14 טריקים שקשורים ברכב שלכם, ויכולים להציל אתכם

אם לשפוט על פי הסטטיסטיקה, אנחנו מבלים כ-90 דקות ביום בנהיגה. אני חושב שכולנו יכולים להודות שמדובר בזמן רב, והיינו מעדיפים לבלות אותו בנוחות. כדי להפוך את הנסיעה שלכם לנעימה יותר, תוכלו להשתמש בכמה טיפים פשוטים שפשוט יעזרו לכם לשכוח מכל המצבים הטורדניים, כמו פקקי התנועה.

צוות האתר הכין עבורכם אוסף של רעיונות שיכולות להפוך את הנסיעה השגרתית שלכם למסע מעניין.


חטיף נוח


© hgtv


אם אתם נוסעים ברכב ורוצים לנשנש משהו מבלי לעצור, קחו איתכם סל דומה לזה שבתמונה. הוא לא יטריד אתכם ויהיה קל לחטוף מתוכו נשנוש ומשקה. כך גם תשמרו על הרכב שלכם נקי.

חיסכון במקום


© hgtv

כדי לפנות מקום בחלקו האחורי של הרכב שלכם, השתמשו בתופסנים או שאקלים. כעת כל המטריות, התיקים, והפאוצ׳ים לא יתפסו מקום רב.

לטייל עם ילדים


© greyhouseharbor

במהלך נסיעות ארוכות, ילדים לא יודעים כיצד לשעשע את עצמם ולא להשתעמם. כדי להפוך את הנסיעות שלכם להרפתקאות, השתמשו בכלים שנצמדים בקלות לחלונות, כאלה שנעשה בהם שימוש בדרך כלל באמבטיה. ילדים יכולים לשים את העפרונות והצעצועים הקטנים שלהם בתוכן.

העודף שלכם תמיד אתכם


© reddit

לפעמים אנחנו חייבים למצוא עודף במהירות כדי שנוכל לשלם בכבישי אגרה. כדי להימנע ממצבים בהם אנחנו הופכים את הרכב בחיפוש אחר מטבעות בדקה האחרונה, אחסנו את המטבעות שלכם במיכל ממתקים כמו זה שבתמונה, וקח יהיה בהישג ידכם עודף בכל זמן.

כך תסוו את מערכת הסטריאו שלכם


© coleus / reddit

תוכלו להשתמש בעטיפה של תקליטור DVD כדי להצניע את מערכת הסטריאו שלכם בזמן שאתם לא ברכב. גנים יחשבו שאין לכם ברכב מערכת שמע ולא ינסו לפרוץ לרכב שלכם.

מרכך = מבריק


© thekrazycouponlady

הוסיפו מעט מרכך לשיער למים לפני שאתם שוטפים את הרכב שלכם. רוב המרככים מכילים לנולין, סוג של ווקס שיבריק את הרכב שלכם.


פילטר קפה כמנקה אבק


© thekrazycouponlady

פילטר של קפה משמש כבד מצוין לניקוי אבק, ויעזור לשמור על פנים הרכב שלכם נקי במיוחד. הפילטרים האלה עשויים מבד ללא מוך שאוסף אבק ולא משאיר סימנים.

כך תנקו את החלונות שלכם לחלוטין


© thekrazycouponlady

כדי לגרום למגבים לעבור טוב יותר, שפשפו אותם במעט אלכוהול. המשטר ישומן והלהבים יוכלו לנקות גם את טיפות הגשם הקטנות ביותר.

נקו את תפסי הכוסות ברכב


© thekrazycouponlady

כדי לנקות את מתקני הכוסות שלכם, השתמשו בספל וגרב ישנה, כמו בתמונה. כדי להקל על התהליך אפילו יותר, רססו מעט נוזל לניקוי שמשות לתוך הגרב.

מרקרים מחיקים


© thekrazycouponlady

הנה טיפ נוסף שיהפוך את הנסיעות הארוכות שלכם עם הילדים למהנות יותר. הניחו לילדים לצייר על השמשה בעזרת מרקרים מחיקים. תוכלו למחוק את יצירות האמנות של הילדים שלכם עם סמרטוט ישן.

דשבורד בצבעי הקשת


© reddit

אם תיכנסו לרכב שלכם בבוקר יום ראשון, ותראו דשבורד צבעוני כזה, לא תוכלו להפסיק לחייך – האושר נמצא בדברים הקטנים. כדי ליצור אחד כזה, השתמשו בנייר דבק צבעוני כדי להפוך את נוריות החיווי המשעממות לכיפיות עם הצבעים האהובים עליכם.

בונוס: כפתור שאכפת לו מהבריאות שלכם

יש כפתור על לוח המחוונים ברכב שלכם שמטפל באוויר שאתם נושמים. הוא נקרא בשם ״כפתור מחזור אוויר ברכב״. לא הרבה אנשים יודעים בדיוק למה הוא מיועד, אפילו אם אתם לוחצים עליו מעת לעת. אם אתם עוצרים בפקק תנועה, תוכלו ללחוץ עליו כדי למנוע מהאוויר המזוהם להיכנס לרכב. הוא ימחזר את האוויר הנקי שמצוי כבר בתוך הרכב״

יש לכם טריקים אחרים שקשורים ברכב, ובא לכם לשתף אותנו ואת שאר הקוראים?