3 הודעות שיגרמו לאקס שלך להתחרט שהוא איבד אותך

אז עברת פרידה ואת לא מתמודדת איתה כל כך טוב. את לא יודעת מה לעשות בלי הבחור הזה. את לא יכולה לדמיין את החיים בלעדיו. את לא רוצה להתמודד עם הלבד והפרידה הזאת הורגת אותך. את נלחמת בכל נים בגופך שאומר לך לרוץ אליו ולהתחנן שיקבל אותך בחזרה.

לרוץ אליו זה בהחלט רעיון רע מאוד. זו הדרך הקלה ביותר להרחיק אותו ממך. את צריכה להיות יותר מרומזת אם את רוצה אותו בחזרה. את צריכה לדעת איך לשחק את המשחק. זה מאוד מפתה לשלוח לו הודעה ולהגיד לו שאת מתגעגעת אליו. אולי את רק רוצה לשלוח לו הודעה כדי להרגיש שאתם עדיין בקשר. המחשבה נכונה, אבל צורת הביצוע לא. את לא רוצה להיראות נואשת או פתטית.


3 הודעות שיגרמו לאקס שלך להתחרט שהוא איבד אותך


את יודעת שאת רוצה אותו בחזרה, ואולי גם הוא יודע את זה. אבל את לא יכולה להודות בזה על גבי הודעת טקסט. את צריכה לשמור על כבודך (או מה שנשאר ממנו) ולא לשלוח לו אף לא הודעה אחת למשך לפחות שלושה שבועות. ממש חשוב ששניכם תתבשלו ברגשות שלהם לפי שתפעלי. בתקופה הזו, ייתכן שתמצאי דרך להתגבר עליו. אולי תביני שהוא לא כזו מציאה.

או שאולי, הוא האחד שישנה את דעתו. אולי הוא יבין שהוא עשה טעות ויצור איתך קשר, ללא שתצטרכי לנקוף אצבע. הרבה דברים יכולים לקרות בשלושה שבועות. אם אחרי שלושת השבועות עדיין תרצי לחזור אליו, תוכלי לשלוח לו את ההודעה הראשונה.

3 הודעות שיגרמו לאקס שלך להתחרט שהוא איבד אותך

חשוב לנסח הודעה מאוד מחושבת. את לא רוצה פשוט לפלוט את המחשבה הראשונה שיש לך. כשאת מנסחת הודעה, הנה שלושה דברים לזכור:

1. תכתבי על הזמנים הטובים שחלקתם
3 הודעות שיגרמו לאקס שלך להתחרט שהוא איבד אותך
נוסטלגיה היא כלי חשוב אם יודעים איך להשתמש בה. תוודאי שאת לא לוחצת על זה מדי ולא מכריחה את הנושא לתוך השיחה. תהיי טבעית.

2. תראי לו שהחיים שלך טובים גם אחרי הפרידה
3 הודעות שיגרמו לאקס שלך להתחרט שהוא איבד אותך
שיראה שאת משגשגת בלעדיו ושהחיים שלך נהדרים. גברים נמשכים לכוח ולביטחון.

3. תבקשי ממנו עצה לגבי הקריירה או התחביבים שלך
3 הודעות שיגרמו לאקס שלך להתחרט שהוא איבד אותך
זו דרך נהדרת לשבור את הקרח בלי לצאת נואשת. את מתחברת איתו, אבל בלי קשר למערכת היחסים שלכם. במקום, את מראה לו שיש לך דברים אחרים בחיים, אבל את עדיין סומכת על דעתו.

מסקנות:
חשוב לשים לב שאפילו אם את שולחת את ההודעות האלו לו, זה לא תמיד מובטח שהוא ירצה לחזור אליך. יכול להיות שהוא פשוט לא מעוניין בך. אם זה המקרה, את תצטרכי לעבור הלאה. תשכחי ממנו ותקבלי את העובדה שהוא לא משחק חלק בחיים שלך יותר. מצד שני, יכול להיות שהוא יגיב בצורה חיובית להודעות ויעשה מאמץ להתחבר אליך שוב. הדבר החשוב הוא שתוודאי שאתם אנשים חדשים כאשר אתם נכנסים למערכת יחסים שנית. אל תתנו להרגלים ישנים לחזור, אחרת תגמרו באותו המצב. תהיו פתוחים לנסות דברים חדשים ולעשות הקרבות למען מערכת היחסים.