10 שינויים במראה עליהם מתחרטים כעת אנשים רבים

אופנה היא דבר הפכפכך ובלתי יצב. לעתים קרובות מאוד, בניסיון למלא אחר צווי אופנה, אנחנו קונים את הדברים הכי בלתי צפויים. זה לא פוגע בדבר פרט למצב הכלכלי שלנו. אך לפעמים, סטנדרטים של יופי מצריכים מאיתנו לשנות משהו בגוף שלנו. וזה תמיד כרוך בסיכון: טרנדים פופולריים עשויים להישכח בקרוב, אך השינויים שערכנו בגופנו יוותרו שם לנצח.

צוות האתר שלנו ערך רשימה של שינויי גוף פופולריים שהותירו סימן בתודעה ובגוף שלנו.


הארכת ריסים

© Pixabay

הארכת ריסים היא תהליך סטנדרטי ותמים, אם ממלאים אחר כמה חוקים. מוטב להימנע משימוש ממושך בהן. עליכם להשתמש בהן לאירועים מיוחדים ולהסירן לאחר מכן.


לדברי רופאי עיניים, הארכות ריסים יכולים לגרום לירידה במהירות הצמיחה של הריסים הטבעיים שלכם. סכנה נוספת היא סינדרום העין היבשה. בנוסף, לפני ההליך, וודאו שאין לכם תגובה אלרגית לדבק שמצריכות ההארכות הללו.

* בהתחלה, כשהתחלתי עם ההארכות, אהבתי אותן! אך 6 חודשים לאחר מכן, החלטתי להפסיק כשחשבתי שהן נופלות בקלות ונראות לא משהו אחרי השימוש השני. זה גם לא נראה טוב אחרי שמורידים את זה. הריסים שלי נראות כאילו כמה מהן נגזרו במספריים מאחר והן חלשות בנקודות מסוימות. © sadiebenz / Reddit

גבות

© Depositphotos

הטרנד שמכתיב מהי צורת הגבות הפופולרית משתנה כמו מזג האוויר. לפני 30 שנים, גבות דקות במיוחד היו באופנה. לאחר מכן, הן הוחלפו בגבות גדולות ונראה שהמעגל הזה בלתי נגמר.

כעת, מיקרובליידינג וקעקועים הם הליכים פופולריים. זה נוח: אתם עושים את זה פעם אחת ופשוט ׳מעדכנים׳ את זה אחת לכמה חודשים. כמובן, זהותו של האדם שעושה את זה חשובה מאוד. אם תסיימו עם גבות בלתי סימטריות, תזקקו לזמן רב לפני שהכל חוזר לקדמותו.

* כשהייתי בבית הספר התיכון ובמהלך השנה הראשונה שלי בקולג׳, מרטתי גבות עד שהן היו דקות כמו חוד של עט – חשבתי שזה נראה טוב בזמנו. כעת, אני מביטה לאחור בזמנים בהם גבות דקות היו באופנה ולא מבינה איך חשבתי שזה מתאים לי בזמנו. © Joy Keeler / Quora


פירסינג

© Depositphotos

פירסינג היה פופולרי מאוד בסוף שנות ה-90 ובתחילת שנות ה-2000. פירסינג באף, בגבה, בשפה, ובשאר חלקים בגוף היה מושך ומרתק.

המקום הפופולרי ביותר לפירסינג היה הטבור. סלבריטיז היו הראשונים להתחיל את הטרנד הזה. כשבנות רגילות ראו תמונות של זמרות מפורסמות עם פירסינג בטבור, הן רצו לאמני הפירסינג ועשו את אותו הדבר בעצמן.

* אני מתחרטת על הפירסינג שלי בטבור. הוא נתפס בבגדים ונקרע, והותיר מאחוריו צלקת מכוערת. גם הפירסינג בלשון שלי גרם לנזק רק לשיניים שלי. © Christi Zelaya / Quora

קעקועים

© Pixabay© Pixabay

קעקועים הם די רגילים ואין שום דבר יוצא דופן בהם. אם אתם ברי מזל דיו כדי למצוא אמן מוכשר, אתם עשויים לסיים עם יצירת מופת אמיתי על גופכם. בעזרת קעקועים, אפשר להסתיר צלקות ופגמים קוסמטיים בעור שלכם, וזה נפלא. הדבר החשוב ביותר הוא לבחור תמונה שאתם ממש אוהבים כדי שתוכלו ליהנות מהקעקוע גם כשהטרנד חלף.

* התחרטתי על הקעקוע של האותיות הסיניות שלי כמעט מיד (…כמו תמיד, הפירוש לא היה מה שחשבתי)…סופסוף כיסיתי אותו עם עורב קטלני! © niky45 / Reddit

הרחבות באוזניים

© Depositphotos

הטרנד הזה לא פופולרי כמו פירסינג רגיל ונראה די יוצא דופן. באמצעות טבעות מיוחדות, חורים רגילים נמתחים לגדלים עצומים.

הבעיה היחידה היא שהחורים לעולם לא מחלימים. כדי להיפטר מהחור, צריך לעשות ניתוח הכולל תפרים.

