17 תמונות מעוררות השראה של זוגות לפני ואחרי השינוי הגדול שעברו

במחקר שנערך בקרב זוגות בגיל העמידה, נמצא כי הצדדים משפיעים אחד על השניה לטובה ולרעה . נחישותו של צד אחד להיכנס לכושר משפיעה רבות על המוטיבציה של הצד השני. כשאחד הצדדים בוחר לאכול בריא יותר, הצד השני נכנס אוטומטית לשגרה זהה.

צוות האתר שלנו אסף עבורכם כמה סיפורים מעוררי השראה על זוגות ששינו את המראה שלהם וגרמו לסביבה שלהם ליוותר בפה פעור.


1. זוג החברים הזה רצה לשנות את האופן בו הם נראים, לנצח.


הם מודים שנמאס היה להם כבר שקוראים להם שמנים ומכוערים. הם היו אוכלים ללא הרף, אפילו ב-2 לפנות בוקר, מבלי להבין את ההשפעות המזיקות על הבריאות שלהם. אז הם הבינו שהדרך היחידה שלהם לגדול ולהזדקן יחד, תהיה לשמור על הבריאות.

הוא הוריד כמעט 50 ק״ג והם עודדו זה את זו בתהליך. התוצאות מדברות בעד עצמן.

2. הוא כל כך גאה בתוצאות של חברה שלו

הוא מעולם לא אמר שהוא אינו אוהב את האופן בו היא נראית, אבל הוא הופתע מאוד כשחברתו השילה מעליהם את המשקל העודף, רק כדי לגרום לו לחייך.

3. החיים השתנו עבור לקסי וריד לאחר שהשילו יחד ממשקלם יותר מ-127 ק״ג.

היה זה היום הראשון של 2016 כשלקסי ודני ריד החליטו לשנות את אורך חייהם ע״י כך שיכנסו יותר לכושר . לקסי שקלה יותר מ-219 ק״ג וריד 127 ק״ג. היה זה אתגר במיוחד עבור לקסי, אבל בעזרת כוח הרצון שלה, היא הצליחה להוריד 9 ק״ג בחודש. לטענתם, מה שסייע להם היה תכנון משותף, דבר שעזר להם לשמור על מוטיבציה.

4. הזוג הזה זכה בכל הקופה כשהוריד ממשקלו, כשכל אחד השיל יותר מ-45 ק״ג

ג׳וש וטרי השתמשו בערכה להורדה במשקל כשרק התחילו. הם התחילו עם 15 דקות הליכה ביום והמשיכו עד ל-5 ק״ג של ריצה קלה.

החיים השתנו באופן דרסטי וכעת הם מאושרים יותר ונהנים מהחיים הרבה יותר.

5. נראה כאילו הם מזדקנים לאחור

מסע הירידה במשקל של זאק ורבקה קרב אותם זה לזו. זאק הוריד כ-48 ק״ג, ובקה 27 ק״ג.


בקה מאמינה שלאחר שהורידו במשקל, שניהם מרגישים יותר ביטחון וללא ספק הוסיפו יותר פלפל לחיים שלהם.

6. הזוג הזה הוריד 54 ק״ג יחד

הזוג הזה הוריד 54 ק״ג יחד כדי להתכונן ליום החתונה שלהם. זה לא נגמר עדיין, כך הם אומרים. מסע הירידה במשקל היה רק ההתחלה עבורם.

7. והם נשבעו אמונים להיכנס שוב לכושר!

אי אפשר לזהות אותם. הם קיבלו כל כך הרבה מחמאות ביום החתונה שלהם בגלל השינוי שעברו, ואין ספק שכל המחמאות מגיעות להם. הם הניחו לכוח הרצון שלהם לנצח ולא לבלוטות הטעם שלהם.

8. והם נראו מהממים!


הם לא רצו להתחתן כשהם במצב פיזי גרוע כל כך. אז הזוג הזה הוריד 60 ק״ג בסך הכל, כשהם מתייחסים לזה כחלק מההכנות לחתונה שלהם.

אלו הם מאט ומנדי, ששלטו בהרגלי האכילה שלהם בעזרת תכנית אימונים קשוחה.

9. הם לא הניחו לזה להסתיים בחתונה, מטרות הכושר שלהם נמשכות עד היום.

