15 דברים שכל גבר רוצה לשמוע לפחות פעם אחת (אז שימו לב!)

אין ספק, קל מאוד לענג גברים ואפילו קל יותר לקרוא את מחשבותיהם. לא דרוש הרבה כדי להרשים גבר, ונשים רבות נוטות להעריך יתר על המידה מה גברים באמת רוצים במערכות היחסים.

רוב הזמן, גברים יימסו לכן בידיים אם רק תאמרו להם את הדבר הנכון. למרבה הצער, אנחנו לא באמת אומרות את הדברים הללו לעתים קרובות מדי. אם את רוצה לשים חיוך על פניו של הגבר שלך, אמרי לו את אחד מהדברים הללו בפעם הבאה שתראי אותו.


הנה מה שגברים רוצים לשמוע מהאישה שהם אוהבים


1. "אני אשלם את החשבון הפעם, מאמי".
רוב הזמן, גברים חייבים לעשות את כל "עבודה הרגליים" כשהם יוצאים לדייט. זה כולל את התכנון, תשלום החשבון ואפילו ניוד הבחורה ממקום למקום. אם את באמת רוצה להראות לו את הערכתך, הציעי לשלם את החשבון בפעם הבאה שאתם יוצאים. הוא יעריך את זה, אני מבטיח.

2. "וואו, אתה חזק"
בין אם הם מודים בזה או לא, בכל גבר יש צד מאצ'ואיסטי. כן, הוא רוצה להרשים אותך במחוות המראות כוח ועוצמה. אם תאמרי לו דבר כזה, הוא יימס ואפילו יסמיק.

3. "אתה שווה, אתה יודע?"
אחת הסיבות בגינן גברים מקנאים בנשים היא שנשים מקבלות מחמאות הרבה יותר מגברים. גברים, לעתים רחוקות אם בכלל, מקבלים מחמאות. זה נכון במיוחד לגבי המראה שלהם. אם את רוצה לקבל אצלו נקודות זכות, התמקדי בתחום או אזור אחד בגבר שלך. זה יגרום לו לקרון מאושר להאמין שאת באמת מתכוונת למה שאת אומרת.

4. "אני מעריצה אותך כאדם"
זו אחת המחמאות שחודרות עמוק ברבדים רבים. את לא חייבת להיות גבר כדי לאהוב את זה, אבל רוב הגברים רוצים לשמוע את זה לפחות פעם אחת.

5. "אני אוהבת אותך"

זה משהו שכולם רוצים לשמוע לפחות פעם אחת, ולו בלבד שזה מעניק להם ערך וגורם להם להרגיש רצויים. כולם, לא משנה מי, רוצים לשמוע את זה.

6. "בוא נשכב"
כועס ועצוב הוא הגבר שלא זוכה לשמוע את זה מזוגתו. כל גבר רוצה לשמוע את זה שוב ושוב.

7. " אתה שונה מגברים אחרים שפגשתי"
גברים רבים מרגישים כאילו הם מותקפים כשהם שומעים נשים מדברות על כמה גברים הם נוראיים. לומר להם דבר כזה יכול לשמש כפלסטר על פצע שכזה.

8. "אתה מפרנס נפלא"
לא תאמינו כמה גברים שם בחוץ זוקפים לעצמם את הזכות לגאווה רק בשל היותם המפרנסים בבית. כשאת אומרת את זה, את מאשררת את הגבריות שלהם ומראה להם כמה את מעריכה את מה שהם עושים.

9. "אני מרגישה בטוחה לידך".
סמכו עלי כשאני אומרת לכם שרוב הגברים פשוט זורחים, קורנים מאושר כשאת אומרת להם את זה. בהתחשב בעובדה שהפחד הכי גדול של הגבר הוא שיכנו אותו "שרץ" או "חלאה", לשמוע את זה, גורם לגבר להרגיש הקלה אמיתית.

10. "אולי נהיה קצת יותר קינקיים?"

לרוב הגברי המוחץ שם בחוץ יש לפחות צד קינקי אחד שהם מסתירים מהנשים מתוך חשש שיחשבו שהם מגעילים. אם את רוצה להקל עליו ולסייע לו להיפתח בפניו, בקשי ממנו יחסי מין קינקיים. בעצם, כל סוג של יחסי מין יגרום לו להרגיש חיובי בדרך זו אחרת.

11. "אני מכבדת אותך"
רוב הגברים לא מרגישים שנשים רואות אותם כשווים. למעשה, רבים מהם מרגישים שנשים בכלל לא רואות אותם. המחמאה המיושנת תמיס אותו, ולו רק בגלל שהיא תגרום לו להרגיש שאת רואה אותו.

12. "החברים שלך כל כך מגניבים!"
דבר לא גורם לגבר לחשוב שאישה היא "האחת", כמו העובדה שהיא מסתדרת עם חברים שלו. בחורה שתומכת בחברים של הפרטנר שלה היא כזו שתרצו לשמור קרוב.

13. "אני מצטערת"
אם נהגת בגבר שלא כשורה, עליך לבקש סליחה. למרבה הצער, עבור נשים וגברים כאחד, אנחנו לא שומעים זאת לעתים קרובות מאנשים שאנחנו צריכים לשמוע זאת מהם.

14. "מאמי, בסך הכל היה לך יום רע".
גברים נוטים לחוש יותר בושה מנשים, וזה באמת אוכל אותם מפנים כשהם עושים משהו שמכניס אותם לסרטים. אם לא הולך לו במהלך הסק# או שהוא מתנהג שלא כשורה, להגיד לו דבר כזה יכול להוריד לו משקל רב מהכתפיים.

15. "זה היה מדהים"

המחמאה הזו היא דרך נפלאה לסיים דייט מוצלח, משגל מעולה, או אפילו הארוחה הראשונה שהוא בישל לך בבית. גברים חיים כדי שיהללו אותם, אז שבחי אותם כשהם עושים משהו שראוי לתשבוחת.