12 דוגמאות שמוכיחות שכל אחד יכול להיות חתיך בתמונה תוך 2 שניות בלבד

בלוגרים נוהגים לשתף תמונות שמכילות את כל הקלישאות המוכרות. הם מוכיחים שהסוד מאחורי הגוף המושלם של כמה סלבס טמון בכלל בהכנה לתמונה ובתאורה מתאימה. מה שמעניין הוא שכולם יכולים לעשות את הטריקים האלה.

אספנו עבורכם כמה דוגמאות שמוכיחות כיצד הקסם של פוזות מול המצלמה עובד. רק תראו איך אותו גוף נראה שונה בשתי תמונות שצולמו בהפרש של שניות זו מזו.


1. להדגיש את החזית


© saggysara / instagram.com


הדבר החשוב ביותר שצריך לזכור הוא שככל האובייקט קרוב יותר למצלמה, כך הוא נראה גדול יותר בתמונה. אתם צריכים לזכור את זה תמיד, בייחוד אם אתם רוצים להבליט את הירכיים ואת פלג הגוף התחתון. לדוגמא, זווית טובה היא זאת מהצד. העבירו את משקל הגוף לרגל שקרובה למצלמה. ככה התחת שלכם ייראה עגול יותר. הרגל השניה צריכה להיות מעט קדימה. ככה, היא לא תתערבב עם הרגל שנמצאת בחזית והפוזה תיראה מושלם.

2. זווית שווה


© annavictoria / instagram.com

דרך נוספת לגרום לגוף שלך להיראות מעולה היא על ידי עמידה בחצי סיבוב. העבירי את משקל גופך לרגל שקרובה יותר למצלמה. הרגל השניה צריכה להיות אחורה כך ששני צדי הישבן נראים עגולים. אחרת הישבן עלול להיראות שטוח ורזה מדי במקומות שאת הכי פחות רוצה את זה.

3. צללית חיננית


© kachenok / instagram.com

אל תפנו את הבטן או את כל הגוף שלכם כלפי המצלמה, כי אתם תיראו מרושלים. עליכם להכניס את הבטן פנימה, את הישבן לאחור ולעגל את הגב התחתון. הרחיבו את הכתפיים וקחו את פלג הגוף העליון מעט קדימה. כך הידיים שלכם יהיו רחוקות יותר מהמצלמה ולא יראו מסיביות. כדי לגרום לרגליים להיראות טוב יותר, העבירו את משקל הגוף לרגל האחורית ועמדו על הבהונות של הרגל השניה.

4. קימורים


© alexandra_lugovaya_ / instagram.com

אחת מהדברים החשובים לתמונות טובות של הישבן הנשי או קימור טוב של הגב התחתון. ככל שהקימור עגול יותר, כך הישבן שלך יהיה עגול יותר. הנה כמה טיפים לבחירת הבגדים כשזה מגיע לג'ינס, מכנסיים קצרצרים או ביקיני: כדאי למשוך אותם מעט גבוה יותר מהרגיל, הטריק הזה יגרום לגוף שלכן להיראות יותר מחוטב.

5. השענו קדימה


© saggysara / instagram.com

לפוזות עם הגב למצלמה יש גם כמה טריקים. הישענו מעט קדימה וקמרו את הגב התחתון. כדי לגרום לתמונה להיראות אפילו עוד יותר טוב, כדאי להרים את הידיים לאוויר. המותניים שלכן ייראו צרות יותר וכל הגוף יקבל פרופורציות טובות.

6. ירכיים באותו גובה


© saggysara / instagram.com

כשאתן מצטלמות, עמדו עם הגב למצלמה, אבל בחצי סיבוב כלפיה. בדרך הזתא, הישבן שלכן ייראה מצוין אפילו אם לא תעבירו את המשקל לאחת הרגליים. זכרו את הדבר הכי חשוב: עדיף לכופף מעט את הברך ולשים את המשקל על הבהונות. הירכיים שלכן יהיו באותו גובה והישבן ייראה מושלם.


7. רגליים ארוכות


© kachenok / instagram.com

ישנו כלל אחד טוב שתמיד עובד בתנוחות ישיבה: אל תתכופפו ושמרו על הגב שלכן ישר. שלבו את הרגליים והציבו את הברך של הרגל העליונה מעט גבוה יותר. הרגל השניה צריכה להיות מתוחה לכיוון המצלמה.

8. קחו את הירכיים אחורה


© kachenok / instagram.com

הטריק הזה עובד מעולה אם את עומדת בחצי סיבוב, או מצלמת מהצד. העבירי את משקל הגוף לרגל האחורית, כופפי את הברך הקדמית ועמדי על קצות האצבעות, ממש כאילו את עושה תנועה חלקה ועגולה עם הירכיים. הן ייראו מחוטבות ועגולות. את הידיים שימי על המותניים.

9. מה לעשות עם הידיים


© _mariapark_ / instagram.com

למיקום של הידיים שלכן בתמונה יש משמעות גדולה. לדוגמא, כאשר אתן מצטלמות בפרופיל, אל תניחו את הידיים על הירך ואל תכסו אותה עם האצבעות. זה מסתיר את הקימורים שלכן. עדיף לשים את היד מעט מעל הירך בלי לגעת בה. כך דוגמניות עושות את האפקט של גוף חטוב.

10. פוזות של דוגמנית


© kachenok / instagram.com

באופן אידיאלי, הידיים של דוגמניות צריכות להיות ממוקמות במקום שיגרמו לפוזה להיות הרמונית ומושלמת. כמו שכתבנו למעלה, אפשר לשים את הידיים מעל הירכיים. זכרו, הידיים והזרועות לא צריכות להיראות נוקשות. כדאי לכופף את המרפקים, יד אחת מחבקת את החזה והשניה מאונכת לה. הידיים והזרועות צריכות להיות רפויות, קרובות לסנטר או למקום שבו מסתיים השיער. גם חשוב לשים לב לתנוחה עצמה. אין חובה לקמר את הגב, אלא פשוט להשעין את הכתפיים קדימה.

11. תנוחות על הברכיים


© ownitbabe / instagram.com

לא משנה אם אתן מצטלמות מאחור או מהצד – הכלל זהה. דבר ראשון, הציבו את הברכיים רחוקות זו מזו. שנית, אל תשבו על קצות האצבעות, ועדיף לתת קימור בגב התחתון.

12. הדגישו את הירכיים בתמונות מהחזית


© iskra / instagram

את יכולה להבליט את הירכיים שלך אפילו אם את מצטלמת מקדימה. אל תעמדי כמו חיילת, עדיף להעביר את משקל הגוף לאחד הצדדים ולהזיז לשם את האגן. כל הצללית שלך תראה יותר אלגנטית עם ההדגשה של הקימורים היפים שלך.

מכירות או משתמשות בעוד טיפים כאלה לצילומים? גלו לנו את הסודות שלכן בתגובות כאן למטה!