הזוג הזה התבונן בתמונות החתונה שלהם והחליט שהגיע הזמן לעשות שינוי לנצח, מבחינה גופנית. ביום הנישואין הרביעי שלהם הם הבטיחו לעצמם שיחזרו לכושר. ואחרי כל המאמצים המשותפים, הוא הוריד 58 ק״ג ואשתו הורידה 49 ק״ג.

10. אתגר ״מצא את ההבדלים״

פה אין שינויים קיצוניים, אלא ההיפך, היא לא השתנתה בכלל. כן, אנחנו יודעים, הסיפור הזה קצת לא קשור כאן, אבל לא יכולנו שלא להוסיף אותו – הוא מעורר השראה בכל זאת!

הוא טוען שאשתו היא ערפדית (לא השתנתה כלל במשך 20 שנים), הוא אוהב כשהיא לובשת את אותה השמלה השחורה. הזוג נראה כל כך מאוהב בימי הקולג׳ ממש כמו עכשיו.

11. כשהגלים מתחזקים, החזקים מתגלים

החיוך על הפנים שלהם נשאר כפי שהיה, אבל השומן נעלם. הזוג הזה הוריד רבות במשקל בגלל שרצו לחיות יחד חיים משותפים ובריאים. והדרך היחידה בה יכלו לעשות זאת הייתה רק אם היו ישימו לב לבריאות שלהם.

12. כששפת הגוף שלכם מדברת בעד עצמה!


רק תביטו באופן בו שינו את עצמם. אף אחד לא מאמין שזה אותו הזוג מלפני מספר שנים. הם הפכו סמל עבור רבים, וממשיכים לעורר השראה גם בזוגות אחרים.

13. אפשר להוריד במשקל בכל גיל!

אנשים חושבים שרצינו להוריד במשקל כדי להיראות טוב. אנשים מסוימים מורידים במשקל כדי להתכונן ליום החתונה שלהם בעוד אחרים מורידים במשקל כדי להיראות מושכים יותר. כך או כך, הזוג הזה התחיל להוריד במשקל בגיל בו אנשים בדרך כלל מתעלמים מהרגלי הכושר שלהם.

14. מי אמר שאי אפשר להוריד במשקל אחרי שיש לכם ילדים?

כמעט כל אישה מעלה במשקל לאחר הלידה. יש אנשים שמצליחים להוריד את המשקל הזה מיד, בעוד אצל אחרים זה נמשך לנצח. אבל עבור הזוג הזה, הדברים הלכו חלק מאחר ושניהם עמדו זה לצד זו בזמן ההורדה במשקל. הם התחילו את תכנית ההרזיה שלהם יחד והיוו השראה עבור כל אותם זוגות שטוענים שאי אפשר להוריד במשקל אחרי שמביאים ילדים.

15. הם החליטו לבלות יחד את שארית חייהם בבריאות טובה

הזוג הזה הוריד במשקל ומהווה השראה לכולם. ליסה מעבירה הרצאות בנושא הרזיה, ועוזרת לאחרים ואחרות להתחיל בחיים חדשים.

16. הם נראים אפילו טוב יותר לאחר השינוי שעברו

הם נראו חמודים לפני ההרזיה, אבל עכשיו הם נראים אפילו טוב יותר. הורדה במשקל הוציאה את הטוב ביותר מהם.

17. כשההבטחות שנתת לעצמך בשנה החדשה הצליחו

לא היה להם הרבה מה להפסיד, ולמרות זאת הם החליטו להגשים את ההחלטות שקיבלו לרגל השנה החדשה לגבי הגוף והחלומות שלהם. משימה הושלמה בהצלחה!

בונוס: דבר לא משנה אם האהבה שלכם נשארת איתנה וחזקה! הם נראים מדהימים ומאוהבים ביום החתונה שלהם כשהם נראים מאוחר יותר.

אומרים שמראה לא משנה כשאתם מאוהבים. אבל למה לא לשמור על כושר כדי להאריך ימים יחד? לא תמיד מדובר בלהיראות טוב, אלא גם לשמור על הבריאות. חושבים שזוגות אחרים שאתם מכירים יאהבו את המאמר הזה? שתפו אותו עם כל בני המשפחה והחברים שלכם עוד היום!