4 דברים פשוטים שתוכלי לעשות כדי להרגיש מחוברת יותר לגבר שלך

כמות הזמן שאתם במערכת היחסים לא משנה – תמיד צריך להשקיע כמה שיותר מאמץ ותשומת לב ברומנטיקה שביניכם כדי לוודא שלא תאבדו את האדם שאתם אוהבים.

כשרק פוגשים מישהו שייתכן שתהיו מעוניינים בו באופן רומנטי, אתם מדמיינים שיש ביניכם ניצוץ. ואם אתם ברי מזל, אתם מתמידים בקשר עד שהוא נותן לכם את האנרגיה שמספיקה להתאהבות הדדית. אתם מנסים לעשות את הטוב ביותר שלכם כדי לבנות את הקשר, ככל שמערכת היחסים הופכת לעמוקה יותר ויותר.


אבל לפעמים, כאשר מערכת היחסים מתחילה להיות יציבה ופשוטה מדי, אנשים נעשים שאננים. זה השלב שבו הדברים מתחילים להתדרדר. אתם מפסיק להשקיע מאמץ בשימור הקשר הקיים. כך, לאט לאט, מאבדים את הקשר עם בן או בת הזוג. אם תמשיכו ללכת בנתיב הזה, אתם תתעוררו יום אחד בלי להבין למה אתם עדיין ביחד. לכן, חשוב ששניכם תמשיכו להשקיע בלהבת האהבה שיש במערכת היחסים שלכם, לאורך כל הזוגיות. אף פעם אל תתנו לרגשות האלו לגווע. אל תיקחו את האהבה שלכם זה לזה כמובן מאליו.


זה אפילו לא קשה כל כך. אתם לא צריכים לתכנן את המחוות הגדולות ביותר כדי לשמר את התשוקה במערכת היחסים. אתם לא צריכים להוציא את כל כספכם על מתנות יקרות. הדברים הקטנים ששניכם עושים על בסיס יום יומי הם אלו שיוצרים את הנפח של מערכת היחסים. ההרגלים הקטנים שאתם חולקים הם מה שמגדיר את אופי ועוצמת האהבה שלכם. אתם פשוט תמיד צריכים לוודא שאתם עושים את החלק שלכם, שאתם מבצעים את תפקידכם כפי שמצופה מכם. ואתם חייבים לעבוד כקבוצה בעודכם עושים זאת. אחרי הכל, אף אחד לא יכול להציל את המערכת היחסים לבדו.

אם אתם עדיין מרגישים אבודים, פשוט קראו מאמר זה עד סופו. אהבה היא לא משהו שבא בקלות או בטבעיות לחלקנו, וזה בסדר. לפעמים, אנחנו צריכים קצת עזרה. כבר עשיתם את הצעד הראשון כשהתחלתם לקרוא את הכתבה הזו. על ידי זה שלחצתם על הקישור למאמר, כבר הכרתם בעובדה שאתם צריכים להיות בני זוג טובים יותר. כבר הייתם צנועים מספיק כדי להודות בזה שיש מקום לשיפור במי שאתם כבני זוג. אתם לא מפחדים לבקש עזרה ממקורות שונים. זה טוב. הראיתם רצון ללמוד ולגדול כאדם שנמצא במערכת יחסים בוגרת.

אז בלי עיכובים נוספים, הבה נתחיל בתהליך הלמידה. הנה ארבעה דברים פשוטים שאת יכולה לעשות כדי להיות מחוברת לגבר שלך במערכת יחסים:

1. תני לו לדעת שהוא הבחור היחיד שבאמת מבין אותך 

תמיד חשוב שתמצאי דרכים לתת לבן הזוג שלך לדעת שהוא מיוחד בשבילך – ולמה את תמיד יכולה לפנות אליו בבקשות עזרה שקשורות בדברים מסוימים בחיים שלך. יש לך הרבה אנשים אחרים בחייך. אבל את יכולה לעשות מה שתלוי בך כדי לגרום לו להרגיש כאילו הוא הגבר היחיד שאליו את פונה בדברים, אפילו דברים פשוטים כמו להקשיב לך כשאת רוצה לחלוק.

2. אף פעם אל תפספסי הזדמנות להצביע על משהו שהוא עושה ואת אוהבת 

תני לו לדעת בכל פעם שבה הוא עושה משהו שאת אוהבת. למשל, אם שמת לב שהוא נחמד לזרים, תני לו לדעת כמה את מעריכה את התכונה הזו בו. אף פעם אל תפספסי הזדמנות להזכיר לגבר שלך עד כמה את אוהבת אותו ולמה.

3. הקניטי אותו מדי פעם על הטעויות שלו, אבל אף פעם אל תגרמי לו להרגיש רע לגבי זה

זה בסדר להגיד לו על הטעויות שהוא עשה. אבל את גם צריכה להיות רגישה ומבינה. תני לו לדעת שאת תומכת בו, לא מבקרת אותו. תני לו להרגיש שאת שם כדי לעזור לו להפוך למי שהוא נועד להיות.

4. תראי לו שאת מעריכה את כל מה שהוא עושה בשבילך

כמובן שגבר תמיד אוהב להרגיש שאת זקוקה לו בחייך. כשאת נותנת לו את האישור שאת זקוקה לו, זה נותן לו תחושת ביטחון לגבי מקומו בחייך ובמערכת היחסים. זה נותן לו תחושת ערך עצמי, וזה יגרום לו לרצות להיות יותר כזה בשבילך.

דברו אליי:
מסכימים? הגיבו למטה.