נהגת מוסרת חבילה לאישה הנשואה לאדם חולה, ואז ׳קול׳ משמיים מורה לה לשוב לבית

לאחר שעזבה, חשה הנהגת צורך עז לשוב בחזרה

ישנם רגעים בחיינו בהם אנחנו חייבים לקבל החלטה


המאמינים שבינינו, מתארים את הדחף הזה כקול שמיימי המאיץ בהם לעמוד לשירותם של אחרים. אולי זו הסיבה לכך שזה ידוע בשם ׳קריאה׳.


נהגת של חברת FedEx חוותה דבר דומה כשהרגישה שאלוהים מבקש ממנה להיות קולם של האדיבות והחמלה. סיפורה מהדהד מאז בקרב אנשים רבים, והיא הוכתרה כגיבורה.

נהגת ה-FedEx במשרה מלאה מדרום קליפורניה נסעה במסלול הרגיל שלה כשמישהי שיתפה אותה בצער שהיא נושאת.

בעלה חולה בסרטן. בידיעה שהאישה רק זקוקה למישהו שיקשיב לב, ריגן נשארה מעט וניהלה עימה שיחה.

לאחר שעזבה, החלה ריגן להרגיש מעין תחושה מנדנדת שהאיצה בה לעצור


״המשכתי לנסוע, הלב שלי דפק בחוזקה. היו לי עוד 20 עצירות, והייתי חייבת לחזור״, משתפת ריגן בסרטון בפייסבוק. לאחר מכן הרהרה מעט בנושא, והחליטה להקשיב לקולה שבליבה.

היא אמרה שחדלה ממעשיה וחזרה לשכונה שזה עתה עזבה. היא נסעה לביתה של האישה וצלצלה בפעמון.

האישה ירדה למטה כשדמעות זולגות מלחייה

״כשהיא ראתה שזו אני, היא חייכה״, סיפרה ריגן בסרטון. היא הוסיפה כי האישה חייכה כשהיא זיהתה אותה.

ריגן התפללה עם האישה בעודה פורצת בבכי. זה היה רגע של כאב משותף, חמלה, והבנה הדדית. באמצעות מעשיה, ריגן גרמה לאישה להרגיש כי איננה לבדה.

״היא יצאה למרפסת הקדמית וחיבקה אותי כל כך חזק, הגברת הזו שלא פגשתי מעולם״, אמרה ריגן בסרטון. ״ואני התפללתי למענה ולמען משפחתה – למען בעלה״

הסרטון הפוך וויראלי מאז

עם פרסומו, צבר הסרטון 100,000 צפיות ושותף כמעט חצי מיליון פעמים. היא אמרה שהיא השתמשה ברגע הזה כדי לחלוק אודות מסעה לצד אלוהים.

״אני מתפללת בכל יום שהאל יעשה בי שימוש״, אומרת ריגן. לאחר מכן, היא אמרה כי הפריטה על מיתרי ליבנו הם הקולות השמיימיים ועלינו להקשיב להם. כשרגשות אלו צצים, היא אומרת כי יש לחדול מיד ממנה שאנחנו עושים ולהקשיב לצו ליבנו.

״היו לי מאה עצירות, יכולתי בקלות להמשיך את היום שלי במחשבות על זה״, היא מוסיפה. ״פשוט עצרו ותעשו את זה״.

ריגן מוכרת היטב כאדם הפועל למען הקהילה

היא מאמנת קבוצת ספורט, עובדת עם עמותה למען אנשים עם מוגבלויות ומסייעת לקהילה, וגם מייסדת עמותה לחלוקת מזון למען כוחות הביטחון.

Hungry Heroes הוא ארגון ללא מטרות רווח שמאכיל את עובדי כוחות הביטחון במדינה. זו דרכה ודרכה של הקהילה לשה להראות תמיכה לאותם ׳גיבורים יומיומיים׳.