12 שימושים מעולים לאבקת טלק שמעולם לא חשבתם עליהם!

הרבה מאתינו אוהבים לבשם את עצמינו עם אבקת טלק, לריח ולתחושה והיינו רוצים להתשמש בזה יותר. ולמען האמת, אתם יכולים! יש לזה כל כך הרבה שימושים ביום יום שלכם שלא ידעתם עליהם:

שימושים מעולים לאבקת טלק שמעולם לא חשבתם עליהם


לעבות את הריסים: תאבקו את הריסים שלכם באבקת טלק לפני שאתן משתמשות במסקרה. זה יעבה את הריסים שלכם וייתן להם מראה מלא יותר ללא ריסים מזויפים.


שמפו יבש: אם נגמר לכם השמפו אבל יש לכם אבקת טלק בבית, פרזו את אבקת הטלק על השורשים של שיערכם והאבקה תספוג את כל השומנים משהישער שלכם. לשיער כהה אפשר להוסיף חמאת קוקו ולשיער אדום אפשר להוסיף מעט קינמון. מרחו את המשחה בין שיערותכם באופן שווה ושטפו עם מים.

להוריד חול מגופכם: כשאנחנו הולכים לים אנחנו לעיתים קרובות מחזירים איתנו הרבה חול על הגוף ובתיק ים שלנו. פיזרו אבקת טלק על ידכם והעאיזורים בהם יש חול לפני שאתם נכנסים הביתה. הטלק יספוג את הלחות ויקל עליכם בלהוריד את החול מהגוף.

לטפל בכתמי שמן: לפעמים נשפכים עלינו במהלך הארוחה מאכלים שומניים שקשה להוריד. פיזרו אבקת טלק מעל לכתם לפני שאתם מכנניסים לכביסה ותראו איך זה יורד בקלות מבלי להשאיר סימן.

לסדינים: תקרראו את מיטתכם בקיץ ופיזרו עליה קצת אבקת טלק. זה גם עוזר לקרר את הגוף בטמפרטורות חמות. הסדינים שלכם ירגישו נעימים וקרירים ויריחו טוב!

שמפו לחיית מחמד: אבקת טלק עובד נהדר גם על חיית המחמד שלכם. עזרו לחברכת השעיר להרגיש רענן גם בין מקלחות ופיזרו עליו מעט אבקת טלק. השאירו ל5 דקות ותברישו ממנו את השאריות. זה יעזור לפרווה שלכם להיראות רענן ולהרגיש רך.

לנקות את כפות הרגליים: לפעמים הרגליים שלנו מסריחות מלנעול נעליים סגורות כל היום או נעליים בלי גרביים. נסו לפזר אבקת טלק על רגליכם ואל תוך הנעליים שלכם כל בוקר. האבקה תספוג את הזיעה ותעזור למנוע את הריחות הלא נעימים.

על כפפות לשטיפת כלים: חלקינו שמים כפפות גומי לפני שאנחנו שוטפים את הכלים, אבל מתקשים בלהוריד אותם. בפעם הבאה לפני שאתם שמים אותם פזרו בתוכם קצת אבקת טלק ותראו איך הם לא יידבקו בפעם הבאה שתנסו להוריד אותם.

כדי לנקות קלפים: מנעו מהקלפים שלכם להידבק אחד לשני – שימו אותם בקופסת פלסטיק ופיזרו מעט אבקת טלק לתוכו. ערבבו את הקופסא ודאגו שהאבקה תגיע לכל הלקפים שבקופסא. הקלפים יהיו חלקים, נעימים ונוחים לשימוש.

לאבק ניצני פרחים: פיזרו אבקת טלק על ניצני הפרחים לפני שתאם שותלים אותם באדמה. הניחו 4-5 ניצנים ו3 כפיות של אבקת טלק ושימו אותם בשקית וערבבו. זה ימנע מעובש להצטבר על הניצנים ויאפשרו להם לצמוח.

לשחרר קשרים: דיי לבזבז זמן על שרשראות שנקשרות לקשר. פשוט פיזרו מעט אבקת טלק על השרשרת ושחררו את הקשר.