13 משרות יוצאות דופן שלא חשבתם שאפשר להרוויח בהן כסף טוב

כל אחד מאיתנו נשאל בעבר "אז … במה אתה עוסק?" והיה צריך לתת את התשובה המתחמקת שאני בין עבודות, או שאני סטודנט המחפש להשתלב "בתחום" (מה שזה לא יהיה). ברוב הפעמים תקבלו העלאת גבה ומשהו בסגנון "אה, כן? איך זה מסתדר?"

נכון שזה משפיל? ובכן, אל חשש. ליקטתי עבורכם רשימה של משרות יוצאות דופן, שככל הנראה לא שקלתם מעולם לעסוק בהן אבל כדאי שתשקלו מחדש. והכי חשוב, אנשים יהיו מעוניינים במה שאתם עוסקים בו. לאף אחד לא אכפת אם אתם סוחרי מניות בבורסה לניירות ערך. יש הרבה מאלה. אבל צוללן כדורי גולף? באיזו תדירות אתם נפגשים באחד מהאנשים האלה?


1. בוחן צעצוע מין: 39,000 $
לכל ההרפתקני סקס! יש עבודה הקוראת לליבידו שלכם וזה מגיע בצורה של בוחן צעצועי מין. זה לא הכל כיף ומשחקים. אתם חלק מקבוצה חשובה המספקת ציוד שאמור להרגיש נהדר, אז אתם צריכים להיות זהירים ולהבין איך הגוף עובד. לדברי חברת AOL, בוחני צעצועי מין יכולים להרוויח בממוצע 39,000 $ ( כל זה תוך כדי עבודה מהבית).


2.סטייליסט מזון: 33,000 $
זה המקום שבו אמנות, צילום ותשומת לב לפרטים משולבים יחד. צרו ארוחה חזותית טעימה, באמצעות הכישורים שלכם בתור שף ומעצב מזון. באמצעות כמה כלים לא שגרתיים תוכלו להאיר ולהכניס צבע לארוחות שלכם, אבל זה רק חלק מהעבודה. החלק השני הוא למכור אותו! סטייליסטים של מזון מרוויחים כ-33,000$.

3. מנקה אחרי תאונות דרכים: 20,000 $ ל -70,000 $

לדברי העיתון USA Today, היו כ-1 מיליון תאונות דרכים בשנת 2011 הקשורות לצבאיים. ומישהו צריך לנקות את הבלגן. הבן אדם הזה יכול להיות אחד מכם. בעל חיים זה נפגע כמעט בכל יום על ידי כלי רכב. התפקיד כולל הסרת צבי מהמדרכה וניקוי המקום. מנקי הדרכים מקבלים תשלום עבור כל פגר או לפי שעות. משכורתם יכולה להגיע עד כ-70,000 $, אבל החסרון הוא שהם בתורנות בכל שעה ביום כולל חגים.

4. טועם מזון כלבים : 40,000 $
יש לכם חוש טעם טוב ואתם רוצים להשתמש בו כדי לעזור לאחרים? מה דעתכם על החברים הפרוותיים שלנו? אתם יכולים לטעום מזון לכלבים כדי לוודא שהוא טעים וטוב. טועם מזון לכלבים ממוצע עושה 40,000 $ בארצות הברית. לא רע, נכון? אני חייבת לציין כי בדרך כלל הם נוטים לירוק את האוכל לאחר הטעימות.

5. מכרבל מקצועי: 60 $ / שעה
דמיינו שאתם מקבלים 60$ בשביל להתכרבל. אם זה היה המקרה, אני הייתי עשירה! הייתי מתכרבלת עם כל אחד שהייתי מוצאת. מי לא אוהב להתכרבל? ברצינות! מי לא? ולקבל תשלום כדי להתכרבל עם מישהו שזקוק לזה? כולנו רוצים להפוך את העולם למקום טוב יותר עם תנומות וכרבולים. למרות שהמשרה נשמעת כמו שם חמוד לזנות, הכוונה היא באמת רק לכרבולים. סקס לא מעורב בפעולה בכלל.

