13 פעולות יומיומיות שנדמה שאנחנו עושים כמו שצריך, אבל אנחנו לא

לפעמים, אנחנו כל כך רגילים לפעולה מסוימת עד שהמוח שלנו עושה אותה בצורה אוטומטית. רק לעתים נדירות אנחנו עוצרים לחשוב על אותם דברים יומיומיים. רובנו, מצחצחים שיניים כשאנחנו מסיימים ארוחה. בכל מקרה, אתם תהיו מופתעים לדעת שאתם לא מיטיבים עם בריאות הפה שלכם בביצוע פעולה זו. אך אל דאגה – החיים הם הרבה יותר פשוטים מכפי שאתם חושבים.

צוות האתר שלנו סרק את המערכת כדי למצוא כמה טריקים סודיים שיהפכו את החיים שלכם קלים יותר. אחרי שתקראו את הרשימה הזו, בטח תבינו שאתם עושים כמה טעויות, והכי חשוב, שהשגרה שלכם יכולה לקבל תפנית מפתיעה.


אכלו קאפקייק כמו מקצוענים

© Scapegoatspacegoat/Imgur© Unknown user/Reddit.

כדי למנוע מהזיגוג להגיע לאפכם, הדרך הנכונה לאכול קאפקייק היא לחצות אותו לחצי. שימו את החלק התחתון על העליון ואכלו אותו כמו סנדוויץ׳״


יש דרך נכונה לאחוז את ספל הקפה היומי שלכם

הדרך הנפוצה ביותר להחזיק ספל קפה היא מהידית. אך באמצעות אחיזה זו, יש סיכוי גבוה שתשפכו את זה על הבגדים שלכם כשאתם הולכים. כדי להימנע מכך, הדרך הטובה ביותר להחזיק ספל קפה היא לתפוס אותו מלמעלה עם האצבעות שלכם.

השתמשו בחוט דנטלי כדי לחתוך את העוגה ולשמור על הזיגוג במקומו

בטח חוט דנטלי זה לא הדבר הראשון שקופץ לראש כשחושבים על לחתוך עוגה. אך בכל מקרה, השימוש בו כתחליף לסכין הוא הוא רעיון מעולה כשאתם רוצים לחצות פרוסות מושלמות מבלי להרוס את הזיגוג על העוגה.

החליפו את המקום בו אתם מאחסנים ביצים
© jarabee123 / Shutterstock.com© SLAVYNKA / Shutterstock.com

בטח שמתם לב שלרוב המקררים יש מקום לביצים בדלת. אך האמת היא שדלת המקרר והמדפים התחתונים שלה חמים יותר משאר האזורים. לכן המקום הטוב ביותר לאחסן ביצים, ולשמור עליהם קרירים יותר, יהיה המדף האמצעי, לכיוון החלק האחורי.


הברישו את השיער מהקרקפת לקבלת מראה בוהק יותר

© Yan Krukov / Pexels© Yan Krukov / Pexels

הברשת השיער שלנו היא פעולה שאנחנו עושים מדי יום. אך במקום להבריש את השיער מהחלק התחתון כלפי מעלה, הברישו את השיער, החל מהקרקפת. זה יעזור לחלק את השמנים הטבעיים בשיער ולהעניק לו לחות, וכך למנוע קרקפת שמנונית.

תוכלו לשים את מנשא הקרטון לכוסות מתקן הכוסות ברכב שלכם וזה יתאים בול

© lifelongmission/Reddit© jcsunag/Reddit

הסיכויים הם, שכשאתם קונים משקאות מרשתות מזון מהיר ואז צריכים לנהוג, אתם לא יודעים היכן לשים את המנשא. במקום לשים אותו על הרצפה או על המושב, השתמשו במתקן הכוסות ברכב, זה אמור להתאים בול.

זו הדרך הנכונה להשתמש בסיכה לשיער

© Duntrune Studios / Shutterstock.com

אם אי פעם היו לכם בעיות בשימוש בסיכת שיער מאחר וקשה לשמור אותן במקומן, הסיבה לכך היא שאולי השתמשתם בהן בצורת שגויה. הדרך הנכונה היא ע״י דחיפתן לתוך הקרקפת כשהצד הגלי פונה מטה. ה׳צלעות׳ מעוצבות כדי להחזיק את השיער שלכם ומנוע ממנוע להחליק.

אתם לא צריכים לחכות עד שהמזון החם יתקרר לפני שאתם שמים אותו במקרר

© Manu Reyes / Shutterstock.com© Ahanov Michael / Shutterstock.com

אנחנו בדרך כלל מחכים שהמזון שלנו תקרר לפני שאנחנו שמים אותו במקרר, אך לפי שירות הבטיחות במזון האמריקני (USDA), מזון לא צריך לבלות יותר משעתיים מחוץ למקרר. במקום, הפרידו מנות גדולות למיכלים קטנים יותר כדי שיתקררו במהירות ואחסנו אותם מיד.

כך תוכלו לחסוך זמן כשאתם מפשירים בשר

© Merrimon Crawford / Shutterstock.com© Unknown user/Reddit

להפשרה קלה ומהירה יותר, השטיחו את הבשר הטחון בשקית אטומה, ואז הקפיאו. כשאתם מוכנים לבשל את הבשר שלכם, פשוט שימו את השקית במים, וזה יהיה מוכן תוך דקות.

הנה דרך לשמור את כל משחת השיניים באזור הפתח

© JeromySpokeInClassToday/Imgur© mostdelicatemoss/Reddit

טריק טוב שיעזור לכם להפסיק ולהיאבק בשפופרת משחת השיניים היא לשים סיכת ראש על כל צד. תוכלו גם להשתמש באטב. זה יבטיח שתוכלו להוציא את כל משחת השיניים מבלי לחשוש שמא לא תשתמשו בכל המוצר.

החליפו את כיוון התנועה של מאוורר התקרה לפי העונה

© Det_BlutoMindpretzel/Reddit

מאווררי תקרה יכולים גם להיות שימושיים במהלך החורף. פשוט לחצו על המתג בבסיס המאוורר שלכם, כך שיסתובב כנגד כיוון השעון. זה ידחוף את האוויר החם למטה, וישמור על החדר חמים יותר.

אחסנו את הג׳לי שלכם כלפי מטה

© nicknack605/Reddit

טריק שיעזור לכם לאכול את הג׳לי שלכם בקלות הוא לאחסן אותו הפוך. כך תוכלו לאכול את זה בקלות וליהנות.

כך משתמשים במסננת כדי לסנן פסטה

הטריק הוא לשים את המסננת על הפסטה המבושלת והמים. לאחר מכן, החזיקו את סיר הפסטה והמסננת. לאחר מכן שפכו את המים בעד המסננת, ואתם מוכנים.

האם אחד הטריקים ברשימה הזו גרם לכם לומר ״היום למדתי משהו חדש״? שתפו את המחשבות שלכם איתנו בתיבת התגובות בהמשך!