3 צעדים שיעזרו לכם להיפטר מהשומן באיזור הירכיים, ומהר!

הרגלי התזונה שלנו כיום שונים מאוד מאלו של אבות אבותינו, ולעתים קרובות שומן הגוף שלנו יוצא מכלל שליטה. השומן העודף בירכיים שלנו גורם לצלוליט ונראה נורא. בדיוק מהסיבה הזו, צוות האתר שלנו גאה להציג בפניכם כמה צעדים פשוטים אך בעלי השפעה גדולה על האורגניזם שלכם. זה יעזור לגוף שלכם לחזור לכושר ולהיראות מעולה.

1. קבלו החלטות טובות
רק אנשים המטפסים במעלה הסולם או המדרגות במשך 10 דקות ביום, שורפים 102 קלוריות. עלייה במשקל בגיל העמידה ניתנת לשליטה ע"י עלייה במדרגות במשך 2 דקות ביום בלבד. שרירי הירך מופעלים ומחוטבים בעת עלייה במדרגות, והירכיים הופכות חזקות יותר.


נסו גם להקנות לכם הרגל לעמוד בתחבורה הציבורית, ולא לשבת. שתי דוגמאות אלו יעזרו לכם לשרוף יותר שומן באופן משמעותי ולהוריד במשקל בירכיים.

2. שפרו את הדיאטה שלכם
זה יעזור לכם להתמודד עם השומן באופן כללי, למרות שזה לא מתמקד בשומן באיזור הירכיים.


שמנים מן הצומח, משקאות קלים, מזונות מעובדים ומטוגנים: על כל אלו יש לוותר כדי למנוע השמנת יתר, העלולה להוביל לסיבוכים ומחלות שונות.

תוכלו לשמור על תחושת השובע לאורך זמן ולמנוע השתוקקות למזון ע"י אכילת מזונות בריאים כמו תפוחים ושקדים.

גם שתיית מים מרובה יכולה לעזור לשומן לעבור דרך הגוף מהר יותר. צריכה של 25 גרם סיבים ביום תעלה את כמות השומן שהגוף שורף ב-30%.

3. תרגילים ייעודיים
היום נציג בפניכם גם כמה תרגילי כושר שיעזרו לכם לשרוף את השומן באיזור הירכיים שלכם ובמהירות.

3 צעדים שיעזרו לכם להיפטר מהשומן באיזור הירכיים, ומהר!

שמרו על הברכיים והבהונות שלכם כשהם פונים החוצה, ידיים פונות לכיוון הרצפה ועמדו כשכפות הרגליים שלכם פשוקות. וודאו שאתם שומרים על הברכיים מעל הבהונות שלכם וחזה מורם. התכופפו נמוך ככל שאתם יכולים. הסתובבו וקפצו עם הגוף רבע פנייה למין. חזרו לעמדת כפיפה וחזרו עד שיצרתם מעגל שלם. תוכלו להשלים כמה מעגלים שתרצו.


תרגול מעגלי לפנים הירך

3 צעדים שיעזרו לכם להיפטר מהשומן באיזור הירכיים, ומהר!

תמכו בראש בעזרת תחתית הזרוע ע"י שכיבה על צד ימין. כופפו את חלקה העליון של הרגל ושימו אותה לפני הרגל התחתונה. החזיקו את הקרסול כדי לתמוך בו בזרוע העליונה. הצביעו עם כף הרגל ע"י הארכת החלק התחתון של הרגל עד שהוא מקביל לגוף. עשו עיגול גדול עם כף הרגל הזו. השלימו 20 מעגלים והחליפו צד.

פלאנק מספריים ברגליים

3 צעדים שיעזרו לכם להיפטר מהשומן באיזור הירכיים, ומהר!

התרגיל העוצמתי הזה כולל את שרירי העכוז, הליבה, החזה והזרועות. כמובן, גם הירכיים משחקות כאן תפקיד חשוב מאוד. משטח עץ או כל משטח נוקשה אחר הוא אידיאלי לתרגיל הזה.

שימו כל אחת מכפות הרגליים על מגבת והיכנסו לתנוחת פלאנק. פשקו את כפות הרגליים שלכם ככל שתוכלו ע"י תמיכה בפלג הגוף העליון. מחצו את הירכיים שלכם קרובות האחת לשנייה. עשו 15 חזרות.

תוכלו לראות תרגילים נוספים שונים לשריפת שומן באיזור הירך בסרטון שבהמשך: