5 הרגלים הקשורים בחדר השירותים מהם עלינו להיפטר ומיד

מתן שתן ושימוש בשירותים נראים כמו דברים פשוטים. זה משהו כל כך טבעי שאנחנו לא צריכות אפילו לחשוב עליו יותר מדי. אבל ישנן טעויות שאנחנו יכולות לעשות ועשויות להשפיע על הבריאות שלנו. למקרה, ההרגל של מתן שתן ׳למקרה הצורך׳ לפני שעוזבות את הבית יכול להיות למעשה בעל השפעות שליליות.

צוות האתר שלנו תמיד נדהם מהאופן בו הרגלים פשוטים יכולים להתברר כמורכבים יותר. אז הנה כל מה שאתן צריכות לדעת אודות הרגלי השימוש בשירותים!


אתן משתינות ׳למקרה הצורך׳


לפני שאתן יוצאות מהבית, אתם בטח חושבות שזה רעיון טוב ללכת לשירותים, אפילו שאתן לא ממש צריכות. זה בסדר אם אתן יוצאות לזמן רב ויהיה קשה למצוא שירותים. זה גם הגיוני אם אתן יוצאות לריצה ארוכה. בכל מקרה, אם אתן עושות זאת שלא לצורך בכל פעם, תתחילי להרגיש את הדחף להשתין לעתים קרובות יותר, אפילו אם השלפוחית שלך איננה מלאה.

את לוחצת כדי להשתין

לפעמים כשאת רוצה להשתין מהר יותר או לרוקן את השלפוחית שלך את עשויה ללחוץ. בכל מקרה, זה לא דבר בריא לעשות, מאחר ועם הזמן, שרירי רצפת האגן שלך נחלשים. זה יכול להקשות על החזקת השתן או מתן הצואה ותמיכה באיברים החיוניים.

את יושבת על האלה בצורה הלא נכונה


אל ׳תרחפי׳ מעל מושב האסלה, גם לא בשירותים ציבוריים. אם רק הבהונות שלך נוגעות קרקע, עליכם לשים משהו תחת כפות הרגליים שלך, כמו שרפרף או לבנת יוגה. אם כפות הרגליים שלך אינן שטוחות על הרצפה, זה יכול ליצור מתח ולהקשות על מתן השתן או הצואה. באופן האידיאלי, הברכיים שלך צריכות להיות גבוהות מהאגן ועליך להישען קדימה כדי לקרב את הברכיים והכתפיים שלך אלו לאלו.

את מגבילה את צריכת המים שלך כדי להשתין לעתים רחוקות יותר

כמות המים שאת שותה אינה בהכרח קשורה לסיבה מדוע את משתינה לעתים קרובות, ושתיית פחות מים יכולה להחריף את בעיות השלפוחית שלך. הסיבה האמיתית יכולה לנוע בין צריכת קפה, ועד לחרדה ובעיות בריאותיות אחרות. אם את רוצה ללכת לשירותים לעתים קרובות פחות, עליך לשנות את האופן בו את שותה. במקום גמיעה, נסי ללגום.

את משתינה במקלחת

מתן שתן במקלחת עשוי להרגיש כמו דבר נוח וידידותי לסביבה. בכל מקרה, זה עשוי לגרום למוח שלך לקשר בין מים זורמים והדף להשתין. ובכל פעם שתשמעי מים, זה עשוי לגרום לך לרצות להשתין.

האם אתן עושות טעויות אלו? מה לדעתך עלינו לדעת אודות הרגלי שירותים?