15 דרכים פשוטות לתקשר טוב יותר עם הפרטנר שלכם

לדבר אחד עם השני זה דבר אחד, אבל תקשורת עם הפרטנר שלכם היא סוג של אמנות שצריך לחדד במשך השנים שבהן אתם יוצאים.

אם יש משהו אחד שלמדתי במשך השנים שבהם יצאתי לדייטים, זה שתקשורת היא המפתח למערכת יחסים שעוברת בצורה חלקה ושמחה. בדגש על החלק של החלקה.


תקשורת היא המפתח בכל מערכת יחסים. הייתי מדרג אותה במספר הראשון מהדברים שעוזרים לכל מערכת יחסים להחזיק להרבה, הרבה זמן. לדבר אחד עם השני זה דבר אחד, אבל לתקשר עם בן הזוג שלכם זוהי אמנות שצריך לחדד במהלך השנים שבהם אתם יוצאים איתם.


מערכות יחסים שראו את מבחן הזמן, התפרקו בגלל מלחמות ודמעות. זה הכל מסתכם בעד כמה התקשורת בניכם הייתה חלקה ואפקטיבית. עכשיו השאלה היא איך אפשר לשמור על הדברים שירוצו בצורה חלקה? יש לנו כמה נקודות בשבליכם.

1. תשאלו אתם על היום שלהם

זוהי דרך נהדרת להבין איך עבר היום על בן הזוג שלכם. רק בכך שתשאלו אותם איך היום שלהם עבר, יראה להם עד כמה אכפת לכם. אולי היה להם יום לחוץ בעבודה, או שאולי קרה להם משהו ממש מצחיק. לא משנה מה היה, העובדה ששאלתם אותם איך עבר עליהם היום מראה לבן הזוג שלכם שאתם משקיעים בחייו.

2. תשאלו אותם איך הם מרגישים

אנחנו רוב הזמן לא חושבים לשאול אנשים אחרים איך הם מרגישים. אנחנו מתעלמים מהשאלה הפשוטה הזאת ברוב הזמן, במיוחד אם אנחנו חושבים שאנחנו מכירים את האדם מבפנים ומבחוץ. בהרבה מהפעמים, רגשות יכולים להיות דבר שקשה לפצח, במיוחד אם זהו בן הזוג שלכם. אז לשאול או לעזור לבן הזוג מדי פעם יכול לשמור על מערכת היחסים שלכם לרוץ בצורה חלקה יותר.

3. תקשיבו טוב

לשאול מישהו הרבה שאלות זהו לא המפתח לתקשורת יעילה. אתם צריכים להיות טובים בלהקשיב לבן הזוג שלכם. זוהי דרישה די ברורה מאליה

למען האמת. אנשים חושבים שזה יכול להפוך למתסכל כי כל מה שהם עושים זה מקשיבים כאשר בן הזוג רק 'מתלונן'. לשים לב לרצונות ולצרכים של בן הזוג שלכם יאפשר למערכת היחסים שלכם לפרוח.

4. אל תשכחו להגיד תודה

האם הודתם לבן הזוג שלכם על כך שתמיד היה שם לצידכם? כאשר אתם מראים לבן הזוג שלכם את ההערכה שלכם יעזור למערכת היחסים שלכם להמשיך עוד ועוד. מהצד שלכם, אתם לוקחים את הזמן לבחור את התכונות של בן הזוג שלכם שלמדתם להעריך עם הזמן. למשל אם בן הזוג שלכם מנסה להספיק לעשן, אז אתם צריכים להודות להם. למה? כי בן הזוג באמת הקשיב לכם ושמו לב מספיק אליכם על מנת לעשות את השינוי. להודות לבן הזוג שלכם גם יגרום לו להרגיש מוערך.


5. שימו לב לסטטוס של מערכת היחסים שלכם

לדבר על הנושא של איפה שניכם עומדים במערכת היחסים זהו דרך חשוב. לשים לב לנושא של היכן אתם נמצאים במערכת היחסים שלכם בעצם מאשר שאתם ובן הזוג שלכם נמצאים על אותו דף בחיים. אם אתם במערכת יחסים ארוכת טווח, זה עוזר לדעת מתי אתם רוצים לקחת צעד גדול קדימה במערכת היחסים: נישואים.

