12 אימוג׳ים שלא השתמשנו בהם נכון, עד לרגע זה

אנשים מגיבים באופן שונה לאימוג׳ים: מצד אחד, הם עוזרים לבטא כמעט כגל רגש ללא צורך במילים, ובצד שני, לפעמים יוצא שאנחנו מפספסים את הנקודה או את הרגש שניסה להעביר לנו האדם איתו אנחנו מדברים. ישנו רק דבר אחד ברור – הציורים הייחודיים הללו הפכו חלק בלתי נפרד בחיינו.

צוות האתר שלנו מאמין שהסמיילים והסמלים השונים המבטאים רגשות הם חלק בלתי נפרד בתרבות האינטרנט ויהיה יעיל מאוד ללמוד כיצד להשתמש בהם נכונה. הרשימה שלנו הפעם מתארת את המשמעות הסודית של כמה מהאימוג׳ים הכי שנויים במחלוקת, אשר עבור חלקנו עדיין נמצאים בגד מסתורין.


1.


© wikimedia

אנשים רבים מאמינים שהאימוג׳י הזה מסמל תפילה. למעשה, זוהי מחווה יפנית שנועדה לבקש סליחה. יתרה מזאת, אמריקנים אפילו סבורים שפירוש הדבר הוא ״תן כיף!״


2.


© wikimedia

במבט ראשון, אתם עשויים לחשוב שהאימוג׳י הזה מסמל נשיקה. אבל זוהי רק שריקה. קל לבלבל את זה עם אימוג׳י דומה עם סמל של לב לצדו, והוא למעשה מסמל נשיקה.

3.


© wikimedia

זהו איננו סרט ורוד, אלא הסימן למלחמה בסרטן, ומעבר לכך – הסימן המוכר יותר נראה קצת שונה. בשימוש נרחב, משתמשים באימוג׳י הזה לציון אירועים משמחים.

4.


© wikimedia

לא רק שהאימוג׳י הזה מסמן את הכוונה שלך להפנות את תשומת לבו של הפרנטר לשיחה לדברים שכתובים מתחת, הוא גם מסמל הרגשה לא נעימה או מחלה.


5.


© wikimedia

האגרוף שפונה לצד ימין מסמל סימן של כבוד ואיחולים.

6.


© wikimedia

לא מדובר בלפת צהובה כפי שחושבים אנשים מסוימים, אלא בבטטה צלויה הידועה גם כיאקי-אימו ביפן.

7.


© wikimedia

האימוג׳י הזה מסמל מנה מהמטבח היפני המוכרת גם בשם קאמקובו – עוגת דגים עם מעין סלסול או ספירלה ורודה בתוכה. הוא יכול גם לסמל את ה-@ בכתובת אימייל.

8.


© wikimedia

האימוג׳י הזה שאול מעולם הקומיקס ופירושו ״באם!״ כאשר משתמשים בו בשיחה, פירוש הדבר הוא שהפרטנר שלך לשיחה איבד את השלווה או חצה קו אדום.

9.


© pixabay

אנחנו רגילים לחשוב שהסימן הזה מסמל דחייה, נידוי או איסור. פרט לכל אלה, האימוג׳י הזה מסמל נשיקה בצ׳אט באנגלית.

10.


© wikimedia

האימוג׳י הזה מסמל מסכת ״טנגו״ – שד מהמיתולוגיה היפנית. ״להפוך לטנגו״ פירושו לנהוג בשחצנות ובשאננות וזוהי דרך לרמוז לפרטנר שלך לשיחה שהוא נוהג בהתנשאות.

11.


© wikimedia

נראה כאילו האימוג׳י הזה מסמל דבר מה רע, אך בפועל, ההיפך הוא הנכון. זהו נמאגה, דמות מעין ענק אוכל אדם מהמיתולוגיה היפנית אשר מגרש רוחות רעות.

12.


© wikimedia

ראשי התיבות הללו זכו למספר פירושים ללא בנות (No Girls), ללא בנים (No Guys) ואפילו דבר מה הקשור בשם האסייתי הנפוץ, Nguyen. למעשה, פירושו הוא ״לא טוב״ (No Good) – כך מקצרים את הביטוי הזה במדינות אסייתיות.

אילו אימוג׳ים אחרים הייתם כוללים ברשימה הזו? נשמח לשמוע מכם בתיבת התגובות בהמשך!