6 טיפים מעולים להארכת השיער מהר יותר וארוך יותר

ישנם מספר טיפולים טבעיים ולא טבעיים שניתן לעשות על השיער כדי שייארך מהר יותר וארוך יותר. שמן חם הוא אחד מהם למשל, שמן קוקוס ושמן רוזמרין הם בין השמנים הטובים ביותר לשיער, במיוחד כשעושים מסאז' בקרקפת. זה מאיץ את זרימת הדם בקרקפת ומעודד צמיחה מהירה יותר של שיער! אחרי שעשיתם מסאז' עם השמן, תעטפו את שיערכם במגבת כך שהשמן ייספג בתוך השיערות והקבוביות על הקרקפת.

השיטה הזו היא מוכרת ומדוברת, והיא עוזרת לשיער לצמוח מהר יותר וארוך יותר, דבר המועיל ביותר!


כשהישער שלכם פגום והקצוות מתפצלים זה יכול לתת לשיערכם תחושה ומראה עייף ולא יפה. לגזור את השיער פעם בחודש בהחלט עוזר לבעיה הזו, ועוזר לשיער בריא יותר.


 

6 טיפים להארכת השיער

השתמשו בשמנים טבעיים לחיזוק השיער:

האם יש לכם שיער דליל שנושר לכם בכמויות גדולות מידי? תנסו את השמן הטבעי לחיזוק השיער ותראו את שיערכם מתחזק במהרה:

1.  קחו ביצה וערבבו אותו עם כפית חומץ ושלוש כפיות של שמן קיק. ערבבו אותם טוב ביחד ומרחו על הקרקפת שלכם. השאירו על שיערכם למשך חצי שעה. שטפו את שיערכם עם שמפו וייבשו אותו. ביצים מאוד בריאות לשיערכם כי הם מחלים חלבונים שמחזק את השיער ומאיץ צמיחה.

2. חלב קוקוס הוא מרכך טבעי נהדר, שמחזק את השיער ומעודד גם כן צמיחה מואצת. מרחו אותו על השיער, אל תוך הקרקפת ושטפו את השיער.

3. זה אולי יפתיע אתכם אבל זה משהו שחשוב וכדאי לדעת – מיץ בצל הוא המאיץ הטוב ביותר עבור שיערכם!

4. עשו מסאז' לקרקפת שלכם בכל פעם שאתם חופפים עם שמפו. עשו זאת בעדינות עם אצבעותיכם, למשך דקה או שתיים. זה מאיץ את זרם הדם ומעודד צמיחה מהירה יותר.

5. סלמון – אחד מאוצרות הטבע הבריאות ביותר. תאכלו יותר סלמון והשיער שלכם יהיה בריא יותר. הוא מכיל אומגה 3 שהשיער שלכם צריך כדי להיות בריא יותר, עבה יותר ומבריק יותר!

6. אבוקדו – מקור מעולה של מזון לשומנים טבעיים בריאים.  יש בהם את כל מה שהגוף שלכם צריך ועוד. ואם לא בא לכם לאכול אבוקדו, תמיד תוכלו להשתמש בזה כמסיכת שיער.

 

טיפול מיץ בצל לשיקום השיער

הבצל עשיר מאוד בגופרית, הוא מאוד אפקטיבי בצמיחה מואצת. גרדו 4 בצלים וסחטו מהם את כל המיץ. מרחו על השיער ותעסו את מיץ הבצל אל תוך הקרקפת שלכם במשך רבע שעה. תשפטו את הבצל וחפפו את שיערכם עם שמפו. אם תעשו בדיוק לפי ההוראות כמה פעמים בשבוע, תראו איך השיער שלכם מתחזק במהרה וצומח מהר יותר וארוך יותר!