* אני יכולה לספר לכם מניסיון על הדרך הגרועה ביותר להרחיב את התנוכים שלכם. הדבר החשוב ביותר שאתם לא רוצים לעשות, זה להשתמש בכוח! השתמשתי בהרחבה כדי לעלות מ-22.5 ל-25 מ״מ והפעלתי כוח רב, עד שהתנוכים שלי נקרעו. זה היה גיהינום להניח לזה להחלים והרקמה הצלקתית לא מאפשרת לחורים להיסגר לפחות מ-15 מ״מ לא משנה כמה זמן השארתי את זה. ככלל, זה מצריך ניתוח פלסטי כדי לתקן את התנוכים שלכם. © Daniel Caldwell / Quora

שיזוף

© Pixabay

במשך זמן רב, אנשים האמינו שצבע הברונזה על הגוף הוא אטרקטיבי. בקיץ, כולם היו מבלים את כל היום על חוף הים. בחורף, כשאין הרבה שמש, אנשים משתזפים במכוני שיזוף.

החשיפה הזו לשמש מסוכנת עבור העור, גורמת לקמטים בטרם עת, ולגירוי. ואלו לא תופעות הלוואי הגרועות ביותר.

* הייתי בבית הספר בשנות ה-2000 וזו הייתה תקופת הגלאם בה ילדות נעלו נעלי עקב וחברות שלי לכיתה הלכו למכוני שיזוף כל הזמן. הן נראו כאילו חיו במדבר. זה לא נראה בריא כלל וכלל. המורה שלנו לכימיה ניסתה להסביר להם שזה לא טוב לבריאות שלהם, אבל הן לא הקשיבו. בכל מקרה, 12 שנים לאחר שסיימתי ללמוד, הן כבר נראו הרבה יותר זקנות מכל השאר: קמטים, עור תלוי. זה נפלא ששיזוף לא באופנה כיום.

ציפורניים אקריליות

© starsandspirals / Wikimedia

זהו הליך פופולרי מאוד שנשים החלו לעשות במאה הקודמת. האקריל עצמו אינו מסוכן, אך בעת השימוש בו, יש להניח לציפורניים לנוח. שכבת האקריל מגנה על הציפורניים מפני נזק, אך הציפורניים עצמן הופכות דקיקות ופגיעות.

* למרבה הצער, ציפורניים אקריליות יהרסו את הציפורניים האמיתיות שלכן למשך שנים. שלי הפכו דקיקות ושבירות. © Katie Gall Costa / Quora

עדשות צבעוניות

עדשות צבעוניות גורמות לעין להיראות שונה לחלוטין. זהו אביזר תמים לחלוטין אם קונים את זה לאחר ביקור אצל רופא העיניים. עליכם לקנות את העדשות הללו מחברות מוסמכות, או שאתם עשויים לגרום נזק תמידי לעין שלכם.

* הייתי משתמשת בעדשות במשך יותר מ-15 שנים. פעם אחת, החלטתי להזמין עדשות צבעוניות מגניבות מחברה שאינני מכירה. הייתי צריכה להסירן לאחר כמה דקות. הרגשתי כאילו יש לי חול בעיניים. זה המשיך להכאיב לי גם לאחר מכן, ונאלצתי להרכיב משקפיים שבוע מאוחר יותר

פירסינג עורי

© Zara J / Wikimedia

פירסינג עורי נראה מעולה. אתם לא צריכים לקנות עגילים, צמידים, או שרשראות: אתם שמים את זה ישירות על העור שלכם.

הדבר החשוב ביותר הוא לבחור את המקום הנכון. האצבעות, השפתיים, הגב, או הכתפיים אינם הבחירה הטובה ביותר. בגדים ודברים אחרים יכולים להסתבך בפירסינג עם הזמן ולגרום לכם להיפצע.

* אפילו עם הרזומה המרשים שלי בכל הנוגע ליכולת ההחלמה של הפירסינג שלי, העור שלי דחה את הפירסינג העורי 4 חודשים לאחר שעשיתי את זה. נכון, זה היה בסמוך לרצועת החזייה שלי, וזה השתפשף כל הזמן, אבל אני מאמינה שלא משנה איפה הייתי עושה זאת, התוצאה הייתה דומה. זה כואב במיוחד וזה היה הפירסינג היחידי שוויתרתי עליו. אם אתם רוצים ללכת על זה, וודאו שאתם בוחרים מקום בו הגירוי הוא מינימלי. © Cheyenne K / Quora

איפור קבוע

© Depositphotos

איפור קבוע הוא פתרון מעולה עבור אנשים אלרגיים למוצרי טיפוח. אך החיסרון העיקרי טמון בשמו. אתם יכולים להסיר את האיפור הזה רק באמצעות תיקון בלייזר. לכן, יהיה עליכם לבחור את האנשים המקצועיים ביותר לביצוע ההליך הזה.

* שכנעו אותי לעשות אייליינר על הריסים התחתונות שלי אבל זה השתבש לחלוטין. כעת אני נראית כמו אסירה לשעבר עם דמעה בעין. © Anonymous / Quora

הניסיון לאמץ לעצמכם לוק יוצא דופן הוא משימה מעניינת. הדבר החשוב יותר הוא להבין האם אתם עושים משהו כי אתם רוצים, או רק כי האופנה מכתיבה אותו.

האם אי פעם שיניתם את המראה שלכם כי ניסיתם לעקוב אחר צווי אופנה? האם אתם מתחרטים על משהו?