4 תרגילי כושר זריזים שיעזרו לכם להיפטר מהשומן בגב והזרוע המידלדלת

נשים, זהו יום המזל שלכן! ועכשיו, אתן בטח שואלות את עצמכן – למה? ובכן, אנחנו יכולים להשיב על השאלה הזו בשבילכן. בגלל שהמאמר הזה יציג בפניכן 4 תרגילי כושר פשוטים, אבל יעילים, שיעזרו לכם להיפטר מהשומן העיקש בגב ובזרוע! זה פשוט מאוד – כל שעליכן לעשות הוא להמשיך לקרוא את המאמר ולגלות פרטים נוספים!

השומן בגב ובזרוע יכול ליצור בעיה אמיתית (במיוחד עבור נשים) מסביב לעולם. כמו שאמרנו, במאמר הזה אנחנו הולכים להציג בפניכן 4 תרגילי כושר פשוטים, שיעזרו לכן לפתור את הבעיה הזו במהירות. והדבר הטוב ביותר לגבי התרגילים האלו היא העובדה שאתן יכולות לעשות את זה בבית, בלי שום אביזרים או מכשירים מיוחדים פרט למשקל הגוף שלכן! אתן יכולות להשתמש גם ברצועות מתיחה או בתנועות הידיים שלכן בלבד! אם אתן נוהגות להתאמן לפעמים, אתן תהיו המומות מהתוצאות – סמכו עליי! מומחים אומרים שהשילוב הזה של תרגילי לב ואימוני כוח ייעודיים יעשה את העבודה.


אז, לפני שאתן מנסות את התרגילים הפשוטים האלו, עליכן לדעת שהגנטיקה משחקת תפקיד חשוב בעניין המקום בו אתן מאחסנות שומן, אבל איזור הגב העליון הוא מקום בו קשה לשרוף שומן. רבות מהתנועות שאנחנו עושים מדי יום, כמו הנפה של מחבט טניס או נשיאת שקיות מצרכים כבדות, נעשות בחלק הקדמי של הגוף שלכן, ומאמצות את החזה במקום את הגב. בנוסף, רוב הנשים לא משלבות את שרירי הגב שלהן באימוני הכושר שלהן.


לכן, הדרך הטובה ביותר להגיע ליעד שלכן הוא לעשות אימון לב בן 30-60 דקות – 4 פעמים בשבוע. בנוסף, פעילויות רבות נוספות כמו חתירה ואימון על שק אגרוף יכול לעזור ולכוונן את שרירי הגב, וגם לשרוף את השומן בכל מקום, דבר שהופך את האימון הזה למושלם כשמדובר בשומן בגב. הורידו 500 קלוריות מצריכת המזון היומית שלכם. וכן – אתן חייבות לשתות הרבה מים.

עכשיו, אנחנו הולכים להראות לכן כיצד לבצע את 4 התרגילים הפשוטים האלו! כל שעליכן לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות הפשוטות האלו. הנה מה שעליכן לעשות:

1. נשיקת מרפק
התרגיל הזה הוא פשוט מאוד – ראשית, עליכן לדעת שהתרגיל דורש מכם לפשוט את הזרועות לצדדים בגובה הכתפיים, כשכפות הידיים פונות מעלה. קפלו את הזרוע כך שהמרפק ייצור זווית של 90° מעלות כלפי מעלה. לאחר מכן, נענעו את הידיים שלכן קדימה כשהן מקופלות כך שהן סגורות במרפק והאמות נוגעות בצדדים. לבסוף, השיבו את הזרועות לנקודה ההתחלתית. עשו 3 סטים – 10 חזרות בכל פעם.

2. לחיצה ונגיעה
הנה מה שעליכן לעשות – התרגיל הפשוט הזה כולל בתוכו הנפה של הזרועות המתוחות שלכן אל מעל הראש, מפוזיציית הפתיחה שלכן שהיא ידיים לצדי הגוף. אם יש לכן משקולות יד אתן יכולות להשתמש בהן או בסרט מתיחה. עמדו עם ידיים מתוחות לצדדים, כשכפות הידיים פונות מעלה, הרימו אותן על מעל לכתף בו זמנית, ואל מעל הראש. לבסוף, החזירו את הזרועות לתנוחה הראשונה. וודאו שאתן עושות 3 סטים – 6 חזרות בכל פעם.

3. קריס-קרוס ריברס פליי (Crisscross reverse fly)
התרגיל הזה פשוט מאוד וקל לביצוע, אבל יעיל במיוחד – פשקו רגליים לרוחב הכתף, וכופפו את הברכיים קלות למען יציבה טובה יותר. לאחר מכן רכנו קדימה בעזרת קו המותניים, לא יותר מ-90°, כך שהראש מופנה מטה. כעת, ודאו שאתן מחזיקות בכל יד משקולת יד או משקולית (מוכרת גם בשם dumbbell) כופפו את המרפקים כשהידיים פונות האחת כלפי השנייה. לאחר מכן, הרימו את הידיים לגובה הכתפיים או מעט מעליהן. עשו 3 סטים – 10 חזרות בכל פעם.

4. חתירה מעגלית בכיפוף
פשוט רכנו קדימה (90° – כשהרגליים שלכם פשוקות לגובה הכתפיים) ובעזרת שימוש ביד אחת בכל פעם, הזיזו את המשקולית לכיוון היד הנגדית, הרימו אותה, והזיזו אותה לכיוון החזרה ובחזרה בתנועה רחבה ומעגלית. עשו 3 סטים – 10 חזרות בכל פעם.

גבירותיי ורבותיי, תפסיקו להתבכיין כמה אתם מרגישים לא בנוח ומכוערים ותתחילו לבצע את התרגילים היעילים והפשוטים האלו. כן, אתם צריכים לעשות אותם מדי יום, לעשות מעט תרגילי לב ולאכול נכון – ואתם תהיו המומים מהתוצאות! השומן העיקש ייעלם – האמינו לי! מומחים רבים ברחבי העולם אומרים שזוהי הדרך היעילה ביותר להיפטר מהשומן בגב, בזמן קצר מאוד! וכן, אל תשכחו לשתף את הכתבה החשובה הזו עם כל בני המשפחה והחברים שלכם עוד היום!