5 טיפים שיעזרו לכם להקטין את הבטן ולהפוך אותה לשטוחה!

בטן יפה ושטוחה זה חלום של כל אישה. לצערנו, זה אזור מאוד בעייתי אצל רוב האנשים. אך ישנם מספר טיפים שיעזרו לכם להתמודד עם הבעיה.
תקראו את 5 ההמלצות הבאות ותנסו להתמיד איתן במשך 6 ימים לפחות. כבר לאחר שבוע אתם תראו שהבטן נראת שטוחה יותר ואזור המותניים צר יותר. זה באמת עובד!

הדרך המהירה לירידה במשקל
1. להפסיק את צריכת המלח
אין צורך להוסיף מלח לכל ארוחה. אם תפסיקו לצרוך מלח, תוכלו להבחין איך הבטן והירכיים קטנים בהיקפם!
עודף מלחים בגוף אוגר נוזלים ובדרך כלל מאט את חילוף החומרים. תשתמשו במלח לעתים רחוקות. בשביל הטעם ניתן להוסיף תבלינים ועשבי תיבול שונים.
כמו כן, אם תפסיקו להוסיף מלח לכל מנה, אתם תרגישו את תחושת השובע מכמות קטנה יותר של מזון. הגבילו את צריכת המלח ותוכלו להבחין בשינוי חיובי!


2. להפחית את הצריכת הפחמימות
אין צורך להפסיק לאכול פחמימות לגמרי, אבל כדאי להפחית את הצריכה שלהן. עדיף לאכול יותר ירקות ומזונות המכילים חלבון. כבר לאחר 6 ימים תוכלו לראות את התוצאה. מזונות שכדאי להגביר את הצריכה שלהם: ביצים, גבינה, גבינת קוטג', אגוזים, בשר דל שומן, דגים, ירקות, אורז חום. יש להגביל את הצריכה של תפוחי אדמה, פסטה ולחם.
לאחר שתשמרו על דיאטה זו במשך זמן מה, תוכלו להבחין בירידה משמעותית בהיקף המותניים.

3. תאכלו פירות נכונים
אם תאכלו במהלך 6 ימים שפע של פירות, תוכלו לנקות את הגוף מרעלים ומנוזלים העודפים. כמה סנטימטרים באזור המותניים אמורים להיעלם!
המשימה העיקרית זה לבחור את הפרי הנכון. אל תאכלו כמויות גדולות של בננות, תמרים, משמשים מיובשים וצימוקים. מומלץ לאכול אננס, קיווי, אגסים ואשכוליות.


4. תשכחו מאוכל חריף
מזון חריף מגדיל את ההיווצרות של חומצת קיבה. משמעות הדבר היא שאוכל חריף מגרה את התיאבון. לכן, בזמן הדיאטה כדאי לשכוח מהמאכלים החריפים.
למרות שחלק מהתבלינים ועשבי תיבול החריפים עוזרים בירידה במשקל, הקילוגרמים יחזרו אליכם במהירות.

5. אוכל ללא חומרים משמרים
אלכוהול, סוכר, מזון מעובד עם חומרים משמרים שונים, לא רק פוגעים בבריאות שלכם אלא גם הופכים לשומן באזור הבטן ועל צידי המותניים.
אגב, אלכוהול הוא מוצר עתיר בקלוריות ועוצר את תהליך הצמיחה של השריר. לכן, צריך להפסיק את צריכתו לחלוטין!

אם אתם תתמידו בדיאטת זו 6 ימים לפחות, תוכלו להבחין בבירור בתוצאה החיובית. והכי חשוב – דיאטה זו לא מהווה שום סיכון לבריאותכם!
אל תשכחו לשתף את הכתבה עם חברים!