6 דרכים להיפטר מהשומן העיקש בבטן תוך ישיבה על הכיסא בבית או במשרד

נכון שהייתם שמחים לחזק ולשטח את הבטן שלכם מבלי לעשות מאות כפיפות בטן? ישנה דרך אפקטיבית הרבה יותר להשגת תוצאות! אנשים נוהגים לשבת במשך רוב היום. לעתים קרובות קשה לשלב אימון כושר לפני שאנחנו עוזבים את המשרד, או אפילו להתאמן כשאנחנו מגיעים הביתה, מה שמדכא את הרצון שלנו להיכנס לכושר.

הסרטון שאתם עומדים לראות, מציע פתרון הגיוני שמתמקד בבטן אותה אנו רוצים לשטח ולבנות…וכל זה בעודכם יושבים בכיסא! דניס אוסטין, מערוץ היוטיוב BeFit מדגימה 6 תרגילים פשוטים בנושא: חיטוב והצרת קו המותניים והידוק השרירים האלכסוניים.


אלו הם ששת התרגילים:

1. משיכות ברכיים
אתם מושכים ברך אחת בכל פעם לכיוון הבטן שלכם, מרגישים את המשיכה מהטבור ועד לעמוד השדרה. התנועה הזו עובדת על שרירי הבטן התחתונה


2. הרמות ברך כפולות בעזרת שימוש בשרירי הבטן בלבד
התנועה היותר מתקדמת הזו עובדת על כל איזור הבטן

3. אלכסונים (צדי המותן)
הישענו קלות לצד, ועשו את אותה התנועה כמו בתרגיל #2, החליפו צדדים והשתמשו בשרירי הבטן כדי להרים את הברכיים לבטן. חזרות על התרגיל הזה יקטינו את קו המותניים שלכם.

4. רוטציות
בעזרת הזרועות שלכם המכופפות אל המרפקים, אתם מחליפים מצד אל צד. התנועה הזו תמשיך את הסירקולציה שלכם עד עמוד השדרה.

5. הגיעו לרצפה
החליפו כדי להגיע מסביב ולגעת ברצפה, בעוד כפות הרגליים שלכם ישרות על הקרקע. התנועה הזו עובדת על "ידיות האהבה" (השומן בבטן בו כולנו אוהבים לאחוז).

6. מתח
החזיקו כיסא בעזרת הידיים שלכם, משכו את הברכיים לבטן והרימו את כל הגוף שלכם מהכיסא. החזיקו את עצמכם למשך זמן ארוך ככל שתוכלו. זה לא מחזק רק את הליבה (החשובה כל כך למניעת כאבי גב), אלא גם עובד על הזרוע כולה.

צפו בהדגמות הללו בסרטון שבהמשך, כדי להגיע לתוצאות הרצויות.