6. תדברו על כל דבר שיכול להרוס את מערכת היחסים

זוהי באמת המדיניות הטובה ביותר כשזה מגיע למערכת יחסים. אז אם יש משהו שנראה בעתיד שיכול להפוך את מערכת היחסים שלכם לקשה יותר, תוודאו שאתם משוחחים על כך עם בן הזוג שלכם מראש. פרוייקט בעבודה שיכול לקחת את רוב הזמן שלכם< תספרו על כך לבן הזוג שלכם. הרבה נסיעות עם הקידום החדש? דברו עם בן הזוג שלכם בנוגע לזה !

7. תגיבו להם

תקשורת היא תהליך של תן וקח. אתם צריכים להיות מסוגלים לתת תשובה לבן הזוג שלכם. במיוחד אם רוצים את עצתכם. זה לא רק בנוגע לעצה. רק לענות להודעות שלהם או לשיחות שלהם בהחלט ירים את הביטחון שלהם. הפעולה הפשוטה של היענות יגרום להם להרגיש חשובים, מוערכים, ואהובים.


8. אל תיהיו קטנוניים על הדברים הקטנים

אם אתם אוהבים לאסוף את כל הטעויות הכי קטנות שבן הזוג שלכם עושה, אז אני יכול להבטיח לכם שאתם לאט ובטוח מבריחים אותם ממכם. לאט, אבל בטוח. אין דבר מעצבן יותר ממישהו שתמיד מציק לכם על הטעויות הכי קטנות. אני בטוח שאם אתם לא אוהבים את זה, אז גם הפרטנר שלכם לא יאהב. תלמדו לשחרר מהדברים שאינם חשובים.

9. תיהיו עם ראש פתוח

אתם צריכים לזכור שתקשורת טובה גם נקראת להיות עם ראש פתוח. כאשר אתם מרשים לעצמם לפתוח את הראש, אתם נותנים לאנשים הזדמנות לסמוך עליכם קצת יותר. בעיקר כי הם רואים בכם אנשים שאפשר לדבר איתם מבלי שתיהיו שיפוטיים ללא צורך. להיות עם ראש פתוח זה משהו שיחזק את מערכת היחסים שלכם כיוון שלדבר עם מישהו שאינו שופט, זה דבר שבונה בטחון.


10. תקבלו שינויים

אנחנו בני אדם. אנחנו ממשיכים קדימה, וזה אומר שדברים הם ברי שינוי בדרך אחת או אחרת. אתם צריכים להבין שאיש אינו נשאר אותו הבר במשך כל החיים. התנהגות משתנה, רגשות משתנים, אנשים גודלים. זה חלק מהחיים, וזה לחלוטין חלק מחייו של בן הזוג שלכם! אל תתנו לשינוי לתפוס אתכם לא מוכנים. קבלו את השינוי ותרשו לו להפוך אתכם לאנשים טובים יותר.

11. אל תשערו דברים

השערות לא מתאימות לכל אחד. עדיף להשאיר את עבודות הבלשות למקצוענים. אם אתם רוצים לדעת משהו, אז תשאלו את בן הזוג שלכם באופן ישיר בנוגע לכך. האם בן הזוג שלכם עצוב? תשאלו אותו למה. אל תשערו דברים כיוון שזה יכול להיות רק כי לבן הזוג שלכם היה יום קשה בעבודה. אולי הם כועסים על משהו שאמרתם. לנקות את האווירה זה טוב יותר מאשר לשחק את משחק הניחושים.

12. תדברו על מה שמניע אתכם

תדברו על הכל, אנשים! תדברו בעיקר על אינטימיות! אתם ובני הזוג שלכם תבינו יותר מה מניע את השני אם תדברו על כך. אין שום דבר רע בלדבר על הפנטזיות שלכם עם בן הזוג שלכם. זה רק יחזק את מערכת היחסים שלכם!

אתם צצריכים גם לשמור על התקשורת זורמת בניכם מאחורי דלתיים סגורות, כיוון כאשר לשניכם יש הבנה כנה לגבי מה שהשני אוהב , אז זה יהיה שיט חלק במשך כל הדרך, אם אתם מבינים למה אני מתכוון !