18 המצאות עתידניות שיפילו אתכם מהרגליים

בכל יום, ממציאים ומפתחים עושים את החיים שלנו טיפה פשוטים ופרקטיים יותר. כמה מתמקדמים בפרטים הקטנים, בעוד שאחרים מנסים לשפר את החיים שלנו באופן כללי. לדוגמא, קולנוע מיניאטורי שאפשר לקחת לטיולים.

אספנו לכם כמה מההמצאות המעניינות יותר של גאונים מודרניים שחסרות לנו ביום יום.


רמזור בקובה שמראה לנהגים בעוד כמה זמן מגיע הירוק


© olumide665 / reddit


מראה חכמה


© cnet.com

שונאים להתאים בגדים בניסיון להגיע למראה מושלם בכל בוקר? המראה החכמה שנקראת האייר תעשה זאת עבורכם. בהתחלה, תצטרכו להכניס את כל הבגדים שיש לכם למערך הנתונים של המראה על ידי השתלת שבב בכל הבגדים במלתחה. לאחר מכן, תוכלו ליצור סטים שונים. בנוסף לזה, המראה תעזור לכם למצוא את הסוודר האהוב שלכם ותתן לכם המלצות על ניקוי הבגדים השונים.

סוליות שמאבחנות את מצב הגוף שלכם


© walksmart.stappone.com

הסוליות האלה סורקות את מצב הגוף שלכם, מאבחנות בעיות בתנועה ומסייעות לתקן אותן. לדוגמא, אם אתם עומדים או יושבים בצורה לא נכונה, המערכת שמה לב לזה ונותנת לכם טיפים ליציבה נכונה.

תיק ספורט לכלבים


© k9sportsack.com

ננוהולד: מתקן להצבת הסמרטפון איפה שאתם רוצים


© nanohold.com

ננוהולד הוא התקן מיוחד לסמרטפונים ולטבלטים. בעזרתו, תוכלו להציב את הסמרטפון על כל משטח מאונך כגון מתכת, זכוכית או פלסטיק. הוא לא משאיר סימנים על המשטח, נצמד בקלות וניתן להשתמש בו בכל מקום.

קופת חיסכון ייחודית


© amazon.com

סדין שאפשר לצייר עליו


© eatsleepdoodle.com

זה פריט מושלם למי שיש לו ילדים. לאחר שהם יציירו על הסדין הזה, ניתן לשטוף אותו, לנקות והוא מוכן לשימוש מחדש! רק שימו לב שצריך להשתמש בטושים מיוחדים.

כיסוי מושב לכלבים


© amazon.com


 קולנוע נייד – רויול X


© amazon.com

רויול X הוא קולנוע נייד שניתן לקחת לכל מקום. אפשר לצפות בעזרתו בסרטים, להאזין למוזיקה ולשחק משחקי וידאו, ולהקיף את עצמכם בעולם וירטואלי.

הברז של המקלחת הזאת נמצא ליד הדלת, וכך לא צריך להיות בפנים בשביל לפתוח את המים


© doggosborkoutmemes / reddit

מכונת כביסה ניידת


© thescrubba.com

סקרובה הוא דבר קטן אך חיוני מאוד לטיולים ארוכים. ישנם דברים בפנים שמנקים את כל הלכלוך והכתמים מהבגדים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשים את הבגדים בשק, לשפוך פנימה מעט מים ולהוסיף אבקת כביסה. השק נסגר היטב וניתן לעשות מסאז' באופן ידני כדי לשטוף את הבגדים.

ספייר, מתקן שמחזיר אתכם למודעות


© spire.io

על ידי ניתוח הנשימות שלכם, החיישן הזה יכול להודיע למשתמשים אם הם במתח, ונותן להם המלצות כיצד לחזור למצג רגוע. החיישן הזה מושלם לשימוש במהלך פעילות פיזית. החיישן מונח כמו סיכה על דש הבגד. כיסוי עמיד בפני מים יגן עליו מפני זיעה ומים.

קווי חניה מסומנים על הקיר כדי להקל על נהגים לחנות כמו שצריך


© Krzyygamin / reddit

עוד אגודל


© daniclodedesign.com

הישג חדש בעולם הפרוסטטיקה הוא האגודל הנוסף. הממציא שלו מעולם לא הבין מדוע רק בעלי מוגבלויות ונכויות עושים שימוש באיברים פרוסטטיים. המצאות כאלה יכולות לסייע לבני אדם לשפר את הגוף שלהם ולהפוך אותם ליותר יעילים.

המים שמטפטפים מברז המים בבית הקפה הזה משקים עציצים


© halfandhafu/reddit

מברשת שיניים חכמה


© indiegogo.com

מברשת השיניים האינטלקטואלית, יוניקו סמארטבראש, יכולה לצחצח את השיניים שלכם בתוך שלוש שניות בלבד. היא מופעלת באמצעות סמרטפון ומתאימה למערכות ההפעלה אנדרואיד ו-IOS.

מאוורר למיטה


© amazon.com

כולנו יודעים שאם שמים את הרגליים בתוך השמיכה, הרבה יותר כיף לישון. אבל לא כולנו יודעים שיש מאוורר מיוחד למיטה שיכול לעזור לנו עם ויסות החום גם בלילה, כדי שלא נצטרך להוציא את הרגל מחוץ לשמיכה.

סמרטפון שאפשר לשטוף


© Kyoceramobile.com

הסמרטפונים שלנו אוספים מלא אבק ולכלוך, כמו גם חיידקים שונים, בגלל שאנחנו נוגעים בהם מלא עם ידיים מלוכלכות, ומניחים אותם על משטחים מלוכלכים. למזלנו, הדבר הזה כבר נפתר על ידי חברה בשם קיוסרה, שהמציאה סמרטפון שאפשר פשוט לרחוץ מתחת למים, עם סבון.

באיזו המצאה תרצו להשתמש ביום יום? למה? תגידו לנו בתגובות כאן למטה!