11 דברים שגברים עושים כשהם מאוהבים באמת

אנחנו הגברים לא כל כך מצטיינים בהבעת הרגשות שלנו במילים. אנחנו מרגישים יותר בנוח כשזה מגיע למעשים מאשר לנסות להביע מצבים רגשיים מורכבים שלא נוח לנו אפילו לבחון אותם. אנחנו מחונכים להיות כמצודה מבוצרת ואיתנה של ביטחון כך שהחברים, המשפחה והאהובים שלנו יוכלו לחוס תחת קורתנו בכל פעם שהם חשים מצוקה וכאב. קשה לנו להיות פתוחים ופגיעים, אבל הדבר אינו בלתי אפשרי. זה די ברור כי לעתים אנחנו מצליחים לפתוח את דלתות הטירה המבוצרת של לבנו ולאפשר למישהו להיכנס.

הנה כמה סימנים לכך שאתם גרים בטירת הלב


11 סימנים לאהבת אמת של גבר

1. הוא אוהב ומכבד אותה בזכות מי שהיא
בתרבות של יופי שטחי ומערכות יחסים חד פעמיות, כשגבר באמת אוהב אישה, הוא אוהב את כל כולה, לא רק את יופייה. הוא אוהב אותה בשל מי שהיא. היא אוהב אותה בשל המעלות שלה. הוא מכבד את ההחלטות שלה ואת הבחירות שלה בחיים.


2. הוא המעודד הגדול ביותר שלה
כשגבר באמת אוהב אישה, הוא לא מסתפק נוכח היותו מוצלח בעצמו; הוא רוצה שגם היא תצליח בכל מה שהיא בוחרת לעשות. הוא המעריץ הגדול ביותר שלה והמעודד הקולני ביותר. הוא מאמין בה ובהישגים שלה. הוא מספר לכולם כמה היא אדירה.

3. הוא מגן עליה
גבר שם את עצמו בין הסכנה לאהבתו. הוא מגן על האישה שלו לא רק בפני מפגע פיזי, אלא גם בפני מפגע רגשי. הוא תמיד עומד על המשמר דרוך, הוא מוכן דקה מקריאה לשים את עצמו ולגונן עליה מפני הסכנה. הוא לא מרים את ידו כנגד אלה שהוא אוהב. הוא אפילו לא יחשוב על זה.

4. הוא פועל
בזמנים קשים בהם צריך לקבל החלטות קשות, גבר צועד קדימה ופועל. הוא לא מעביר את האחריות לאחרים. הוא נוטל את כל האחריות על עצמו. הוא מקריב כל קרבן הכרחי. הוא שם את הנוחיות והבטיחות שלו בעדיפות שנייה. כשמשהו משתבש, הוא לוקח את האחריות והאשמה על עצמו ומוודא שהדברים הללו לא ישנו.

5. חשובה לו דעתך
כשגבר אוהב אותך באמת, דעתך חשובה לו. אף דעה אחרת של כל אדם אחר לא משנה לו, אבל שלך חשובה מכל. דעותייך הפוליטיות, הדתיות או העסקיות חשובות לו. הצבע בו תצבעו את חדר השינה שלכם משנה לו. הדעה שלך, על דברים קטנים כגדולים יחד חשובה לו.

6. הוא מקשיב
כשאת מדברת, הוא עוצר את מה שהוא עושה ומקשיב לב. דברייך חשובים לו, אפילו אם אלו דברים הקשורים בעוד יום שגרתי. הוא מסב את תשומת לבו אלייך בגלל שאת האדם החשוב ביותר בעולם שלו.

7. הוא זוכר
הוא זוכר דברים כמו הצבע האהוב עליך, איך את אוהבת את הקפה שלך ואילו ספרים את אוהבת. הוא זוכר בגלל שאת חשובה לו. זה אולי נראה לך טריוויאלי, אבל עבורו, את מרכז העולם. הוא המעריץ הגדול ביותר שלך עבורו, לזכור כיצד את אוהבת את הגלידה שלך, זה עניין טבעי לחלוטין.


8. הוא סוטה מדרכו
אם את זקוקה לו, הוא יעצור את מה שהוא עושה ויסטה מדרכו כדי לעזור לך. הוא ינהג מרחק של שעה כדי לתקן את המדפסת המקולקלת שלך ויחזיר אותך מרחק שעה נוספת לעבודה שלך. את חושבה לו, והוא יגרום לדברים לקרות. זו אינה טרחה. זהו אקט של מסירות.

9. הוא אוהב אותך מספיק כדי לשחרר
כשגבר בטוח באהבתו אליך, זו אינה בעיה אם תצאי ערב אחד לבלות עם החברות שלך. הוא לא מציק או מגיע בדרישות לגבי שעת החזרה שלך הביתה. הוא מבין שאת עסוקה ושיש לך חיים משלך. כולנו זקוקים לזמן בנפרד עם החברים שלנו כדי לעשות את הדברים שאנחנו מלאי תשוקה לגביהם.

10. הוא מתגעגע אלייך
כשאת צריכה לנסוע בענייני עבודה או משפחה, הוא מתגעגע אלייך בזמן שאת אינך. הוא חושב עליך בזמן היעדרותך ושולח הודעות טיפשיות שיזכירו לך כי הוא חושב עליך. הוא שמח ונרגש לראות אותך גם כשאת חוזרת.

11. הוא מרגיש את הכאב שלך
אם כואב לך, כואב גם לו. זה כמעט והוא מרגיש את הכאב שלך באופן פיזי. אנחנו הגברים נמצאים כאן כדי להגן על האהובות שלנו ואם הן נפגעות, אנחנו מרגישים כאילו כשלנו בניסיון לגונן עליהן. אנחנו רוצים להקל עליהן את הכאב ולהגן עליהן מפני כל נזק. אנחנו לא רוצים לראות את היקרים לנו נפגעים.