3 דרכים לאכול קליפת בננה – הכלי העוצמתי ביותר להורדה במשקל.

האם מישהו סיפר לכם פעם את הסוד להורדה במשקל? זו קליפת בננה!

בננות עשירות באשלגן, כולנו יודעים את זה, אבל מה שלא ידעתם זה ש-40% מהאשלגן נמצא בקליפת הבננה, ואנחנו פשוט זורקים אותה. והאשלגן הוא הכרחי לחלוטין להורדה במשקל. הוא גורם לחילוף החומרים שלכם לעבוד מהר יותר, שורף יותר קלוריות ומשחרר יותר אנרגיה. יותר אנרגיה, פירושו יותר פעילות.


חוץ מרמות האשלגן הגבוהות, הקליפה מכילה גם נוגדני חמצון, ויטמין A ו-B, וסיבים. וישנם יותר סיבים בקליפת הבננה מאשר בפרי עצמו. סיבים הם חשובים להורדה במשקל בגלל שהם שומרים על תחושת השובע לאורך זמן.


קליפת בננה ירוקה או צהובה?
בננות בשלות הן יותר יעילות בגלל שיש להן יותר מאפיינים אנטי סרטניים שיעזרו לכם לייצר יותר תאי דם לבנים, ותאי דם לבנים הם המגנים של הגוף.

אז בננות בשלות טובות יותר להורה במשקל? למען האמת, בננות ירקות, או ליתר דיוק הקליפות שלהן טובות יותר להורדה במשקל. הקליפה הירוקה עשירה בפרוביוטיקה, שמאיצה את תהליך העיכול וגורמת לעליה חדה ברמות הסרוטונין והדופמין בגוף שלנו. פירוש הדבר הוא, שזה גם עושה אתכם שמחים יותר!

אתם בטח חושבים שזה בלתי אפשרי לאכול קליפה של בננה, אבל אנחנו נראה לכם שכן. אתם רק צריכים לדעת כיצד.

הכינו שייק
הסירו את קצות הבננה וזרקו לבלנדר. הוסיפו חלב קוקוס, קינמון, קרח והוסיפו תותים, או כל מה שתרצו. כך תיהנו משייק טעים המסייע להורדה במשקל. לטעם טוב יותר השתמשו בבננות בשלות, הן מתוקות יותר.

תה מקליפות בננה בשלה
תה בננה? זה נשמע טעים. שוב, הסירו את הקצוות, קלפו את הבננה וסימו בסיר. הרתיחו למשך 10 דקות, סננו את הנוזל ושתו את תה הבננה המדהים הזה. לאלו מכם שאוהבים מתוק, תוכלו להוסיף קצת דבש.

בשלו עם קליפת בננה ירוקה
ניתן להשתמש בבננות ירוקות לבישול; תוכלו להכין צ'אטני או קארי, או להשתמש בדמיון שלכם כדי לרקוח משהו. אנחנו בטוחים שזה הולך להיות טעים ויותר חשוב, מצוין לסיוע בהורדת במשקל.

וודאו שאתם משתמשים בבננות אורגניות, ושטפו אותן היטב לפני שאתם אוכלים.