6 המצאות שיכולות לחסוך לנו הרבה לחץ בעתיד

ממציאים תמיד ״מבשלים״ דברים וגאדג׳טים חדשים כדי להקל על חיי היומיום שלנו. בין אם הם מיוצרים כדי לחסוך לנו בזמן, כסף או פשוט להרגיע את העצבים שלנו, אנחנו לא באמת יודעים כמה אנחנו זקוקים להם עד שאנחנו משתמשים בהם בעצמנו.

צוות האתר שנו ערך מחקר ומצא כמה המצאות שכנראה ולא שמעתם עליהן. הם מגניבים, ואנחנו רוצים אותן בהקדם האפשרי.


פח אשפה שיכול להזמין עבורכם מצרכים


כן, אתם קוראים נכון. בעודכם זורקים את המוצרים בהם השתמשתם בעת הכנת הארוחה, פח האשפה החכם הזה, בעזרת סריקת הברקודים של המוצרים הללו, יזמין אותם אוטומטית עבורכם. וממש כך, מצרכים חדשים יופיעו על מפתן הדלת שלכם.

אבל זה לא הכל. אם למוצר שאתם משליכים אין ברקוד, כמו פירות וירקות, תוכלו לומר את שם המוצר בקול רם, ותוכנה לזיהוי קולי תוסיף את זה לרשימת הקניות שלכם בטלפון.

עכבר עם מאוורר מובנה לכפות ידיים מיוזעות

תשכחו מכפות ידיים מיוזעות בעודכם עובדים או משחקים במחשב כל היום. העכבר הזה שעמיד בפני זיעה יזרים אוויר קר לכפות הרגליים שלכם דרך שכבה מרושתת. והדבר החיובי הוא, שזה די שקט, לכן דעתכם לא תוסח בזמן העבודה או המשחק.

מטריה חכמה שתזכיר לכם לקחת אותה כשעומד לרדת גשם בחוץ


בתוך הידית של המטריה הזו, ישנה קפסולה זעירה שמשמשת כתחנת חיזוי קטנה שאפשר לחבר עם אפליקציה לסמארטפון שלכם דרך בלוטות׳. האפליקציה תיתן לכם התראה של 15 דקות כשעומד לרדת גשם כך שלא תעזבו את הבית ללא המטריה. דבר שימושי נוסף עבור אנשים שמאבדים את המטריה שלהם לעתים קרובות היא תכונה בשם ׳אל תשכח אותי׳ (forget-me-not). זה יכול להבטיח שלא תאבדו את המטריה שלכם ע״י התראה כשאתם מתרחקים ממנה יותר מדי.

שולחן קפה שמצותת

גלילה בין מאות תמונות בטלפון שלכם רק כדי להראות לחברה שלכם תמונות של ארוחה טעימה שאכלתם לפני שבוע יכולה לחסל את השיחה. אבל אתם יכולים לחבר את שולחן הקפה הזה לסמארטפון שלכם כדי להשתמש בניתוח קולי בזמן אמת כדי לקלוט מילות מפתח ולהראות תמונות מגלריית התמונות שלכם אשר רלוונטיות לשיחה.

מזלג שיכול לעזור לכם להוריד במשקל

אם אתם זקוקים לעזרה כדי להביס את השטן הקטן שיושב על הכתף שלכם ולוחש לכם לאכול יותר בזמן דיאטה, המזלג החכם הזה נחלץ לעזרתכם. חיישנים בתוך המלג יספרו את הפעמים בהן מזון עושה דרכו לפה שלכם מהצלחת, ואם אתם אוכלים מהר מדי, המזלג יתחיל לרטוט ולהבהב.

זה יעזור לכם להוריד במשקל כי ככל שאתם אוכלים לאט יותר, כך תרגישו שבעים מהר יותר, ויהיה קל עבורכם לאכול פחות. ההתקן הזה ימדוד את זמן ההתחלה והסיום של הארוחה במספר המזלגות שאכלתם. בנוסף, תוכלו לנטר את ההתקדמות האישית שלכם על הסמארטפון.

טעינת הטלפון שלנו בעזרת הגוף

כשאנחנו אוכלים, הגוף שלנו שורף קלוריות, ולכן מייצר חום. ובכן, מחקרים הגו דרכים ללכוד את החום הזה שגופנו משחרר לאוויר ולהמיר אותו לכוח חשמלי. מי יודע, אולי בעתיד לא נצטרך לחפש אחר שקעים כדי להטעין את הטלפון שלנו.

אילו מההמצאות הללו הייתם רוצים?