23 קעקועים שהופכים את בעליהם ליצירות אמנות מהלכות

מה קורה כשאנימטור לשעבר הופך לאמן קעקועים? הוא ייצור את אותן התמונות המצחיקות, רק על העור, ואנחנו בטוחים שלא ראיתם דובי פנדה חמודים שכאלה. לא משנה מאיזה מחנה אתם – אלה שלא מבינים קעקועים או כאלה שמתים עליהם – אנחנו מבטיחים: לא תשארו אדישים לעבדות של האמנים ברשימה שהכנו עבורכם.

צוות האתר שלנו רוצה להראות לכם כמה קעקועים מגניבים שעושים הרבה כבוד לבעליהם.


סאשה יוניסקס
סאשה היא המקעקעת הרוסייה הרווחית ביותר שחיה באיטליה כרגע. היא משתמשת בסגנון מרהיב המבוסס על צבעי מים. סשה השיקה לאחרונה את ליין הקעקועים הזמניים שלה. באינסטגרם שלה יש 853 אלף עוקבים.

View this post on Instagram

A post shared by Sasha Unisex (@sashaunisex) on


באנג באנג
ג׳סטין ביבר, מיילי סיירוס וקיילי ג׳נר עשו את הקעקועים שלהם אצל האמן הניו יורקי הזה, אשר אחריו עוקבים 1.9 מיליון אנשים באינסטגרם.

Zihee
האמן הזה מסיאול יוצר קעקועים כל כך חמודים, נקיים ובהירים שאפילו המתנגדים הגדולים ביותר לקעקועים ירצו לקבל אחד ממנו. יש לו 191 עוקבים באינסטגרם

ג׳סיקה צ׳אן
ג׳סיקה צ׳אן מטורונטו עובדת כאמנית קעקועים 3 שנים בבלד, ולפני כן הייתה אמנית ומעצבת גרפית. היא עושה קעקועים עדינים וקטנים, כאילו נשפכים על הגוף. יש לה 115 אלף עוקבים באינסטגרם שלה.

זיווה הונגדה
האמנית הדרום קוריאנית הזו יוצרת קעקועי מונוכרום חושניים ושואבת השראה מן הטבע. היא משתמשת במחט אולטרה-דקה כדי לעבוד על הפרטים הקטנים, והיא קוראת לסגנון שלה ׳אביב נצחי׳. יש לה 395 אלף עוקבים בחשבון האינסטגרם שלה.

View this post on Instagram

심플한 느낌 장미 🥀 . Single rose 🌹

A post shared by 𝒁𝒊𝒉𝒘𝒂 (@zihwa_tattooer) on

אווה קרבדק
אמנית קעקועים מניו יורק יוצרת קעקועים, שנראים כאילו הם רקומים על העור. בחשבון האינסטגרם שלה יש 531 אלף עוקבים.

אחמט קמבץ
אחמט קמבץ מאיסטנבול הוא מאייר לשעבר, לכן הקעקועים הקטנים שלו המציגים חיות מצחיקות ואנשים הם כה חמודים. בחשבון האינסטגרם שלו יש 263 אלף עוקבים.

דוי
אמן קעקועים מסיאול יוצר תמונות עדינות ביותר על העור. נושא היצירה העיקרי שלו הם צמחים, חיות וקליגרפיה. יש לו 445 אלף עוקבים באינסטגרם

נו, בחרתם כבר קעקוע?