5 טיפים שיעזרו לכם להשיג בטן שטוחה לקיץ!

כולנו רוצים שתהיהילנו בטן יפה ושטוחה, כמו כאלה שרואים בסרטים ובפרסומות. אבל בטן שטוחה זו לא משימה קלה בכלל, כל דבר שאנחנו אוכלים מנפח את הבטן וגורם לנו להיראות כאילו אנחנו בחודש רביעי להריון מינימום.

טיפים לבטן שטוחה


גורואים רבים בעולם ניסו לחפש פתרונות מהירים לבעיית הבטן הנפוחה, אך מעט הצליחו. אנחנו חיפשנו עבורכם ומצאנו את 5 הטיפים הטובים ביותר להשטחת הבטן לכבוד ימי הקיץ החמים, בהם נבלה את רוב זמננו בים:

1. תשתו המון המון מים: מים עוזרים לנו לנקות את הגוף מכל הרעלים שאנחנו מכניסים אליו ביום יום. מומחים אומרים שכדאי לשתות לפחות 8 כוסות מים ביום (כמעט 2 ליטר) כי המים עוזרים לשרוף את השומן המיות


2. את תגזימו עם האוכל: לפעמים אנחנו אוכלים יותר מידי מרוב רעב. אחרי שלא אוכלים שעות רבות אנחנו עלולים לאכול יותר ממה שאנחנו באמת צריכים. מומחים ממליצים לאכול 5 ארוחות קטנות ביום, ככה לא תאכלו יותר מידי בפע אחת ותעזרו למנוע התנפחות בטנית מיותרת

3. תרוצו, תתאמנו ותלכו לכל מקום שאתם יכולים ברגל: ימי הקיץ אכן חמים ומקשים על שעת הכושר בחוץ, אבל בכל זאת. אם יש מקום אליו תוכלו ללכת, אל תקחו מונית ותעשו זאת. זה עושה את ההבדל.

4. תאכלו אוכל בריא: תוצאיו קמח לבן מהתפריט שלכם, תמנעו מאוכל עם סוכר גבוה, משקאות מתוקים ובירות. תאכלו מלפפונים, שתו מים עם לימון ושמן זית ודיי עם הממתקים!

5. תהיו מאושרים יותר, זה עוזר: תצחקו ממעמקי בטנכם, להיות אדם חיובי תמיד משנה את החיים לטובה וגם זה, יעזור לנו להשטיח את הבטן!