13 משרות

Youtube

6. מאמן סוסים : 52,000 $
אם אתם אוהבים סוסים, אבל גבוהים מדי להיות רוכבים, ויש לכם מספיק כסף כדי להחזיק חווה, המשיכו לקרוא. מאמני סוסים הם גברים ונשים שעוזרים לסוסים להתחמם לפני המירוץ ומוציאים אותם לריצות אימון בזמן החופשה שלהם. בתור מאמני סוסים, אתם חייבים להיות מסוגלים לאבחן את מצבו של הסוס ( אם הם מרגישים חולים, עצבניים, או כל דבר אחר שהם משדרים) ולדווח על זה לרוכבי הסוסים. השכר הממוצע של מאמני סוסים הוא 52,000 $. ( וכל מה שצריך זה תעודת בגרות!)

7. מנקה איימקס: 45,000 $
הבעיה הכי גדולה בעולמות IMAX זה לא הקהל הפרוע או הרצפות הדביקות. זהו למעשה אבק. הרבה אבק . בשל גודלו של המסך, המון אבק מצטבר עליו וזה המקום שבו שואבי IMAX נכנסים לתמונה. שכר ממוצע בשנה על ניקוי מסכים הוא 45,000 $.

8. צוללן כדורי גולף: בין 50,000$ ל-100,000 $
צוללנים אלה צוללים בדרך כלל לתוך אגמים מלאים בצבים, תנינים ונחשים. הם מוציאים את הכדורים, משפצים אותם ומוכרים במחיר מוזל. על פי מאמר ESPN, הצוללנים דיווחו על הכנסה שנתית בטווח 50,000 $ ל-100,000 $ הודות לכ-200 מיליון כדורי גולף ההולכים לאיבוד מדי שנה בארצות הברית."

9. בוחן מגלשות מים: 34,000 $
זו אולי כבר משרת החלומות שלכם מאז שהייתם ילדים והייתם מאוהבים בפארקי מים. אתם יכולים להיות אלה שבודקים מגלשות מים כדי לוודא שהן בטוחות לילדים ומבוגרים עבור 34,000 $ בשנה.

10. שושבינה מקוצועית: בין 300 $ ל-2,000 $ לכל חתונה
בענף ה-51 מיליארד $ , שושבינות מקצועיות הן תופעה חדשה. שושבינות מקצועיות משתתפות בחתונות של זרים ואפילו יכולות לעזור בשלבי תכנון החתונה. ישנן "חבילות" שושבינות לחתונות. שכרן נע בין 300 $ ל -2,000 $.

13 משרות

Youtube

11. רכז שכול : 44,000 $
אם אתם באמת רוצים לעזור לאנשים לעבור את הזמנים הכי קשים שלהם, להיות רכז שכול יכול להתאים לכם. במסגרת התפקיד, מסייעים למשפחות שאיבדו אדם אהוב , והחובות נעות בין לארגן את סידורי ההלוויה, ייעוץ, ומתן כל מידע שעשוי להתבקש על ידי המתאבל. רכזי שכול אפשר למצוא בבתי חולים ותפקיד זה דורש לפחות ארבע שנים בקולג '. רכזי שכול עושים בממוצע 44,000 $.

12. כותב פתקים לעוגיות מזל: בין 28,000 $ ל-75,000 $
לקבל תשלום כדי לכתוב זה דבר אחד, ולקבל תשלום עבור ציטוטים עמוקים ופילוסופים על דברים מופשטים הוא אחר. ככותב עוגיות מזל, צריך להיות תמציתי, ולפעמים מצחיק. ומפני שיש מעט מקום לכתיבה, צריך להיות יצירתי (כמו שאנשים עושים עם 140 תווים בטוויטר). כותבים מתחילים עושים משכורת של 28,000 $ .

13. בודקי ריהוט: 31,000 $

קבלו תשלום על לשבת ולשכב על רהיטים. אתם רוצים להיות בודקי ריהוט, לראות כמה נוחים הרהיטים ולתת משוב ליצרנים על מה שהם צריכים לשפר? תצפו למשכורת סביב 31,000 $ בשנה.