ולאבטח אותה בעזרת קשר. כך, תוכלו להשתמש בו בצורה נוחה.


הפכו את חמאת הבוטנים על ראשה

© Depositphotos.com

אתם בטח יודעים שחמאת בוטנים היא בעלת יתרונות רבים עבור הבריאות שלכם, אך לפעמים, אם אתם לא אוכלים אותה במהירות, היא יכולה לפתח שכבת שמן לא כל כך נעימה. הפתרון לבעיה הזו הוא לשמור את הצנצנת על ראשה כדי שכשתהפכו אותה שוב כדי לפתוח אותה, הרכיבים יתערבבו שוב ותוכלו לאכול את זה בקלות.

השתמשו בספוגים קפואים להקלה על כאבי שרירים

© Depositphotos.com© Depositphotos.com© Depositphotos.com

עיסוי בג׳ל כחול הוכח כיעיל מאוד עבור גופנו, במיוחד כשאנחנו סובלים מכאבי שרירים. במקרה ואין לכם כאלה או שאתם לא מעוניינים לקנות, אתם יכולים תמיד להחליפו בשקית עם ספוג. הטריק הוא לשים את הספוג בשקית אטומה באותו הגודל, למלא אותה במים, ולשים במקפיא. כדי להשתמש בזה, מומלץ לכסות אותה בחתיכת בד קטנה.

הטו את מראות הרכב כדי לראות מעבר לצידי הרכב

© DaytimeTVshow / YouTube

מראות הרכב הן בנות הברית הטובות ביותר שלכם בעת הנהיגה; בכל מקרה, לפעמים אתם לא מנצלים אותן כהלכה. באופן רגיל, אנשים מסדרים אותן באופן כזה שהם עדיין רואים חלק קטן מהרכב. אבל בצורה אידיאלית, עליהם להטות מעט את המראה כלפי חוץ כך שהם יראו חלקים נרחבים יותר של הכביש. כשתעשו זאת, השטח המת יקטן למעשה.


כך תמנעו משקית חטיפים להיקרע

© eat_with_your_f*** / Reddit

זה מאוד מקובל שבעת פתיחת שקית הצ׳יפס, אנחנו קורעים את האריזה. במבט ראשוני, זה נראה כאילו אין הרבה שאפשר לעשות נידון, אבל טריק טוב הוא לפעור חור קטן בעזרת מחורר בנקודה האחרונה בה נקרעה השקית. זה ימנע מהאסון להידרדר עוד יותר.

שטפו גרביים בשקיות לבגדים תחתונים

© Depositphotos.com© Depositphotos.com

אחד הדברים הנפוצים ביותר הוא לכבס בגדים ולגלות שנעלמו לכם גרביים. למי זה לא קרה? פתרון טוב לבעיה הזו הוא לשים את הגרביים שלכם בתוך שקית לבנים, ואז בתוך המכונה. בסוף השטיפה, כל הגרביים יהיו באותו המקום.

לחמם את האוכל שלכם בטבעת

חימום המזון שלנו במיקרוגל הוא אחד הדברים הנפוצים ביותר שאנשים עושים על בסיס קבוע; בכל מקרה, לפעמים מזון לא מחומם בצורה שווה, במיוחד כשאתם יוצרים הר קטן של מזון ושמים אותו על הצלחת. כדי שהחום יתפזר בצורה טובה יותר, מומלץ ליצור טבעת ורק אז להכניס למיקרוגל.

אחסנו תכשיטים באריזות לגלולות

© Depositphotos.com

אנחנו נוטים לבלבל בין תכשיטים ולאבדם כשהם בקופסאות שלהם, כמו עגילים או שרשראות. דרך טובה לשמור על הסדר היא בתוך אריזה לגלולות מאחר והתאים מאפשרים לכם לשמור על הסדר של כל הפריטים שלכם. כבר לא תבזבזו 10 דקות בחיפוש אחר העגילים שרציתם לענוד.

קררו מים בעזרת קרח

כשאנשים רוצים להכין מים קרים כדי לקחת לעבודה ביום המחרת, הם בדרך כלל ממלאים בקבוק במים ושמים במקפיא, או לחילופין, הם שמים כמה קוביות קרח בתוכו לפני שהם יוצאים לעבודה. האפשרות הראשונה לא תמיד עובדת, מאחר ולפעמים אתם רוצים לשתות מים וזה עדיין קפוא, בעוד שבאפשרות השנייה, המים עשויים להתחמם ביתר קלות.

באופן מיטבי, עליכם למלא את הבקבוק עד חציו ולשים במקפיא. כך ביום המחרת, מלאו את היתר במים כך שתהיה חלוקה של הקור והמים יחזיקו מעמד זמן רב יותר.

השתמשו במכסי פלסטיק כדי לאטום שקיות פלסטיק

סגירת שקיות פלסטיק שאנחנו שומרים בארונות בצורה הרמטית היא לעתים אתגר. טריק טו הוא להשתמש מחדש בבקבוקי משקה, לחתוך את בסיסם, ולהשתמש רק בפיה. מה שאתם יכולים לעשות הוא להעביר את קצה השקית דרך הפיה, ואז לפתוח את זה לצדדים, ולבסוף לאבטח בעזרת המכסה. בנוסף להיותו שימושי, הטיפ הזה גם ידידותי לסביבה.

אילו טריקים הפכו את החיים שלכם לקלים יותר לאחרונה? שתפו את הרעיונות הטובים ביותר שלכם איתנו!