4 צורות אגרוף שחושפות המון על האישיות שלכם

דרושה רק מעט יכולת הבחנה כדי לגלות עוד אודות אדם. הגוף חושף הרבה אודות האדם שמולך ועוזר למצוא דרכים לתקשר עמו.

צוות האתר שלנו מציע לכם להשתתף במבחן קצר בו כל שעליכם לעשות הוא לאגרף את היד ולבחור באפשרות שמתאימה לכם.


אגודל מעל

אגודל בפנים


אגודל הצידה

אגודל מופנה מעלה

מהו הסוג שלכם

אגודל מעל

ככל הנראה אתם נמנים על האנשים האנרגטיים ביותר בעולם. אתם מחפשים ללא הרף אחר מידע חדש ורשמים, ומנסים להכניס הכל פנימה במכה. לוח הזמנים שלכם לא כולל רביצה מול הטלוויזיה.

אתם נדיבי לב בבסיסכם, אנשים אדיבים שתמיד יעזרו וירגיעו אחרים. אתם עושים יותר מכפי שאתם מדברים, ואתם גם אמינים ואדיבים, מה שגורם לכולם לכבד אתכם ולהעריך אתכם. אתם משמשים השראה ואנרגיה לסובבים אתכם, ויכולים להפוך בקלות למנהיגים מכובדים.

אגודל בפנים

אתם חכמים ופטפטנים, אבל אתם לא יודעים ליצור חברויות חדשות. אלו שסביבכם עשויים לקבל את הרושם שאתם מסוגרים ועגמומיים, אך כשמכירים אתכם טוב יותר מגלים שאתם הרבה יותר רכים ופגיעים.


יש לכם כישרון לראות את שורש כל בעיה ולמצוא דרכים לפתור אותה. אתם ממולחים וחדים, והראייה שלכם היא לרוב המדויקת מכלֿ וההחלטות שלכם נכונות.

דיוק והתחשבות משחקים לטובתכם, למרות שלפעמים אתם דורשים יותר מדי מעצמכם והופכים יותר מדי עצבניים. זו הסיבה מדוע אתם זקוקים למישהו שמבין אתכם ללא מילים.

הגודל הצידה

המוטו שלכם הוא ״כל אחד בוחר לעצמו את הדרך״, והדרך שלכם היא בדרך כלל הקשה ביותר. אתם אנשים פרקטיים ורציניים, עומדים על דעתכם ומודעים לערככם. יש לכם עמוד שדרה שעשוי מטיטניום, לכל הפחות.

בכל מקרה, הפחד שלכם מכישלון מונע מכם לעתים קרובות לקבל החלטות נועזות: זהו הדבר היחיד שיכול לנער את הביטחון העצמי שלכם. זו הסיבה מדוע אתם זקוקים לעתים קרובות לאישור ושבחים.

חברים שלכם מעריכים את הכנות שלכם, את היכולת לסמוך עליכם והחדות שלכם. אלו הסובבים אתכם מרגישים מוגנים בחברתכם ותמיד שמחים שאתם באזור. זכרו, עם תמיכתם של הקרובים לכם, אתם מסוגלים לכל.

אצבע מופנית מעלה

אתם אנשים צנועים ועם זאת מלאי ידע ומגוונים. יש לכם מוח זריז שמייצר אינספור רעיונות שעשויים להיראות בלתי אפשריים במבט ראשון.

אתם אוהבים לגלות את העולם, ואף יתרה מזאת, יש לכם את היכולת לעשות זאת. ועדיין, לפעמים אתם מתקשרים להתרכז במשהו ספציפי מאחר ואתם רוצים לדעת הכל.

כל האחרים חושבים שאתם אנציקלופדיה. מהלכת ושואלים את עצתכם בכל דבר. אך עמוק בפנים, אתם די סגורים, בוחרים את הפמלייה שלכם בזהירות ומעניקים עצות יקרות מפז רק לנבחרים.