6 הבדלים בין גבר שאוהב אותך וגבר שמרעיל את חייך

לא קל למצוא אהבת אמת. זה אפילו קשה יותר אם אתן נכנסות לזה ברגשות מעורבים. אבל, עמוק בפנים לכולנו יש את הקול הזה בראש שלא שותק. האם פעם שאלתן את עצמכן האם הגבר הזה נמצא שם מהסיבות הנכונות? במאמר הזה, נציג בפנייך 6 הבדלים בין גבר שאוהב אותך וגבר שמנסה להרעיל את מערכת היחסים שלך ולבזבז את זמנך.

גבר מלא כבוד מול גבר סבלני
הגבר האמיתי, כזה שאוהב אותך, יכבד ויעריך אותך בשל הדעות המוצקות שלך. אבל, מצד שני, ישנם גברים שיאמרו לך שאת טועה ויסכימו איתך כדי לתת לך לחשוב מה שאת רוצה, מבלי לחשוב שהדעה שלך משנה בדיוק כמו שלהם.


גבר מלא תמיכה מול גבר שתלטן
גבר שאוהב את האישה שלו יעודד אותה שלא לפספס הזדמנויות ולחוות חוויות חדשות. גבר אמיתי יציג בפניה המון דברים חדשים, אבל הדבר החשוב ביותר הוא שמעולם לא יכפה עליה לעשות דברים איתם היא לא מרגישה בנוח.


גבר כן מול גבר אכזרי
גברים שאוהבים נשים יאמרו להן מה שהן צריכות לשמוע. לדוגמא, אם תשאלי אותו איך את נראית בג'ינס והוא יגיד לך שאת צריכה ללבוש משהו אחר, זה לא בהכרח אומר שהוא אכזרי. הוא פשוט כן. אבל, אם גבר אומר לך שאת צריכה להוריד במשקל, מעליב את הדברים שאת אוהבת או את הסטייל שלך, את צריכה להבין שהוא עושה את זה כי הוא לא מכבד אותך. זכרי, אם הוא מדבר אליך ככה – הוא צריך ללכת.

גבר מלא חיבה מול גבר תלותי
האם את רוצה גבר שיסמס, יתקשר ויהיה איתך 24/7? כמה נשים חושבות שזה נשמע מצוין, אבל הן צריכות לחשוב אחרת, כי ה"מבחנים" המתמידים האלו והצורך להבטיח את המקום שלהם בחיים שלך, מצביע על העובדה שהוא יותר מתעניין בעצמו מאשר בך. גבר שאוהב אותך יראה לך את זה באופן רגשי ופיזי. גבר תלותי מלא בבעיות רגשיות ורוצה לדבר איתך כדי לתת לעצמו ולידציה, לא כדי שתרגישי טוב.

גבר מגונן מול גבר רכושני
זה טבעי לגונן על משהו שאכפת לך ממנו. במקרה שהוא שם עליך עין מקרוב ומניח את ידו על כתפך כשאתם יוצאים למועדון, זה בסדר. אבל, אם הוא לא נותן לך ללכת לשום מקום לבד או מתחיל לריב עם גברים שמנסים לדבר איתך, הוא רכושני.

גבר רציני מול גבר מתעניין
גבר שמתעניין בך ידבר איתך רק בזמנים שהוא מוצא כנכונים. זה צריך להיות צפוי, אם מערכת היחסים טרייה. אבל, אם שניכם כבר רשמיים מזה זמן מה ועדיין משוחחים רק שנוח לו, זה די ברור שלא מדובר באהבה. את תדעי שהוא הגבר הנכון, אם תיקחי צעד אחורה ותנתחי את מערכת היחסים שלכם, האינטרקציה ביניכם ורמת האושר הכללית שלך.