6 דרכים להסרת פלאק ביעילות, כך תשיגו שיניים לבנות ונוצצות בתוך 2 דקות בלבד!

חיוך מושלם נחשב לאחד התכונות המושכות ביותר שיכולות להיות לאדם. למרבה הצער, ישנם דברים שעשויים להזיק לשיניים שלכם, כמו עישון, צריכת קפאין מוגברת ואי טיפול בשיניים על בסיס קבוע. הרגלי היומיום התמימים שלנו לכאורה עשויים למעשה לגרום לבעיות כמו הצטברות פלאק. אם אתם רוצים לצמצם את הביקורים שלכם אצל רופא השיניים, צוות האתר שלנו הכין עבורכם רשימה של דרכים פשוטות וטבעיות שיעזרו לכם להיפטר מהבעיות הדנטליות.

סודה לשתייהבסודה לשתייה ניתן להשתמש גם כתרחיץ טבעי ונעשה בה שימוש לעתים קרובות ולצרכים שונים. ערבבו כף של סודה לשתייה עם מעט מלח ופשוט טבלו את מברשת השיניים שלכם בתמהיל הזה. לאחר מכן צחצחו כרגיל.

אלוורה וגליצרין

כדי להכין משחת שיניים טבעית וחזקה במיוחד, תזדקקו ל:

כוס מים
1/2 כוס סודה לשתייה
כפית אלוורה
4 כפיות של גליצרין צמחי
כפית של שמן לימון אתרי

צחצחו את השיניים שלכם בתערובת וראו כיצד השיניים שלכם הופכות לבנות, בוהקות ובריאות יותר תוך שניות!

קליפת תפוזים

אחרי שאתם אוכלים תפוז,ֿ שפשפו את קליפת התפוז כנגד השיניים שלכם – זוהי דרך קלה לנקות  את האמייל. זה ילבין את השיניים שלכם ויעור לכם למנוע כתמים ולהילחם בבקטריה. לאחר שתסיימו לשפשף מספר דקות, פשוט שטפו עם מים.

זרעי שומשום


קחו חופן שומשום, לעסו אותם למספר דקות. לאחר מכן יש לירוק אותם, למען ניקוי השיניים והסרת פלאק. בסוף, תוכלו להשתמש במברשת יבשה כדי להסיר את שאריות השומשום. תוכלו גם להסיר כך כתמים.

מסכת ויטמינים לשיניים

יש למעוך פירות וירקות המכילים ויטמין C כדי להכין משחה למניעת פלאק לשיניים שלכם. פשוט מעכו עגבניות, תות שדה ותפוזים ושימו את המשחה שהתקבלה על השיניים. המתינו 5-6 דקות ושטפו. זה יעזור לכם להרוג את הבקטריה בפה ולרענן את הנשימה.

תמיסת חומץ

זהו אולי לא הפתרון הטעים ביותר, הוא גם טבעי ב-100% וינקה את השיניים שלכם מבלי להסב להם נזק:

2 כפות חומץ
כף מלח
100 מ״ל מים

ערבבו הכל, שטפו את הפה וחזרו על הפעולה במשך מספר ימים עד לקבלת התוצאה הרצויה.

מקווים שמה שהצענו לכם יעזור. אולי אתם מכירים פתרונות נוספים? שתפו אותנו בתיבת התגובות בהמשך!