4 הנקודות האלו בגוף שלכם יכולים להשפיע ישירות על חילוף החומרים והמשקל שלכם. חובה לקרוא!

ישנו סוד עליו יודעים מעטים מאוד, והוא יכול לשנות את החיים שלכם. האריס ת'ומפסון מהאתר Million Health Tips מוכן לשתף אותו עמכם. הוא אומר, שישנם 4 נקודות מסוימות בגוף שיכולות לעזור ולהאיץ תפקודים שונים, בין היתר לסייע לכם להיפטר מהמשקל העודף. כמה חוקרים מאמינים שעיסוי ישיר יכול לשפר את המודעות הגופנית, לשלוט בתיאבון ולסייע בתפקוד מערכת העיכול – וכך להוביל להורדה במשקל. אז כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ללמוד על 4 הנקודות הללו ולעסות אותן.

1. השפה העליונה. תוכלו להימנע מאכילה רגשית אם תעשו את השפה העליונה שלכם פעמיים ביום למשך 5 דקות.


2. הטראגוס (חלק הסחוס הקטן ליד פתח תעלת השמע). פתחו וסגרו את הפה כדי למצוא את האיזור הזה באוזן שלכם. היכן שאתם מרגישים הכי הרבה תנודות לסת, זהו הטראגוס. עשו אותו 3 פעמים ביום למשך 3 דקות בכל פעם כדי להפעיל את חילוף החומרים שלכם ולדכא את התיאבון.


3. הקפל הפנימי במרפק. השתמשו באגודל שלכם כדי ללחוץ במשך דקה מלאה, פעמיים או שלוש פעמים ביום. נקודת הלחץ הזו מחוברת למעי הגס. עיסוי הנקודה הזו יכול לשפר את תפקוד המעי.

4. תחת פיקת הברך. לפי האתר Modern Reflexology, עליכם לכווץ את כף הרגל שלכם (בתנוחת "פלקס") למעלה ולמטה כדי להרגיש את המקום בו השריר זז. הנקודה הזו ידועה בקשר שלה לאריכות ימים, ולכאורה מסייעת גם בעיכול. לתוצאות מקסימליות, עסו את הנקודה ל-2 דקות בכל יום.

לפני שאתם מתחילים בעיסוי חשוב להגביר את אספקת החמצן בגוף. כדי לעשות זאת קחו כמה נשימות עמוקות ל-8 ספירות, ונשפו 16 ספירות. זה יעזור להרגיע את הגוף ולהגביר את זרימת החמצן. חזרו על זה 10 פעמים והתחילו את שגרת העיסוי היומית שלכם. כך, תוכלו למקסם את היתרונות וליהנות מהתוצאות כהלכה.