5 דרכים להיפטר מהר מהשומן בזרועות!

אין מה לעשות, צריך לומר את האמת – שומן בזרועות זה פשוט לא מושך. זה בדרך כלל תוצאה של אכילת יתר או אפילו הורדת משקל בגוף אך שומן הזרועות שנשאר גורם למראה

לא סימטרי.  בחורף, כשהזרוע מכוסה זה לא מפריע כל כך, אבל בקיץ כאשר חם בחוץ ולובשים בגדים קצרים, הם בהחלט לא אסתטיים. כדי לגרום לשומן להיעלם חייבים לאמץ


הרגלי אכילה נכונים תוך הקפדה על תרגילי ספורט.

אספנו בשבילכם 5 תרגילי כושר שנועדו לעזור להפחית את השומן באיזור זה והבשורות הטובות – את התרגילים האלו תוכלו לעשות אפילו בבית או במשרד!


בנוסף אתם מוזמנים להסתכל על הסרטון שצירפנו בסוף כדי לראות כיצד לבצע נכון את התרגילים.

5 דרכים להיפטר משומן בזרועות

5 דרכים להפחתת שומן הזרוע:

1. דילוגים – עוזר להוריד לא רק את השומן בזרועות, אלא גם שומן מהגוף. תקנו דלגית וכך התנועה המעגלית תעזור להפעיל את שרירי הזרוע.

2. התמתחות –  התמתחות עוזרת לעצב את שרירי הצורה לצורה הנכונה.  להתמתח אפשר לעשות גם במשרד אז תתחילו להתמתח!

3 .  סיבובי מרפקים – עובד בצורה הטובה ביותר כאשר מחזיקים במשוקלת. תזהרו, אתם לא צריכים משקולות מאוד כבדות, שרירי הזרוע רק צריכים מעט התנגדות.


אתם יכולים לחזיק שני משקולות בידיים וליישר אותן קדימה תוך שמירה על המשקולות יציבות. באותה צורה אפשרי לסובב מרפקים קדימה ואחורה רחוק ככל האפשר.

4.  תרגילי מתח – אפשרי לעשות את זה בחוץ או בפנים, רק צריך מתקן יציב להיאחז בו מכיוון שהוא אמור לתמוך במשקל הגוף שלך.  התרגיל יחזק את השריר בצורה ניכרת,

בייחוד תנוחת ה"החזק"  – ככל שניתן להישאר בתנוחה זו זה יותר טוב.

5. שריר תלת -ראשי בזרוע אחת – ניתן לעשות את התרגיל על הרצפה, מזרן או אפילו על שטיח. שימו יד אחת על הגב ועם  היד השנייה תתחילו לעשות שכיבות שמיכה.

העיקרון הוא אותו הדבר כמו הקודם, רק שכאן עובד על זרוע אחת בכל פעם.

התרגילים שכאן לא רק יעזרו לכם לשמור על מראה אסתטי, אלא גם יועילו לבריאותיכם בצורה ניכרת מכיוון שתרגילי ספורט עוזרים לתפקודי הגוף ולמחזור הדם!