13 אנשים שהמומחיות שלהם היא למצוא טריקים יעילים לחיים

מאז ומעולם ניסה האדם להמציא טריקים שימושיים שיקלו עליו ועל הסובבים אותו את החיים. אולי כיום התופעה לא שכיחה כבעבר, כי היום ניתן פשוט לקנות הכל מבלי לעזוב את הבית. אבל יש אנשים שממשיכים להמציא דרכים חדשות להפוך את החיים של כולנו לקלים יותר. לדוגמה, גיבורי הכתבה שלנו היום. כמה מהרעיונות שלהם ייראו לכם שימושיים ביותר, ומיד. אנחנו אהבנו מאוד את הטריק עם הסבון. ואתם?

צוות האתר שלנו למד מלא טריקים מגניבים לחיים שיכולים לחסוך לכם זמן רב ולהפוך את החיים שלכם לקלים הרבה יותר. ובכן, בסוף הכתבה הזו, ממתין בונוס: גם החתולים שלכם ירוויחו ממנו.


כיצד לנקות את המסנן בכיור מבלי להוציא אותו


אם תחתכו סבון לשני חצאים, הוא יחזיק מעמד זמן ארוך יותר.

השתמשו בתמצית וניל מהולה במים כדי להכין תכשיר להרחקת יתושים ומזיקים. שימו בבקבוק תרסיס, ורססו על הגוף. בטוח לשימוש, מריח מעולה וישמור אתכם נקיים מעקיצות.

השתמשו בקופסאות חטיפים ומוצרים שונים לאחסון חומרי הניקיון שלכם!


״נמאס לי לדפוק את הבהונות שלי ברגלי המיטה של הכלב, אז זה מה שעשיתי״

השתמשו בפורס תפוחים כדי לחתוך בצל במהירות

״שימו את הגלידה שלכם בשקית אטומה. יהיה הרבה יותר קל לאכול אותה (המלצה של שף קונדיטור)״

לעולם אין לדעת מתי וו בצורת S עשוי להיות שמיש

* אשתי היא אדם קנאי בטירוף. תמיד מתעקשת לעבור על אנשי הקשר, ההודעות והשיחות שלי. יום אחד החלטתי שנמאס, והחזרתי לה באותו מטבע. במשך שעתיים, ישבתי מולה ועברתי על כל אנשי הקשר, ההודעות והשיחות הנכנסות והיוצאות. נגרה החטטנות.

* ״הבית שלנו מלא במדבקות. בשירותים, מדבקה שמזכירה לכולם להוריד את המים ואת מושב האסלה. בסלון, לא להשאיר כוסות ושאר פריטים ששייכים למטבח באיזור. במטבח, לא להשאיר אריזות פתוחות, דלתות ארונות פתוחות וכדומה. כך אנחנו לא משגעים אחד את השני, וזה באמת עובד.

השתמשו במסננת כשאתם מבשלים כופתאות, כך לא תנגסו בלתיכות גדולות של פלפל בעת האכילה

איך להכין קציצות במהירות

מפצל לאוזניות – הקץ לבלאגן בין האחים

בונוס: טריקים לחיים ששיתפו הגולשים שלנו

* אין צורך לקנות מיטת חתולים יקרה. רוב החתולים מעדיפים קרטון פתוח וכרית בתוכו.

מהו הטריק האהוב עליכם?