האישה הזו מצלמת סלפי. 6 חודשים לאחר מכן, כשהסתכלה מקרוב הלב שלה נשבר

לאואנה ובעלה אלכס מקריקפרגוס בצפון אירלנד כבר הייתה ילדה בת 5 בשם אמה. כשאואנה נכנסה להיריון בפעם השנייה, השמחה הייתה כבירה – הזוג קיווה לילד נוסף מזה זמן מה.


התינוק ג'ורג' היה גאוות המשפחה כולה. אבל לאחר שלושה חודשים המשפחה הוכתה בתדהמה: הבן שלהם אובחן כחולה בלוקמיה.


הגוף הקטן שלו נאלץ להתמודד עם תלאות טיפולי הכימותרפיה. למרות כל זאת, שק האושר הקטן הזה עמד בקרינה שהייתה מסוגלת להתחרות בשמש. אבל במהרה הרופאים בישרו למשפחה את החדשות האיומות: ג'ורג' לא מגיב כראוי לטיפולים ולא נותר לו עוד זמן רב.

בשבועיים האחרונים, כל המשפחה עברה לגור בבית החולים לילדים כדי לארח חברה לבחור הקטן במסעו הסופי. לאחר 165 ימים, חייו של ג'ורג' באו לקיצם. "הצלחנו ללוות אותו בדרכו האחרונה בשלווה, מבלי כאב או פחד", נזכרת אמו אואנה. "ראינו אותו הולך ושרנו לו ברכות, החזקנו את ידיו הקטנות כשהוא נשם את נשימתו האחרונה".

למרות שג'ורג' בילה זמן כה מועט על פני האדמה, הוא השאיר את חותם על המשפחה שלו לנצח. מילות האהבה של אמו מתארות את האושר והכאב שהסב לה המלאך הקטן.


"חייו של ג'ורג' הפכו אותנו לאנשים טובים יותר, וכך גם מותו. החיים קשים הרבה יותר, אבל אנחנו מנסים ליהנות מהם ככל האפשר. הוא היה נאהב וכך יישאר תמיד. הוא חי 5 חודשים ובזמן הזה ג'ורג' לימד אותנו סבלנות, עוז ואהבה. מעל לכל אלו, הוא לימד אותנו את הערך של כל רגע על פני הכדור הזה".

אפילו שמשפחתו של ג'ורג' מתאבלת ומקוננת בכל יום, הם אסירי תודה על כל רגע יקר ערך שבילו עם התינוק שלהם. לעולם לא יחליפו את 165 ימי חייו בעבור שום דבר בעולם.