טריקים סודיים וחדשים לסמארטפון שלכם שלא תבינו איך חייתם בלעדיהם קודם !

לפני 10 שנים, כשהיו 10 דברים שצריך לעשות, היו לכם לשם כך 10 מכשירים שונים. כעת, בעזרת הסמארטפון, אתם יכולים להתקשר, לשלוח הודעות, לצפות בתכניות טלוויזיה, לקרוא את החדשות ולטפל בתשלומים השונים שלכם. ויש אפילו יותר.

צוות האתר שלנו מצא פונקציות חדשות על הסארטפון שלכם שיהפכו את החיים שלכם לקלים הרבה יותר!


10. הודעת נעילת מסך


* דמיינו שאיבדתם את הטלפון שלכם, והמסך נעול בעזרת מ פתח גרפי. אתם היחידים שיודעים את הקוד הייחודי, נכון? אפילו שזה נראה כאילו לא תראו את המכשיר שלכם יותר לעולם, ייתכן ולא כך הדבר! השתמשו בפיצ׳ר ייחודי בגרסה החדשה של אנדרואיד, פשוט השאירו הודעה על פני מסך הנעילה. לדוגמא, תוכלו לבקש שהמכשיר יוחזר לכם.

* לכו להגדרות – נעילת מסך ואבטחה – חתימת נעילת מסך. כעת כתבו את מספר הטלפון לגיבוי שלכם ואת כתובת המייל. זה הכל!

9. אופציות להשבת המכשיר

* אם הודעת מסך הנעילה אינה מספקת, השתמשו באפליקציה למניעת גניבות (אחת מהאפליקציות הללו היא Cerebrus) שיכולה לצלם תמונות, להפעיל את המיקרופון, לחסום את הטלפון או למחוק את כל המידע שנמצא עליו, לאתר את המכשיר בעזרת ניווט לווייני או להשמיע צליל חזק כדי למשוך את תשומת לבם של האנשים הנמצאים בקרבת מקום.

8. שמרו על הזיכרון


* במוקדם או במאוחר, הזיכרון שעל המכשיר שלכם מתמלא. בדיוק אז תוכלו להשתמש בכרטיס זיכרון, בשירותי ענן כמו Dropbox, או לגבות את המכשיר אל המחשב שלכם. אבל חכו! ישנו כלי נוסף: פשוט העלו את כל המידע שלכם לטלגרם.

* טלגרם מאפשרת לכם לשלוח קבצים, הודעות, ולינקים לעצמכם. תוכלו להשתמש בה כפנקס רשימות ושירותי ענן. פשוט מצאו את המספר שלכם שם, והתחילו להשתמש בו.

7. טלפון כטלוויזיה במעגל סגור

* השתמשו במכשיר סמארטפון ישר כדי ליצור מערכת אבטחה פשוטה בבית שלכם. בעזרת אפליקציה בעלת חיישן תנועה תוכלו להפוך את המכשיר שלכם לטלוויזיה במעגל סגור ולצלם תמונות כשמישהו מופיע בפריים. התמונה תישלח אליכם מיד.

* פרטים נוספים כיצד לעשות דבר כזה תוכלו למצוא בלינק הזה. תוכלו גם להפוך את הסמארטפון שלכם לשמטרף על התינוק שלכם (הנה אפליקציה שמגיבה לרעשים מסויימים). אבל זכרו, מכשירים המיועדים לכך באופן ייעודי הם הבחירה הטובה ביותר!

6) מצלמה לדשבורד

* תוכלו להפוך את המכשיר שלכם למצלמת DVR (מצלמה לדשבורד) ברכב שלכם. כל שעליכם לעשות הוא להתקין את המצלמה שלכם כך שתקלוט כהלכה את הכביש. כדי לגרום לזה לעבוד ביעילות יתר, השתמשו באפליקציות DVR ייעודיות.

* שימוש במצלמת DVR ייעודית היא תמיד הפתרון הטוב ביותר. בכל מקרה, כשאתם מטיילים ברכב שכור, מצלמת ״עשה זאת בעצמך״ היא אפשרות מעולה.

5. גישה לתפריט הקסם

* אם אתם באמת רציניים לגבי המכשיר שלכם ומשתמשים בו כל הזמן, אולי כדאי שתשנו את ההגדרות כמו מקצוענים. כדי לעשות כן, עליכם לגשת לתפריט מפתחים.

* גשו להגדרות – אודות – הקישו 7 פעמים על “Model Number.

* ברכות! כעת אתם מפתחים! שימוש בתפריט זה יעזור לכם לשפר את הביצועים הכלליים של המכשיר, לשפר את הקליטה ואת ביצועי המערכת.

4. תאורת UV

* תאורת UV יכולה להיות שימושית מאוד, במיוחד אם אתם מעוניינים לבדוק תקינות של שטרות. כל שתזדקקו לו הוא סרט דביק, מרקרים, וסמארטפון כמובן.

* הדביקו חתיכה של סרט דביק לפנס, וצבעו את זה במרקר כחול. חזרו על השלב הראשון, צבעו בסגול, והוסיפו עוד 2 שכבות באותה הדרך. זה הכל! כדי לקבל יותר פרטים, לחצו על הלינק הזה.

3. פלס

כל סמארטפון חדש אשר יוצא לשוק יש מד תאוצה וחיישן תנועה. שני אלה יכולים להכריע את מיקום המכשיר בחלל. הורידו את האפליקציה הנכונה לאנדרואיד או ל-IOS, והטלפון שלכם יכול להחליף את אותו מכשיר המשמש בדרך כלל בנאים. הפיצ׳ר הזה מתאים בהחלט למטלות קטנות. בכל מקרה, אין ספר שתמיד מומלץ להשתמש בדבר האמיתי.

2. נתונים מעניינים

* האם המשפחה שלכם מתלוננת שהפכם למכורים למכשיר? אז זה בדיוק הזמן לחשוב על זה, ולראות כמה אתם באמת מכורים ע״י כך הצצה בנתונים חשובים ומעניינים.

* ב-IOS, גשו להגדרות – סוללה, ולחצו על מקש החיוג לימין על העמודה ״7 ימים אחרונים״. רשימה של האפליקציות בהן אתם משתמשים יותר מכל תופיע. עבור אנדרואיד, יהיה עליכם להתקין אפליקציה ייעודית (כן, שוב. אין מה לעשות), כמו Instant.

1. מצב מונוכרום (שחור ולבן)

האם אתם רוצים לחסוך בסוללה ועל הדרך להציל לעצמכם את הראייה? השתמשו במצב מונוכרום בעודכם קוראים. גשו לתפריט ה״קסום״ של המפתחים עליו דיברנו בסעיף הקודם, וחפשו ״דמה אנומליה״ (״simulate anomaly") ועברו למצב מונוכרום. כעת הטלפון שלכם יעבוד בשחור ולבן.