23 פרטים מפתיעים בסרטים שבטוח ולא הבחנתם בהם

לפעמים אנחנו רוצים פשוט לשכוח את הסרט שראינו בשנייה שאנחנו יוצאים מאולם הקולנוע, אבל לפעמים אנחנו מתים להשיג עותק של אותו הסרט ולצפות בו שוב, ושוב, ושוב. אולי המשחק שובה לב, אולי הצילום מרשים, או אולי אפילו יוצרי הסרט החביאו פרטים קטנים רבים בין הסצינות, ואנחנו מגלים משהו חדש בכל פעם שאנחנו לוחצים על כפתור ה-Play.

כדי להראות לכם כמה קפדנים אותם יוצרי סרטים, צוות האתר שלנו אסף עבורכם רשימה של פרטים קטנים שיגרמו לכם לפעור עיניים בתדהמה. המשיכו לקרוא כדי לקבל את הרשימה המלאה, והכי חשוב: אל תשכחו לשתף אותנו בפרט החביב עליכם בתיבת התגובות בהמשך, ולשתף בכתבה הזו גם את בני המשפחה והחברים שלכם!


#1 האופן בו ניתן לחבר את השיחה מ״ספרות זולה״ ומ-״קיל ביל״


#2 ב״בחזרה לעתיד״ משתנה שם הקניון כשמרטי חוזר לעבר ודורס את אחד משני העצים

#3 ב״בין כוכבים״, כריסטופר נולן זורע כ-4000 מטרים מעוקבים של תירס רק בשביל הסרט בגלל שלא רצה להשתמש באפקטים ממוחשבים עבור החווה. לאחר הצילומים, הוא מכר את אותו שדה תירס ואפילו עשה רווח נאה.

#4 זוהי שקופית האזהרה בגרסת ה-DVD של ״מועדון קרב״

#5 העטיפה של גרסת הדיוידי לרגל 20 שנים לסרט The Princess Bride ניתן לקריאה משני הצדדים (ניתן גם להחזיק את העטיפה הפוך)

#6  איך שלא תהפכו את זה. הסרט ״Kids״ טומן בחובו את הפרטים הטובים ביותר.


#7 ספרות זולה

#8 בסרט ״פארגו״ (1996), דמותו של סטיב בושמי, קארל, אומר את השורה הזו כשנותרו בדיוק 30 דקות לסוף הסרט

#9 בספיידר מן 2, פיטר פרקר אומר שהוא זקוק ל״ריכוז חזק״ לפני שהוא קופץ מהבניין. הוא נוחת על פורד פוקוס, ולא קורה לרכב דבר.

#10 בֿ״דג׳אנגו חסר מעצורים״, גבר שואל את דג׳אנגו מה שמו וכיצד הוא מאיית אותו. ״ה-D שקטה״, הגבר עונה: ״אני יודע״. האיש הזה הוא פרנקו נרו, דג׳אנגו המקורי מהסרט שיצא ב-1966.

#11 הישג חשוב ב״זוטופיה״

#12הם לא יכלו לטשטש את המצלמה על ידית הדלה בסצינה הזו במטריקס, אז הם פשוט כיסו את זה במעיל וחצי עניבה כדי שתתאים למורפיוס

#13 הקדימונים של הארי פוטר הופכים כהים ואפלים יותר משנה לשנה, ממש כמו הסרטים עצמם.

#14 ב״באטמן חוזר״, הצל מהמשקפיים של סלינה קייל הופך אותה לקטוומן

#15 כשקווין מחטט בדבריו של באז, הוא מוצא תמונה של החברה שלו. הוא אומר ״ווף״, ומתכוון לכך שהיא כלב. הבמאי, כריס קולומבוס, חשב שזה יהיה אכזרי מדי לבקש מנערה צעירה אמיתית להופיע על התמונה הזו, אז הוא ביקש מבנו של המנהל האמנותי של הסרט להתלבש כמו ילדה.

#16 בסרט ״Up" שיצא ב-2009, הבניינים בעיירה מתפתחים ומשתנים עם השנים.

#17 ב-John Wick/John Wick 2: למרות שישנו פער של שלוש שנים בין הסרטים, הסרטים צולמו בהפרש של ארבע ימים. כל המכוניות מחוץ למלון זהות בשני הסרטים.

#18 ב-Shaun of the dead, אירועי המפתח של הסרט מוצגים בפני אד לפני פלישת הזומבים.

#19 אחד הקאקמורה ב״מואנה״ נצבע בדיוק כמו ביימקס מהסרט "6 גיבורים״

#20 ב״מת לחיות״ ההבעה המבועתת של אלן ריקמן בעודו נופל היא אמיתית לחלוטין. צוות הפעלולים אמר לו שהם ישליכו אותו בספירה לשלוש, אך למעשה זרקו אותו ב-1.

#21 אחרי שצילמו את סצינת הבריכה בסרט ״פולטרגייסט״, השחקנית ג׳ובת׳ וויליאמס גילתה שהשלדים סביבם שחתה בבוץ היו אמיתיים. היה זול יותר לקנות אותם מחברת רפואית מאשר להכין אותם מגומי, באותה תקופה.

#22 הצעיף של דוק ב״בחזרה לעתיד 3״ עשויה מהחולצה שלו מ״בחזרה לעתיד 2״

#23 ב-״Star Trek", המתקן לייבוש ידיים מופיעה כחלק מטכנולוגיית החללית