6 דרכים לעבות את השיער שלכן בצורה טבעית

כמה מאיתנו ברות המזל נולדו עם שיער בעל נפח וברק טבעיים, אך עבור רבות אחרות, דרושה עבודה. בעוד שאפשר לזייף את הנפח בעזרת שמפו ייעודי, מדובר רק בפתרון זמני שלא באמת משפיע על מבנה השיער שלך. אך יש הרבה שאפשר לעשות כדי לגרום לשיער שלך לצמוח מהר ועבה יותר, וכמה מהשיטות הללו הן פשוטות וזולות.

צוות האתר שלנו רוצה שתיראי במיטבך, לכן חיפשנו אחר טריקים קלים שיאפשרו לך להגשים את המטרה.


הוסיפי יותר חלבון לדיאטה שלך

© Shutterstock.com

אם החלטת להיות צמחונית, מוטב שתפקחי על צריכת האבץ מהדיאטה שלך. מחקר הראה שאנשים שלא אוכלים בשר נמצאים בסיכון לפתח חוסר באבץ, שבתורו, עשוי לגרום לאובדן שיער. מאחר וחלבון עוזר לגוף לקבל את המיטב מהנוטריינט הזה, טבעונים וצמחוניים צריכים לצרוך פי שתיים אבץ מהמומלץ.


לכי על שמפו עדין

© Unsplash.com

השמפו האהוב עליך אולי מקציף הרבה, אך אם את רוצה שהשיער שלך יהיה עבה מטבעו, אולי מוטב שתקראי בעדינות את התווית. גופרית שגורמת לקצף לא מיטיבה עם הזקיקים שלך, במיוחד אם יש לך עור רגיש ושיער דליל. בעוד שזה אפקטיבי בהסרת הלכלוך, גופרית יכולה גם להפשיט את השיער מהשמנים הטבעיים שלו, אשר להם הוא זקוק כדי להישאר בריא.

התרחקי ממכשירי עיצוב שיער

© Shutterstock.com© Shutterstock.com

אם בקושי יש לך זמן לסיים את הקפה שלך בבוקר, זה מובן מדוע את מושיטה יד למייבש השיער מהר ככל הניתן. אך מכשירי עיצוב בחום גבוה יכולים למעשה למנוע ממך להגיע לזקיקים חזקים ועבים. כשאת משתמשת בחום ישיר על השיער שלך, זה יוצר חורים קטנים בשכבת המגן של השיער, מה שיכול להזיק למחלפותייך ולגרום לשבירה.

שימי לב לקרקפת שלך

© Shutterstock.com© Shutterstock.com

את בטח משתמשת בתרחיצים ובתכשירים לקילוף העור כדי לשמור על עור הפנים והגוף חלקים, אך גם לקרקפת שלך מגיעה טיפול כזה. הבלוטות שעל הקרקפת שלך מייצרות חלב, שנערם עם הזמן, והשמפו לבדו לא יכול להסירו. שימוש בתכשיר קילוף לקרקפת שלך עוזר לשמור עליה נקייה ומעודד צמיחת שיער מהירה יותר.


אל תפריזי בשימוש בשמפו יבש

© Shutterstock.com

כשאין לך זמן או אנרגיה לשטוף את שיערך כהלכה, את עשויה להתפתות ולהשתמש בשמפו יבש על שיער הלא-כל-כך-רענן. אבל בעוד שזה בטוח לחלוטין להשתמש בזה מדי פעם, שימוש תדיר יכול להזיק לשערך ולגרום לשבירה, זקיקים סתומים ואפילו אובדן שיער.

אל תשכחו וויטמין C

© Unsplash.com© Unsplash.com

בנוסף ליתרונות הבריאותיים הרבים שבו, וויטמין C יכול לחזק את השיער ולעזור לו לצמוח עבה יותר. זה חיוני עבור ייצור הקולגן, זה מונע שבירה וזה יכול למנוע שיער שיבה בטרם עת. רובנו יודעים שפירות הדר הם מקור מצוין לוויטמין C, אבל ניתן גם למצוא את זה בברוקולי, קייל ותות שדה.

האם יש לכן שיער עבה או דליל מטבעכן? האם אתן מכירות טריקים אחרים שגורמים לשיער להיראות מלא יותר?